Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

Narangiux,siaip as ten niekad nesikerpu,siaip uzejau uzsirasyti ir kaip tycia viena laisva buvo.Cia pries kelis metus.Na jauna pakankamai ir nelabai man kaip zmogus patiko,na kaimiete kazkokia.Mano plaukai sviesus,tai visokius peroksidinius variantus siulyt pradejo.As paklausiau jos nuomones.Tai nieko patarti negalejo.Nu nors makaronus butu pakabinusi biggrin.gif O toks atsakymas nezinau manes netenkina.Na turi zmogus orentuotis bent jau savo srityje.Kazkaip drauges sako nueik,kad ir pas mokine.Bus Oksanos prieziuroj,gal nesugadins,o jei ka ir priekaistus pareiksti galesi.Pataisys jei ka.Turiu jau tokia patirti.Paupau jauciu apie ta pacia snekam.O bent galva plaut mokejo? biggrin.gif
Atsakyti
mokejo,ir gan neblogai pamasazavo biggrin.gif
o manau nenores Oksana,kad nusiviltu jos kirpyla.ir tikrai bus jos prieziurai...jei kas nepatiks geriau netilek,o pasakyk kas nepatinka.... ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri jau lanketes grozio centre "Vanile" mini SPA, Cvirkos gatveje? ten yra ir kirpykla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 07, 08:18)
Gal kuri jau lanketes grozio centre "Vanile" mini SPA, Cvirkos gatveje? ten yra ir kirpykla  ax.gif

as ne schmoll.gif bet idomu butu apie ta centra atsiliepimu kokiu isgirst ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2006 05 08, 15:45)
as ne schmoll.gif bet idomu butu apie ta centra atsiliepimu kokiu isgirst ax.gif

Draugei padovanojom ceki-dovana siame centre veido proceduroms, dabar laukiu kada apsilankys ir papasakos kaip ten kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 08, 14:47)
Draugei padovanojom ceki-dovana siame centre veido proceduroms, dabar laukiu kada apsilankys ir papasakos kaip ten kas  4u.gif

galesi papasakot mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. Gal kas dėjosi chemini Auroros kirpykloje? Jei taip - pas kuria kirpeja ir kaip laikesi? blush2.gif
Atsakyti
klausykit gal kas žinot, kur galima prisisiūt plaukučius Šiauliuose? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Perskaičiau jūsų atsiliepimus apie kirpėjas ir taip nutariau prisijungti.Aš jau 7 metus kerpuosi pas Gintarę, tik jau kainos -oioiooi. Be to jos telefono numeris pasikeitęs ar ką ? Gal kas žinot jos numerį. Norėčiau pabandyti kitur, bet bijau nusivilti, nes jau kelis kartus teko. Kas iš Gintarės išėjot, tai gal parekomenduotumėt kur kerpatės.
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 07, 09:18)
Gal kuri jau lanketes grozio centre "Vanile" mini SPA, Cvirkos gatveje? ten yra ir kirpykla  ax.gif


sveikos!taip,as lankiausi siame grozio centre.ten dirba super kirpeja Laima thumbup.gif tiesiog stebuklus is plauku padaro mirksiukas.gif ypac sutvarko trumpesnius plaukus.dar nei viena mano drauge nenusivyle sia kirpeja.ir as pati visada lekiu tik pas ja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EDITUSKA @ 2006 09 03, 01:20)
sveikos!taip,as lankiausi siame grozio centre.ten dirba super kirpeja Laima  thumbup.gif tiesiog stebuklus is plauku padaro mirksiukas.gif ypac sutvarko trumpesnius plaukus.dar nei viena mano drauge nenusivyle sia kirpeja.ir as pati visada lekiu tik pas ja ax.gif

sudominai ax.gif o kaip kainos g.gif dideles eiles g.gif ji pataria, pasako kokia sukuosena pasirinkt, kas tinka kas ne, pasako...
Atsakyti
sveika smile.gif na pasiskaicius cia jusu patirti,galiu pasakyti,kad kainos pas ta kirpeja gan normalios,nera labai dideles.taip,ji visada pataria,kas tinka kas ne,pasiulo savo varianta.man pavyzdziui patare,kokie kirpciukai tinka labiau prie veido formos.na o del eiliu-siaip as visada pasiskambinu ir uzsirasau is anksto.ji turi savas klientes,bet jei yra laisvu vietu,mielai priims.
patarciau pabandyti,manau nenusivilsi.as pati kaip tik uz 3 savaiciu eisiu pas ja mirksiukas.gif
Atsakyti