Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(Di72 @ 2006 04 10, 16:43)
Labas merginos,
gal aš čia ir ne į temą paklausiu, bet gal žinot kur Šiauliuose gerai antakius sutvarko???
Anksčiau Miraže Sigita tvarkydavo, tai buvo  thumbup.gif  o dabar niekaip nerandu  sad.gif

na, man asmeniskai patinka prie saules kirpykloj, bet jos yra dvi ar daugiau, as einu pas tokia tamsiais plaukais, nedidute ax.gif varda pamirsau doh.gif ji ir nagucius tvarko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2004 09 21, 19:31)
O aš Liux`o nerekomenduočiau, nusivylusi jais.rekomenduočiau "Aurorą", prieš KTU.Labai gražiai daro makiažą ir kirpėjos profesionalės:Oksana, Vaida, Auridija.


o aš Auridija nusivyliau, ne tai kaip ji daro, bet ji mane pavedė prieš pat vestuves ir teko ieškotis kitos likus vos porai savaičių. Susitariau dėl šukuosenos ir makiažo prieš pora mėnesių atrodo viskas čiki. Bet priš pora savaičių paskambinau pradėjo dejuoti kad ji tą dieną nedirbs ir žada išvis iš miesto išvažiuoti, o makiažą visai neužrašiusi. Vienu žodžiu pasijutau kaip ji vienintelė kirpėja mieste o aš prašau didžiausios paslaugos. Suprantu visi mes žmonės norim atostogų bet tada nereikia prisižadėt. O kas būtų jei aš taip iš anksto nebūčiau paskambinus ir klausus. Kas tada? Vestuvių dieną būčiau likus ant toooookio ledo kad baisu ir pagalvot. Nes skambyti tai ji man kažin ar būtusi. O dėl kirpimo ir šukuosenų tai aš pas ją nesikirpau.Bet kai taip pasielgė tai ačiū aš tokios kirpėjos su kurios žodžiais negaliu pasitikėt ir galiu likt ant ledo nenoriu.
Be to jei kam svarbu - tai ji nedaro kaip kiti taip vadinamos šukuosenos repeticijos. Taigi rezultatą pamatysi tik tą pačią dieną.
Tokia mano patirtis apie Auridiją
Atsakyti
Vakar daziausi plaukus sruogelemis Saules kirpykloje ax.gif jau kelinta karta dazausi pas Birute, tai kas liecia dazyma, tai ji thumbup.gif thumbup.gif tik man nelabai patinka kaip ji kerpa unsure.gif
beje, saules kirpykla nuo birzelio 1d uzdaro remontams verysad.gif menesiui ar ilgiau verysad.gif
Atsakyti
va,siandien turejau eiti i Aurora taciau apsirgo mazyte teko atideti..tad laukiu antradieni jei viskas gerai eisiu grazintis pas oksana ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2006 04 27, 12:45)
va,siandien turejau eiti i Aurora taciau apsirgo mazyte teko atideti..tad laukiu antradieni jei viskas gerai eisiu grazintis pas oksana ax.gif

Labai laukiu atsiliepimu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
siandien gryzau...siaip as visada ten likdavau patenkinta..na bet siandien na nezinau....esu sviesiais plaukucias atspalvio labaiu tikejaus ,norejau i pilkuma...bet yra kai kur tokiu i geltomuma..bet siaip visumoje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
geguzes 15d sves 5 metukus....tai jau sudetos naujos kedes..siandien tvarke ....ir gavome kvietima i Martinio kluba(gal kaip senai klientei) ten vyks svente..bet deje jauciu neiseis nueiti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2006 05 02, 19:22)
siandien gryzau...siaip as visada ten likdavau patenkinta..na bet siandien na nezinau....esu sviesiais plaukucias atspalvio labaiu tikejaus ,norejau i pilkuma...bet yra kai kur tokiu i geltomuma..bet siaip visumoje thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
geguzes 15d sves 5 metukus....tai jau sudetos naujos kedes..siandien tvarke ....ir gavome kvietima i Martinio kluba(gal kaip senai klientei) ten vyks svente..bet deje jauciu neiseis nueiti... verysad.gif

O ir kirpo ar tik daze? ax.gif jei ne paslaptis, kiek sumokejai? blush2.gif
Atsakyti
daze ir biski nedaug kirpo kirpciukus..sake kirpimo nereikia,nes as biski auginu..sumokejau 100lt..
Atsakyti
As irgi kaip ir daugelis blaskausi tarp kirpeju.Seniau kirpausi pas toki vyruka,bet tas i Vilniu isvare.O tada pradejau blaskytis tarp kirpyklu.Ir Deloryja pas Lina kirpausi, ir dar pas viena kitoj kirpykloj.Nu bet nelabai man,priekabi esu blush-anim-cl.gif Pas viena teko per 2 dienas dazyti,nu sugadino pirma karta.Tai dabar ir delsiu vis.Labai norejau pas Oksana.Nulekiau pasikonsultuoti.Tai paziurejo ir sako jums mano paslaugos nebutinos.Ir kitos kirpejos puikiai nudazys.Nu nelabai supratau ka ji tuo norejo pasakyti.Pradejom laika pas kitas derinti, o man tik savaitgali geriausia.Na ji sako,jei labai norit,tai tada pas mane rasom.Aisku turbut kazkur toli i ateiti.Bet salia buvo tokia pana,tai sako galiu ir as nudazyti.Kadangi sestadieni galejo,tai ir pasirasiau.O dabar pradejau dvejoti,kazin ar ten ne praktikante kokia? Vat nesenai besikirpusios galetumet pakomentuoti.Ta panele tokiais sviesiais gal su pilkom sruogom poilgiais plaukais.Kas man labiausiai uzsifiksavo,tai soliariumo nemazai mates veidelis.Vardo nepaklausiau.Tai dabar nervuojuosi.Gal geriau atsisakyti? Bijau,kad galiu is kedes atsikelt ir iseiti,jei tikrai zalia bus.Jau teko LIuxe is kedes pasikelti,kai kirpejos klausiau patarimo,o ji nu nezinau,padave zurnala pasivartykit.Atsistojau ir isejau.Sakiau gal kita karta,bet niekada as pas ja ir negrizau.Patarkit mamytes ka daryti?Klausiau kiek man dazymas su kirpimu kainuos?Tai sake 100 atsineskit ir dar likti turetu.Nu bet jei pas mokine tokia kaina blink.gif
Astuxxx2000 gal tu kai kirpaisi matei ta blondine?Kas ji tokia ir ka ten veikia?Ar bent dirba ar mokosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 03 gegužės 2006 - 22:13
QUOTE(Dovis @ 2006 05 03, 23:13)
As irgi kaip ir daugelis blaskausi tarp kirpeju.Seniau kirpausi pas toki vyruka,bet tas i Vilniu isvare.O tada pradejau blaskytis tarp kirpyklu.Ir Deloryja pas Lina kirpausi, ir dar pas viena kitoj kirpykloj.Nu bet nelabai man,priekabi esu blush-anim-cl.gif Pas viena teko per 2 dienas dazyti,nu sugadino pirma karta.Tai dabar ir delsiu vis.Labai norejau pas Oksana.Nulekiau pasikonsultuoti.Tai paziurejo ir sako jums mano paslaugos nebutinos.Ir kitos kirpejos puikiai nudazys.Nu nelabai supratau ka ji tuo norejo pasakyti.Pradejom laika pas kitas derinti, o man tik savaitgali geriausia.Na ji sako,jei labai norit,tai tada pas mane rasom.Aisku turbut kazkur toli i ateiti.Bet salia buvo tokia pana,tai sako galiu ir as nudazyti.Kadangi sestadieni galejo,tai ir pasirasiau.O dabar pradejau dvejoti,kazin ar ten ne praktikante kokia? Vat nesenai besikirpusios galetumet pakomentuoti.Ta panele tokiais sviesiais gal su pilkom sruogom poilgiais plaukais.Kas man labiausiai uzsifiksavo,tai soliariumo nemazai mates veidelis.Vardo nepaklausiau.Tai dabar nervuojuosi.Gal geriau atsisakyti? Bijau,kad galiu is kedes atsikelt ir iseiti,jei tikrai zalia bus.Jau teko LIuxe is kedes pasikelti,kai kirpejos klausiau patarimo,o ji nu nezinau,padave zurnala pasivartykit.Atsistojau ir isejau.Sakiau gal kita karta,bet niekada as pas ja ir negrizau.Patarkit mamytes ka daryti?Klausiau kiek man dazymas su kirpimu kainuos?Tai sake 100 atsineskit ir dar likti turetu.Nu bet jei pas mokine tokia kaina blink.gif
Astuxxx2000 gal tu kai kirpaisi matei ta blondine?Kas ji tokia ir ka ten veikia?Ar bent dirba ar mokosi?

Na, gaila, bet tikrai nesu maciusi jokios blondines ten g.gif tikrai negaliu nieko patarti, nes nieko nesu apie ja girdejusi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2006 05 03, 22:13)
As irgi kaip ir daugelis blaskausi tarp kirpeju.Seniau kirpausi pas toki vyruka,bet tas i Vilniu isvare.O tada pradejau blaskytis tarp kirpyklu.Ir Deloryja pas Lina kirpausi, ir dar pas viena kitoj kirpykloj.Nu bet nelabai man,priekabi esu blush-anim-cl.gif Pas viena teko per 2 dienas dazyti,nu sugadino pirma karta.Tai dabar ir delsiu vis.Labai norejau pas Oksana.Nulekiau pasikonsultuoti.Tai paziurejo ir sako jums mano paslaugos nebutinos.Ir kitos kirpejos puikiai nudazys.Nu nelabai supratau ka ji tuo norejo pasakyti.Pradejom laika pas kitas derinti, o man tik savaitgali geriausia.Na ji sako,jei labai norit,tai tada pas mane rasom.Aisku turbut kazkur toli i ateiti.Bet salia buvo tokia pana,tai sako galiu ir as nudazyti.Kadangi sestadieni galejo,tai ir pasirasiau.O dabar pradejau dvejoti,kazin ar ten ne praktikante kokia? Vat nesenai besikirpusios galetumet pakomentuoti.Ta panele tokiais sviesiais gal su pilkom sruogom poilgiais plaukais.Kas man labiausiai uzsifiksavo,tai soliariumo nemazai mates veidelis.Vardo nepaklausiau.Tai dabar nervuojuosi.Gal geriau atsisakyti? Bijau,kad galiu is kedes atsikelt ir iseiti,jei tikrai zalia bus.Jau teko LIuxe is kedes pasikelti,kai kirpejos klausiau patarimo,o ji nu nezinau,padave zurnala pasivartykit.Atsistojau ir isejau.Sakiau gal kita karta,bet niekada as pas ja ir negrizau.Patarkit mamytes ka daryti?Klausiau kiek man dazymas su kirpimu kainuos?Tai sake 100 atsineskit ir dar likti turetu.Nu bet jei pas mokine tokia kaina blink.gif
Astuxxx2000 gal tu kai kirpaisi matei ta blondine?Kas ji tokia ir ka ten veikia?Ar bent dirba ar mokosi?




na,as buvau tai buvo tokia panasi man pasirode i praktikante,ji su sviesiom sruogytem..ji man ir plove galva nes oksana lakste tik nudaze galva oksana....bet nezinau vietojtaves...aisku jei praktikante bus tai viska patars oksana..bet pagalvok,saulute

Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2006 05 03, 23:13)
Jau teko LIuxe is kedes pasikelti,kai kirpejos klausiau patarimo,o ji nu nezinau,padave zurnala pasivartykit.Atsistojau ir isejau.

o cia pas kuria kirpaisi, gal varda zinai g.gif nesinoretu ant tos pacios uzsokt lotuliukas.gif
Atsakyti