Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(skraide @ 2006 03 28, 23:55)
as penktadieni  vel eisiu i ,,Salto,, pas Rima ,dazysiu ir kirpsiu...del plauku kirpimo as ligonis ,kol kas l.dziaugiuosi ax.gif



o kur ta salto? g.gif su kokios firmos dazais ten dazo? 4u.gif
Atsakyti
Salto yra Vytauto g., uz kikos reikia truputi paeiti.. salia buvo lyg baldu parduotuve(nepamenu ar bera),siaip kazkada rasiau, kad ten dirba kelios is Liukso centrinio parejusios.L.faina aplinka,nezinaual dar gal ir del to ,kad mes pazistamos su Rima,bet kaip kirpeja nenusivyliau thumbup.gif O dazo ,atrodo, su Goldwwel dazais.Uzsimaniau sruogeliu,tai del to ir dazysiu,o kai dazausi viena spalva tai profu nevarginu,nes greitai atauga su ziliukais ,nusitepu namu salygomis,turiu tam daugiu... ax.gif ,labai jau gautusi daznai ir bereikalingas pinigu ismetimas(cia mano asmenine nuomone) kai grisiu-pasigirsiu...
Atsakyti
astuxxx2000 kaip sekes auroror g.gif mirksiukas.gif laukiam atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 03 30, 18:27)
astuxxx2000 kaip sekes auroror  g.gif  mirksiukas.gif  laukiam atsiliepimu  ax.gif



na pagaliau apsilankiau as toj auroroj ax.gif buvau pas vaida, tai thumbup.gif mano plaukai buvo iki menciu, tai paprasiau , kad ilgi palikti ir iskarpytu, kad jie man graziai kristu biggrin.gif tai thumbup.gif kirpo visa valanda, nes labai kruopsciai kirpo, tai tikrai taip iskarpe, kad jie dabar labai graziai krenta ir prieki truputi pakarpe ax.gif na esu tikrai patenkinta biggrin.gif sumokejau 50lt ax.gif tai patare dabar ateiti po 2-3men, nes mano plaukiukai nesisakoja smarkiai ax.gif sako, kad ir ataugines plaukai graziai kris ax.gif

Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 30, 17:57)
na pagaliau apsilankiau as toj auroroj  ax.gif  buvau pas vaida, tai  thumbup.gif  mano plaukai buvo iki menciu, tai paprasiau , kad ilgi palikti ir iskarpytu, kad jie man graziai kristu biggrin.gif  tai  thumbup.gif  kirpo visa valanda, nes  labai kruopsciai kirpo, tai tikrai taip iskarpe, kad jie dabar labai graziai krenta ir prieki truputi pakarpe  ax.gif  na esu tikrai patenkinta  biggrin.gif  sumokejau 50lt ax.gif  tai patare dabar ateiti po 2-3men, nes mano plaukiukai nesisakoja smarkiai  ax.gif  sako, kad ir ataugines plaukai graziai kris ax.gif

sugundei, eisiu ir as pas ja registruotis tongue.gif o tavo plaukai tiesus ar paslankus g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 03 30, 19:27)
sugundei, eisiu ir as pas ja registruotis  tongue.gif  o tavo plaukai tiesus ar paslankus  g.gif


na, sunku apibudinti lotuliukas.gif greiciau paslankus ax.gif pagal ankstesni kirpima, tai tokie pasipute budavo, o dabar kai nukirpo, net netiesino, o jie tiesus tokie biggrin.gif
na, pabandyk apsikirpti pas ja, gal ir tau patiks mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 30, 18:41)
na, sunku apibudinti  lotuliukas.gif greiciau paslankus  ax.gif  pagal ankstesni kirpima, tai tokie pasipute budavo, o dabar kai nukirpo, net netiesino, o jie tiesus tokie  biggrin.gif
na, pabandyk apsikirpti pas ja, gal ir tau patiks  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

o kaip ta Vaida atrodo g.gif seniau nedirbo euro gyme g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 03 30, 19:52)
o kaip ta Vaida atrodo  g.gif seniau nedirbo euro gyme g.gif

kiek zinau,ji auroroj trumpiausiai 4 metus dirba, o gal dar ilgiau biggrin.gif jai apie 30metu duociau, tokia stamboka, juodais plaukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 30, 20:40)
kiek zinau,ji auroroj trumpiausiai 4 metus dirba, o gal dar ilgiau  biggrin.gif  jai apie 30metu duociau, tokia stamboka, juodais plaukais  4u.gif

gal zinai auroros telefona, noriu pasiskambint ir uzsiregistruot tongue.gif
Atsakyti
Auroros tel: 527501, mobilusis: 8-652-22232 wink.gif
Atsakyti
As ir zinau vien gerus atsiliepimus is Auroros -Vaida thumbup.gif As tai kerpuosi pas Oksana,jau lankausi kokie 1 metai(gal biski maziau)o siaip esu toks zmogus jei mane blogai apkerpa pas ta pacia nebeinu schmoll.gif o ji kol kas tikrai liuks sutvarko thumbup.gif
Atsakyti
Labas merginos,
gal aš čia ir ne į temą paklausiu, bet gal žinot kur Šiauliuose gerai antakius sutvarko???
Anksčiau Miraže Sigita tvarkydavo, tai buvo thumbup.gif o dabar niekaip nerandu sad.gif
Atsakyti