Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

4 metus kerpuosi pas ta pacia kirpeja. na, ji tikrai labai gerai kerpa, bet labai uzsinorejau isbandyt kitur rolleyes.gif tongue.gif gal kas galit patarti kokia/koki nebloga kirpeja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shpika: 16 birželio 2004 - 12:14
Man patinka kirpykloj "Mirazas" pas Laura grazintis.Visada padaro liuksiskai,tiesiog atspeja mano norus,pataria.Tikra saunuole.dar kirpykloj "Saule" kerpuosi kartais,irgi labai gerai padaro,visos ten dirbancios kirpejos neblogos.Dar kazkokia centre yra kur reikia pries kelis menesius uzsirasyt,nesilankiau,mano drauge lankesi.Taip lauke tos kirpimo dienos,kai apkirpo,sumokejo 50 lt.,tik nesuprantu uz ka,nes beveik nepastebejom,kad ji pasikeitus.Cia irgi kaip kam,kol pati neisbandai,tol nezinai ar ji gera ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gata: 16 birželio 2004 - 18:18
Gata, aciu, reiks pabandyt biggrin.gif
vat mane labiausiai ir nervina tai, kad ten kur kerpuosi reikia uzsirasyti i eile pries 2-3men doh.gif nu mane tai siutina, toks perdetas saves vertinimas, tipo vat esu supper kirpeja, tai uzsirasyt pas mane reikia pries kelis men doh.gif umn.gif umn.gif juk mes kai uzsimanom grazintis, tai gi mums reikia kak tolka tak srazu tongue.gif biggrin.gif laugh.gif
Atsakyti
pietiniame zinau nebloga kirpeja, bet kai centre gyvenu tai hmz adresiuko ir nzn ten geguziu gatvej berods unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (shpika @ 2004 06 16, 18:46)
o kaip pati kirpykla vadinas? g.gif

vat uztat kad nepamenu... drauges pasiklausiu, nes pati nepamenu unsure.gif
siaip kai mano plaukai ilgi tai daznai ten nesilankau, uztat ir atmintis slubuoja tongue.gif
ten kaip tik prie zuvu parduotuves kiemuose g.gif kaip nuvaziuot zinau... bet nupasakot sunku
Atsakyti
esu labai patenkinta kirpeja Rimante(PRIES PLAUKA),kirpykla yra paciame centre prie gaidzio.
Atsakyti
Sveikos!!

Aisku ir ne tik Siaulietes,sakau gal padesit!
Ant nosies vestuves gal galit parekomenduot gera kirkypla galvoju apie Lux,gal patarsite kokia gera kirpeja,taip pat masaziste,eidavau kirtu Prie Bonasforsoje bet....nelabai
Taip pat ka cia apsirengus suku galva g.gif busiu paprastas svecias tad nenoriu imantriu sukneliu ir panasiai sakau gal nuomuoja ir kostiumelius,bet jaunatviskus ir mano ismera maza g.gif vien galvojimai dabar ,tad patarkit ar nuomuoja kostiumelius,gal geriau is Aprangos kokia bliukute ar ka,bet ten dydziai dideli,net nezinau.... g.gif
Papildyta @ [mergetime]1095759581[/mergetime]
KAD PARASIAU MASAZISTE doh.gif doh.gif doh.gif NOREJAU PASAKIT MAKIAZA KUR DARO,LYG TAI VISAZISTE doh.gif
Atsakyti
as is kito miesto, bet drauge siauliete, tai jai graziai makiaza buvo padare tol kirpykloj, kur priesais buvusi KTU , Aurora liktais, nepamenu...
Atsakyti
Labas, LARA smile.gif
Turiu telefoniuka moterike privaciai daro makiaza, bet dare ne man, o mano draugei pernai vestuvems.
Daiva Medžiaušienė
Tel.55 00 39 arba mob. 8684 28462
Cia sake ji prie "Tau" prekybos centro Verduliu g. kazkurtais rolleyes.gif
Girdejau, kad Luxe graziai makiaza daro...
O sukuosena g.gif net nezinau, man tai ir Luxe graziai padaro (as pietiniame i Luxa einu), siaip ir Lieporeje (irgi pietiniame) patinka...
Sekmes renkantis rolleyes.gif
Atsakyti
del drabuzeliu- pabandyk nuvykt i nuoma esancia priesais visinskio biblioteka ten neblogu sukneliu o del kostiumeliu nezinau neisigask ten vitrinoje vien vestuvines bet yra ir nevestuviniu
o sukuosena ir makiaza rekomenduociau lux'e nereikes niekur lakstyti viska vienoj vietoj pasidarysi o saulej buvai?
Atsakyti
O aš Liux`o nerekomenduočiau, nusivylusi jais.rekomenduočiau "Aurorą", prieš KTU.Labai gražiai daro makiažą ir kirpėjos profesionalės:Oksana, Vaida, Auridija.
Atsakyti
sVEIKOS PRASAU PASIDALINKITE :KURI KIRPEJA GERIAUSIA AUROROJE??
O LIEPOREJE KURI DARETES MAKIAZA AR LIKOTE PATENKINTOS??
BALIUS DIDELIS ANT NOSIES NEZINAU KA PASIRINKT g.gif
Atsakyti