Įkraunama...
Įkraunama...

Palaidinės maitinančioms mamytėms

Tikrai labai daug nestukei skirtu palaidinukiu sad.gif siulykit maitinancioms!!!!

pirkciau geros bukles palaidine zindanciai mamytei: ilgom rankovem, dydis M/38. Tik ne juoda ir ne balta. Vilniuje, per AZ
Atsakyti
Perkant abi 55 LT (Sumazinau kainytes 4u.gif )
Liko dar sios 4u.gif
Palaidnė maitinimui M2b(Mothercare) kaina 25 Lt.
40 dydis (12 UK)
tamsiai mėlyna graži spalva.

user posted imageuser posted image

Palaidine Jo Jo Mama Be Be kaina 35 Lt

dydis M, bet labiau i L. Labai patogi maitinimui.
user posted image
Patogiam ir saugiam maitinimui viesumoje thumbup.gif Buklė PUIKI
Labai liuks dalykas, ypac vasara, saugiam, jaukiam maitinimui viesumoje. Neerzina ir aplinkiniu ir vaikuciui ramu ir jauku., nesimato pakeltu maikiu ir visa kas po jomis. MAn tai buvo super , tik va labai neilgai naudojau sad.gif
Vesesni vasaros vakara labai gerai vietoj uzklotuko arba ir paciai Palangoje vakarais thumbup.gif

Pagaminta is 70% Bamboo & 30% Organic Cotton

Taip pat yra maiselis isideti siai skraistiai. Buvio 2 variantai mano ilgesnis. Ilgis 92 cm.

Kaina 110 Lt > 90 Lt Spalva smėlinė.
user posted imageuser posted imageuser posted image

Kaunas rasyti a/z 4u.gif

Daugiau mano nuotraukyciu rubeliu nestukei bei maitinanciai ČIA
Atsakyti
pirkciau maikute trumpomis rankovemis maitinanciai M dydzio, spalva nesvarbi, tik ne balta 4u.gif
Atsakyti

Perkant abi 55 LT (Sumazinau kainytes 4u.gif )
Liko dar sios 4u.gif
Palaidnė maitinimui M2b(Mothercare) kaina 25 Lt.
40 dydis (12 UK)
tamsiai mėlyna graži spalva.

user posted imageuser posted image

Palaidine Jo Jo Mama Be Be kaina 35 Lt

dydis M, bet labiau i L. Labai patogi maitinimui.
user posted image

Neapgalvotai nufotrografavau, tiek si tiek ruda su ilgomis rankovemis turi iskirpimus ties krutine maitinimui.

Kaunas rasyti a/z 4u.gif


Daugiau mano nuotraukyciu rubeliu nestukei bei maitinanciai ČIA
Atsakyti
Šie rūbeliai nėra skirti spec. maitinančions, bet man jie puikiai tam tiko. Žiūrėkit, gal patiks. Siunčiu gavėjo sąskaita 4u.gif
Fishbone M dydžio maikutė. Kaina - 5 lt. 100% medvilnė. Visas ilgis - 65 cm. Nuo krūtinės - 36 cm. Plotis po krūtine kai neištempta - 74 cm
user posted image
Influence M dydžio maikutė. Kaina - 5 lt. 100% medvilnė. Visas ilgis - 63 cm. Plotis ties susiaurėjimu virš krūtinės - 84 cm
user posted image
NowOn 14/40 dydžio suknutė. Kaina - 10 lt. 100% medvilnė. Susisiaučia ir susiriša kaip chalatėlis. Visas ilgis - 96 cm. Plotis ties krūtine - 90 cm
user posted image

Šių rūbelių daugiau foto čia http://www.public.fo...ukei/page3.html
Atsakyti
user posted image
user posted image
Palaidine slepianti pilvuka, paveiksluota ant devincios S/M jau 5 men wink.gif .. Palaidine 27 LT
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
H&M Palaidine maitinanciai ir niesciai
Medvilne su elastanu, labai miela, dydi raso L fotografuota ant devincios S/M. Visas ilgis 60cm, peciai 39cm, krutine 49*2cm, liemuo 43*2, rankove nuo petuko 56cm, nuo pazasties 48 cm. Bukle labai gera, mazai nesiota, labai tampri nes nesiojau ir su pilvuku besilaukdama smile.gif Kaina 25 LT. DABAR 17 LT
Atsakyti
Simbolinėm kainom parduodu nėštumo metu nešiotus rūbelius. Rūbai 38 dydžio. Vilnius, Lazdynai, siunčiu ir į kitus miestus. 860371442.
NEKREIPKITE DĖMESIO Į KAINAS, NORIU KUO GREIČIAU SIMBOLIŠKAI PARDUOTI. KAINAS SIŲLYKITE!!!!
https://picasaweb.go...gCKu53PKixZesSg
Atsakyti
QUOTE(Sarr @ 2012 06 18, 01:42)
Perkant abi 55 LT (Sumazinau kainytes 4u.gif )
Liko dar sios 4u.gif
Palaidnė maitinimui M2b(Mothercare) kaina 25 Lt.
40 dydis (12 UK)
tamsiai mėlyna graži spalva.

user posted imageuser posted image

Palaidine Jo Jo Mama Be Be kaina 35 Lt

dydis M, bet labiau i L. Labai patogi maitinimui.
user posted image
Patogiam ir saugiam maitinimui viesumoje thumbup.gif Buklė PUIKI
Labai liuks dalykas, ypac vasara, saugiam, jaukiam maitinimui viesumoje. Neerzina ir aplinkiniu ir vaikuciui ramu ir jauku., nesimato pakeltu maikiu ir visa kas po jomis. MAn tai buvo super , tik va labai neilgai naudojau sad.gif
Vesesni vasaros vakara labai gerai vietoj uzklotuko arba ir paciai Palangoje vakarais thumbup.gif

Pagaminta is 70% Bamboo & 30% Organic Cotton

Taip pat yra maiselis isideti siai skraistiai. Buvio 2 variantai mano ilgesnis. Ilgis 92 cm.

Kaina 110 Lt > 90 Lt Spalva smėlinė.
user posted imageuser posted imageuser posted image

Kaunas rasyti a/z 4u.gif

Daugiau mano nuotraukyciu rubeliu nestukei bei maitinanciai ČIA

Atsakyti
Parduodu palaidinę ir dar super suknelę čia.
Atsakyti
Tai yra ne specialiai maitinančiai, bet aš dėvėjau maitindama. BCBGMaxAzria juodi marškinukai. Lengvai peršviečiami, šiek tiek pūstomis rankovėmis, nešioti labai mažai, būklė ideali, paslepiantys kai kuriuos figūros trūkumus ir šiaip labai faini, lengvučiai ir tt. Dydis M. kaina 40 Lt.

user posted image
Atsakyti

user posted image

PARDUODU maitinanciai mamytei MOTHERWEAR PALAIDINE.Melynos (elektrines) spalvos, barchatine. Dydis S, bet tiks ir M nesiojancioms. As nesiojau L dydi ir man tiko smile.gif realiai sviesesne nei foto. Labai puosni;) Kaina 45 lt (buvau pasipuosus 2 kartus).
Veiksmas Kaune.Rasykite i AZ.
[/quote]
Atsakyti
http://public.fotki....ntre/nestukems/
Atsakyti