Įkraunama...
Įkraunama...

Palaidinės maitinančioms mamytėms

Maitinanciai maikutes Jo JO Mama Bebe M

vienos kaina 30 Lt. Perkant abi atiduosiu uz 50 LT. Labai kokybiskas trikotazas,storas su elastanu Dydis M - einantis i L sakyciau. Kaip naujos smile.gif
user posted image
user posted image

Palaidine Jo Jo Mama Be Be kaina 38 Lt

dydis M, bet labiau i L. Labai patogi maitinimui.

user posted image
user posted image
Kaunas rasyti a/z

Daugiau maikuciu nuotraukyciu ir ne tik rasite cia: http://public.fotki.com/r---a/[SIZE=7]
Atsakyti
atradau, kad laikau užslėpusi lotuliukas.gif
Abi H&M MAMA, S dydžio (galbūt tiktų ir mažesniam M, man tiko su 75C), skirtos maitinimui, dėvėtos minimaliai, neišblukę, tiesiog juodas sunku nufotografuoti
kairioji 20 lt, dešinioji dailėsnė, šiek tiek pūstomis rankovytėmis, organinės medvilnės 30 lt (pats pamaitinimo principas kaip ir kairiosios - knopkytės prasisegioja, o po jomis krūtinę pridengianti medžiaga su skylėmis šonuose, galima dėvėti ir atsegiotą)
user posted image
user posted image
Atsakyti
atradau, kad laikau užslėpusi lotuliukas.gif
Abi H&M MAMA, S dydžio (galbūt tiktų ir mažesniam M, man tiko su 75C), skirtos maitinimui, dėvėtos minimaliai, neišblukę, tiesiog juodas sunku nufotografuoti
kairiosios jau nebeturiu, dešinioji dailėsnė, šiek tiek pūstomis rankovytėmis, organinės medvilnės 30 lt (pats pamaitinimo principas kaip ir kairiosios - knopkytės prasisegioja, o po jomis krūtinę pridengianti medžiaga su skylėmis šonuose, galima dėvėti ir atsegiotą)
user posted image
user posted image
Atsakyti
Parduodu H&M MAMA medvilnine suknele nestuke.gif Labai grazus modeliukas su dirzeliu po pilvuku. Man labai pasiteisino, nesiojau nuo 4 men. iki gimdymo ir dar kokius 4 men. po gimdymo kol nesusitrauke pilnai pivukas ir aptemti rubai nesiziurejo doh.gif Spalva juoda, bet ja lengva pagyvinti aksesuarais, salikais, svarkeliais ir .t.t Bukle gera, jokiu defektu nera thumbup.gif Dydis M. Kaina 45Lt.

Modelis kaip sioje nuotraukoje, tik biski skiraisi dirziukas ir pati meziaga.
user posted image
user posted image
user posted image
Linines kelnes baltos spalvos. H&M MAMA firmos. Auksta gumyte aplink pilvuka. Dydis S. Kaina 28Lt
user posted image
user posted image
user posted image

Mothercare nestumo ir maitinimo maikute. Grazi ryski spalva, tvirta kokybiska medvilne. Labai graziai atrodo prie lininiu kelniu wub.gif Dydis M. Kaina 30Lt
user posted image

Vasarine linksma, spalvina maxi suknele. Tiks didesnei krutinei. Mano ugis 175cm. Nesiojau visa vasara wub.gif Dydis M. Kaina 55Lt
user posted image
user posted image
user posted image

Rubeliai Vilniuje, jei reikia siunciu 4u.gif
Atsakyti
H&M Mama palaidinė nėštukei-maitinančiai + antra dovanų. Abiejų palaidinių dydis S, bet labiau tinka M dydį nešiojančioms. Gal tik nebėra tokios ryškios kai buvo naujos. Kaina 14 Lt
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Bliuskutes ir ne tik

http://public.fotki.com/sundaymorning/
Atsakyti
Baltas,labai mielas tamprios tmedziagos Ginna Tricot sarafanas, dydis M, tvarkingas,labai nedaug nesiotas, kokybiska, neskysta, tampri medziagyte
user posted image
18 Lt -- > 15 Lt-- >12lt

vilnius,siunciu, i az


Daug kitų rūbelių, daiktelių vaikučiui:
UZSUKIT

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
****** megztinis neštukei is Būk Mama. Šiltas, bet nestorinanatis megztukas. Pilvuko dydis reguliuojasi raištukais.Dydis 46. realiai UK 10-12
kaina su siuntimu 35lt
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Klaipeda, siunciu
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2012 03 06, 15:34)
Baltas,labai mielas tamprios tmedziagos Ginna Tricot sarafanas, dydis M, tvarkingas,labai nedaug nesiotas, kokybiska, neskysta, tampri medziagyte
user posted image
18 Lt -- > 15 Lt-- >12lt

vilnius,siunciu, i az


Daug kitų rūbelių, daiktelių vaikučiui:
UZSUKIT

4u.gif  4u.gif  4u.gif

tema maitinančioms doh.gif
Atsakyti
Lindex M dydis (bent jau pagal mane - didinta, galėsiu pamatuoti) skirta maitinimui (pasistengiau pademonstruoti per kurią vietą), kažkaip tos perlamutrinės sagutės labai patraukdavo mažylės dėmesį smile.gif 20lt, galiu siųsti
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image

PARDUODU maitinanciai mamytei MOTHERWEAR PALAIDINE.Melynos (elektrines) spalvos, barchatine. Dydis S, bet tiks ir M nesiojancioms. As nesiojau L dydi ir man tiko smile.gif realiai sviesesne nei foto. Labai puosni;) Kaina 45 lt DABAR 40 Lt su siuntimu (buvau pasipuosus 2 kartus).
Veiksmas Kaune.Rasykite i AZ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliuke159: 08 kovo 2012 - 15:15
Dukart dėvėta nėščiosios palaidinė - marškinukai rausvos su smėlio atspalviu (švelniai rausvos) spalvos (ne balta kaip nuotraukoje), idealiai tinka prie džinsiukų, labai gražiai atrodo su kardiganu, tinka ir kaip pižamos viršus, tinka ir po gimdymo, maitinančioms thumbup.gif 50 lt
user posted image
user posted image
Atsakyti