Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(calliber @ 2011 06 18, 09:53)
Sveikutes mamytes as su tokiu klausimeliu gal kuri nors turite nebenaudojama karusele virs lovytes prisukama ar kokia kitokia gal pigiai parduodate ar dovanojate?  blush2.gif  mirksiukas.gif


Nuveziau i centra nesenai
Atsakyti
merga blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 06 18, 11:09)


ups, skambinu doh.gif smile.gif
Atsakyti
merga
Nuveziau i centra nesenai

kaip gaila na ka padarysi jau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo calliber: 18 birželio 2011 - 11:48
QUOTE(calliber @ 2011 06 18, 12:46)
kaip  gaila  na ka padarysi jau   4u.gif


Iškart atsiprašau, kad užvedu šią temą. Tačiau noriu konkretumo.

O man dar toks klausimas iškilo: Calliber, pas Jūs sunki materialinė padėtis? Jūs susitvarkėte išmokas už vaikelį, maisto davinius? Nes realiai, jei nesate dirbusi, tai rūpyboje gaunate ne tik tuos 92 Lt. už vaikelį, bet ir po 315 Lt./3 mėn. ir paskui toliau juos prasitęsiate, jei nesigauna vienam šeimos nariui 350 Lt. per mėnesį. Jei dirbusi - ar gaunate Sodros išmokas? Kaip suprantu, tėvelis pas Jus irgi yra? Šiaip norėčiau gauti daugiau informacijos apie Jūsų šeimą, nes kyla klausimų nemažai po Jūsų paskutinės AŽ, kai paklausiau ar dar reikia kokios pagalbos Jūsų mažyliui. Atsakėte, kad reikia šviesių rūbelių 6-9 mėn. berniukui pasipuošti krikštynoms. Sakiau, kad peržiūrėsiu sūnaus palikimą ir gal rasiu ką gražaus. Suprantu, jei sunki padėtis, galime bendromis jėgomis padėti. Bet šiek tiek nustebino ir išmušė iš vėžių Jūsų žinutė:

QUOTE
aciu buciau laba idekinga  nes pirkti vienai dienai sviesius rubelius nelabai norisi nes juos greit issiterliotu  blush2.gif


Tai Jūs galite įsigyti ir neperkate, nes gaila išmesti pinigus, nes greitai išsiterlios? Teisingai supratau? O tai kaip kitos mamos perka? g.gif Tai ir kitų daiktų reikia gauti taip pat, nes gaila išmesti pinigus, nes greitai išaugs, susiteps, sulaužys ir pan.??? Paaiškinkite, prašau. 4u.gif Atsiprašau, kad klausiu, bet tikrai noriu padėti tiems, kam pagalbos išties reikia. Nesu kažkokia pikta ir pan., tačiau noriu, kad patikslintumėte esamą padėtį. Juolab, kad šie klausimai kilo ne man vienai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexana: 19 birželio 2011 - 12:09
Mieliosios, regis viską su Calliber išsiaiškinome. Pas ją padėtis šeimoje, kaip ji rašė, yra išties sudėtinga, nes vyras neteko darbo ir yra registruotas darbo biržoje, intensyviai ieškosi darbo. Ji pati gauna už vaikelį soc.rūpybos išmoką. Negalėdami patys išlaikyti nuomojamo buto - buvo priversti persikelti pas tėvelius. Moteris labai gėdijasi viešai pasakoti savo istoriją. Tad parašau trumpai, kad išsiaiškinome. Manau, kad netolimoje ateityje su Calliber pavyks ir pasimatyti, tad viskas stos į normalias vėžias ir galėsime optimaliau pagelbėti pagalbos stokojančiai šeimai. 4u.gif

Ir prašymas visiems, kuriems reikia paramos ar pagalbos: NESIGĖDYKITE PASAKYTI, kad reikalinga PAGALBA ir trumpai apibūdinkite esamą situaciją Jūsų šeimoje. Tai tikrai palengvins galimybes Jums padėti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir nebijokite susitikti su pagalbą teikiančiu žmogumi. Tai tik sustiprins abipusį pasitikėjimą ir leis konkrečiau įvertinti esamą situaciją, sukonkretins padėties rimtumą bei daiktų poreikį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexana: 19 birželio 2011 - 15:06
QUOTE(Lexana @ 2011 06 19, 16:05)
Mieliosios, regis viską su Calliber išsiaiškinome. Pas ją padėtis šeimoje, kaip ji rašė, yra išties sudėtinga, nes vyras neteko darbo ir yra registruotas darbo biržoje, intensyviai ieškosi darbo. Ji pati gauna už vaikelį soc.rūpybos išmoką. Negalėdami patys išlaikyti nuomojamo buto - buvo priversti persikelti pas tėvelius. Moteris labai gėdijasi viešai pasakoti savo istoriją. Tad parašau trumpai, kad išsiaiškinome. Manau, kad netolimoje ateityje su Calliber pavyks ir pasimatyti, tad viskas stos į normalias vėžias ir galėsime optimaliau pagelbėti pagalbos stokojančiai šeimai. 4u.gif




As irgi atsiprasau jei esu neteisi, bet keistai cia, dovanojau uzvakar Calliber vaikstyne, bet pasiimti atvaziavo jos vyras (taip prisistate), buvo su darbine masina (mini autobusiukas, gaila neiziurejau kas per imone) ir melyna darbo uniforma.
Ir kaip supratau ji turi mergyte, nes klause manes del rubeliu, tiesa perskaiciau per velai, sandeliuko temoj rasiau kad dovanoju mergytei... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lovella: 19 birželio 2011 - 17:48
QUOTE(Lovella @ 2011 06 19, 18:30)
As irgi atsiprasau jei esu neteisi, bet keistai cia, dovanojau uzvakar Calliber vaikstyne, bet pasiimti atvaziavo jos vyras (taip prisistate), buvo su darbine masina (mini autobusiukas, gaila neiziurejau kas per imone) ir melyna darbo uniforma.
Ir kaip supratau ji turi mergyte, nes klause manes del rubeliu, tiesa perskaiciau per velai, sandeliuko temoj rasiau kad dovanoju mergytei... g.gif


Opapa kaip išlindo dar vienas kabliukas. doh.gif Vyras šįkart. Su autobusiuku... g.gif Jaunas, apie 25-erių. g.gif

Calliber, tai visgi ne veltui užkliuvo, kad man sakėte, kad brolis, kitoms - gerasis kaimynas, o va Lovellai - kad vyras. g.gif Ir juk pas Jus, kaip sakėte, 7 mėn. sūnus yra. g.gif Beje, kai aš pasiūliau pati atvežti daiktelius, man vietoje adreso buvo atsiųstas telefono numeris ir pasakyta - Laukininkų gatvė. g.gif Ir kad geriau privažiuos mano brolis ir paims viską. g.gif Vienu žodžiu, negraži situacija gaunasi.

Visgi, kopinu jos žinutes iš AŽ čia, kad ir kaip ji prašė to nedaryti, o ir neketinau to daryti iki Lovellos komentaro. Nenorėjau be reikalo kelti bangų, bet kad jau taip gaunasi - reikia. g.gif

QUOTE
dabar konkreciai parasysiu kaip prasete   ten temoj viesai nenoriu rasyti apie savo gyvenima atsiprasau tai va situacija tokia as i menesi gaunu  97.50lt uz vaikuti situacija pas mane nebuvo visada prasta kol vyras darba turejo o dabar kai jis liko be darbo tai iskilo mums dideliu sunkumu  ir kol kas  nesiseka susirasti jam darbo , siuo metu isejome gyventi atgal pas teveliu nes  nebegalejome nuomotis buto o jis stovi darbo birzoje , odel tu rubeliu jus mane netaip supratote na atsiprasau geda man geriau buciau isvis neprasiusi niekada nebuvau megeja prasyti ir kazka tokio daryti bet gyvenimas priverte ne is gero siuo metu gyvenimo prasau pagalbos , o nusipirkti as ju tikrai siuo metu neistengiu jeigu isgaleciau nusipirkti tai patikekite tikrai neprasyciau devetu rubeliu ir  daikteliu tai vat  jeigu dar domina kas  sakykit paaiskinsiu bet manau jeigu cia tokie  pasipiktinimai iskilo gal geriau isvis  nebeprasysiu pagalbos bandysiu  per pazistamus  pasieskoti  na geros dieneles jums  ir prasau neviesinti sitos zinutes nes tikrai jau ir taip geda db kai pamaciau ten paviesinta mano zinute jums  suprantu gal izulei pasirode bet pamaniau gal netycia turesite  ir galesite padeti o del karuseles as rasiau cia forume kad  ar galetu kas padovanoti ar nebrangiai parduoti as nesistengiu imti visko as noriu mazyliui ir kazka  nupirkti pati tik mano seimos situacija db  neismaloniausiu  ,


QUOTE
jeigu nesunku pasalinkite ten ta zinute nes labai nemaloniai jauciuos  kai dabar visi ja mato ten  schmoll.gif o daiktelius tai paima brolis mano tik jo kai paprasiau pagalbos kad paimtu daiktelius darbo metu kai vazineja tai nenorom sutiko ir prase sakyt kad nebrolis o kaimynas tik man issprudo  pasakyt kakzuriai kad brolis  uz sita tikrai atsiprasau bet nenorejau  pasakyt nes jis poto nebepadetu, o as pati teisiu neturiu tai pati nelabai kaip ir galeciau pasimti nes sake jam gedos nereikia tai todel ir rasiau kad kaimynas tai vat del sito dalyko tikrai atsiprasau tik jeigu su juo susitiktumete prasau nepasakykite jam kad  pasakiau kas jis man nes jis supyks ant manes tikiuos suprasite o del apgaudinejimo tai  neturiu del ko apgaudineti kai istengdavau vaikuciui nupirkt viska pirkdavau tik va paskutiniu metu db sunku  del to ir kreipiausi  cia pagalbos laikinos


Sorry, Calliber, kad tenka šitaip aiškintis, norėjau Jumis tikėti, bet kitaip neišeina, tad norime, kad rimtai pasiaiškintumėte temoje kas ir kaip. Manau, kad mano nuomonei pritars dauguma mamų iš šios temos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexana: 19 birželio 2011 - 18:01
QUOTE(Lexana @ 2011 06 19, 18:53)
Opapa kaip išlindo dar vienas kabliukas. doh.gif Vyras šįkart. Su autobusiuku... g.gif Jaunas, apie 25-erių. g.gif


Taip, jaunas, tas pats turbut...
Atsakyti
QUOTE(Lovella @ 2011 06 19, 19:01)
Taip, jaunas, tas pats turbut...


Tai tas pats ir bus. doh.gif Pas mane dukart buvo ir abu kartus su skirtingais autobusiukais ir darbiniu pažymėjimu.
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2011 06 19, 21:54)
sveikos.as su tokiu pasiulymu-gal kam reikia,ar zinot kad reikia rubeliu maziuku,iki 3men.turiu nemazai,ir dar visko idejus ko nebereikia-antspeniai,tutukas,avent buteliukas,ciuzinukas i vezimeli pusnaujas,apsaugele dar nebloga,ir aisku rubeliai-biski ir berniukui,biski ir mergaitei,kiti neutralus,nemazai naujagimiui tu siaustinuku.atiduodu uz dregnu serveteliu pakeli,yra vienas didesnis maiselis,kiti du biski mazesni,bet pilnai prigrusti.taigis,mes  esam is silales,bet antradieni si vykstam i klaipeda,(dar pro gargzdus suksim)tai atveztumem kam reiketu.atiduodam gi.
visais klausimais i az,nes temos neseku.

Atsakyti
QUOTE(Lovella @ 2011 06 19, 18:30)
As irgi atsiprasau jei esu neteisi, bet keistai cia, dovanojau uzvakar Calliber vaikstyne, bet pasiimti atvaziavo jos vyras (taip prisistate), buvo su darbine masina (mini autobusiukas, gaila neiziurejau kas per imone) ir melyna darbo uniforma.
Ir kaip supratau ji turi mergyte, nes klause manes del rubeliu, tiesa perskaiciau per velai, sandeliuko temoj rasiau kad dovanoju mergytei... g.gif


idomu butu zinoti, nes ir as dovanojau savo vaikstyne g.gif , kam reikejo antros???
Atsakyti