Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 05 31, 14:38)
taip, tiktų manau... palaikyk, privažiuosiu paimti... paskambinsiu  mirksiukas.gif

gerai,tada dar ir pampersus ideciau romai i centra
Atsakyti
merginos - šiandien vaikų namai "Rytas" Remigijus Žiogas, kalėdų senis kuris būna per mūsų šventę, organizuoja kino žiūrėjimą. Pradžia 19 val. Jei kas nori dalyvauti - sakykit, skambinkite man iki 15 val., 869877631, informuosiu jį.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Mielosios,supermamos,

Visas ,jus maloniai kviečiai prisijungti prie mūsų "Vaiko ir šeimos gerovės" centro darbuotojų į išvyką po Telšių apylinkes.
Išvykstame penktadienį 8 val.ryto.


Pageidaujančias važiuoti, prašome mus informuoti iki ketvirtadienio 12 val. tel 865629829 Roma

Pagarbiai, "Vaiko ir šeimos gerovės" centro darbuotojos 4u.gif
Atsakyti
Prašymas iš centro

Labai reikia keleto sportinių vežimėlių vaikams nuo 1metų iki 3m.

Atsakyti
Eglelap , Jūsų daiktai ir dar pora maišelių šiandien ryte perduoti Romai, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Pradejau tvarkyti vaiku rubus, surinkau nedideli maximos maiseli leliukisku drabuzeliu (56-62 dydzio), jei kam reikia, prasom kreiptis 4u.gif
Taip pat dovanoju kelis rubus nesukems nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif
Aš vėl su pagalbos prašymu:

Mūsų forumietiės calliber leliukui reikalinga pagalba. Jos leliukui mankštoms labai reikalngas didelis kineziterapinis ,lavinamasis kamuolys ar žaislai mankštai.
Kad įsivaizduotumėte apie ką kalbu įdedu pvz: http://www.gudragalv...aef5203104f.jpg
Gal kas turite nenaudojamą ar nebereiklangą, gal galėtumėte padovanoti ar už simbolinę kainą perleisti.
LABAI BŪČIAU DĖKINGA 4u.gif

Ir mamytei iš Taurgės reikalinga antrinė laikina pagalba: "reikia rubeliu jos dukrytei (mergyte dabar 74 dydi nesioja, bet tiktu ir didesni ateiciai), batuku (dabar pedute 20 dydzio), kokiu nors lavinamuju zaisliuku butu gerai, sauskelnes gal kam atliko 4 dydzio (siaip mama vienkartines naudoja kai reikia kur nors iseiti arba pvz ligoninej)."
Šeimą prižiūri infobe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 04 birželio 2011 - 09:32
Laba diena,

QUOTE(merga @ 2011 06 04, 09:24)
Sveikos mielosios  4u.gif
Aš vėl su pagalbos prašymu:

Mūsų forumietiės calliber leliukui reikalinga pagalba. Jos leliukui mankštoms labai reikalngas  didelis kineziterapinis ,lavinamasis kamuolys ar žaislai mankštai.
Kad įsivaizduotumėte apie ką kalbu įdedu pvz: http://www.gudragalv...aef5203104f.jpg
Gal kas turite nenaudojamą ar nebereiklangą, gal galėtumėte padovanoti  ar už simbolinę kainą perleisti.
LABAI BŪČIAU DĖKINGA  4u.gif



Turiu dideli kamuolį, tik jis be tokių burbuliukų, kaip nuotraukoj ir gal kiek mažesnis, jei tinka, galiu padovanoti. Brūkštelkit man į AŽ, nes retai beįlendu į šį skyrelį, ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalmatija: 14 birželio 2011 - 13:51
QUOTE(Dalmatija @ 2011 06 14, 14:49)
Laba diena,
Turiu dideli kamuolį, tik jis be tokių burbuliukų, kaip nuotraukoj ir gal kiek mažesnis, jei tinka, galiu padovanoti. Brūkštelkit man į AŽ, nes retai beįlendu į šį skyrelį, ačiū.


Gerai,persiūsiu,tamstelės,žinutę 4u.gif
Atsakyti
Padovanočiau lovytę kūdikišką - vaikišką. Graži, balta, paraižyta taip, tik padėvėta jau, biški apkandžiota, su nuleidžiamu vienu šonu, dviem dugno padėtimis. ir dydis nestandartinis kažkoks - 70x130. aš tai neradau tokio dydžio čiužinuko. Lovytė išardyta, bet vis vien daug vietos užima, reiktų erdvesnės mašinos norintiems pasiimti.
Atsakyti
sveikos merginos,
mano bagazine jau tuscia, visas gerybes perdaviau i Turgaus g. paramos centra.
AČIŪ VIKAI (VIKTORIJAI), gyvenanciai netoli Zardininku ziedo (pavardes neskelbsiu ax.gif ) , manau ji cia nelabai lankosi tai bus padeka dar perduota per kitus kanalus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natur: 15 birželio 2011 - 15:09
Sveikutes mamytes as su tokiu klausimeliu gal kuri nors turite nebenaudojama karusele virs lovytes prisukama ar kokia kitokia gal pigiai parduodate ar dovanojate? blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo calliber: 18 birželio 2011 - 08:53