Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Sveikos mamytes! As pririnkau siokiu tokiu rubeliu mergaitei 2-3 metuku (kai kurie tiktu ir vyresniai, jei smulkute butu). Rubelai nesioti, kai kurie su demem, bet manau, kad po kiema ar po namus lakstyt puikiai tiks! smile.gif jei kas nors galetu is musu juos paimti, mielai atiduotumem. esam is Klaipedos! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 05 24, 15:11)
Taip koja yra 24,3 cm.(dėl batų dydžio nežinau nes mano kūdikis nešioja ...47 batų dydį  smile.gif ) visi vaikai yra žemo ūgio(tėtis mažūgis). Natur tavo nauji sanadaliukai mažikei tiko,čiut didoki ale būk mandras nuimk  doh.gif ..
Saulyte, antradieniais visad būnu Gargžduose visą darbo dieną(juk reik valdžiai atsiskaityt cool.gif ) galim susitkti kokią kitą dieną.

Viską nuvežiau per pietus,nes bijojau,kad nepradėtų šaudyti koncervuotos daržovės ,kurių pridėjo mmergytė  biggrin.gif
Ną,ką kavos pertraukėlė baigės,visoms atia  smile.gif


NU fainai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
aš tai jau nebe doh.gif .Atsiprašau,kad kam buvau žadėjus natvažiavau,bet darbo tieeeek užkrovė,kad namučių grįžau tik dabar unsure.gif tas pats laukia ir ryt ir poryt mega_shok.gif
Atsakyti
Ką tik skambino Roma.

Merginos, krizėse yra šeima,kuriai reikalinga didelė pagalba,kad pratemtų mėnesį.
Sitaucija tokia: šeimos tėvas laukia Vilniuje sunkios operacijos,po to reabilitacija.
Mama turi stiprią proto negalią(atitinka 9-mečio protą).Merginos padeda kuom gali.Pakaitom būna vina iš ryto kita po pietų.Iš mūsų prašo pagalbos maistu šeimai. Greitos košės ir visa kita kas gaminama greit,nes mama nesugeba pati gaminti.
Maistas leliukui nuo 1 metų,sauskelnės (Saulytė,kur buvo atvežusi yra mažos).

Todėl imuosi iniciatyvos ir iš mūsų fonduko tą šeimą su Roma ryt iš ryto apipirksim bei prūpinsim būtiniausiomis prekėmis.

Labai tikiuosi,kad mano veiksmą suprasite,nes reikalinga opreatyvi pagalba.
Atsakyti
merga Jūs šaunuolės wub.gif , ir kaip gaila vaikučių ir šeimos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 05 26, 10:47)
Maistas leliukui nuo 1 metų,sauskelnės (Saulytė,kur buvo atvežusi yra mažos).

Sveiki,
turiu 600g pakuotę Aptamil mišinio nuo metų, nepradarytą. ar būtų reikalinga?
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 05 26, 09:47)
Ką tik skambino Roma.

Merginos, krizėse yra šeima,kuriai reikalinga didelė pagalba,kad pratemtų mėnesį.
Sitaucija tokia: šeimos tėvas laukia Vilniuje sunkios operacijos,po to reabilitacija.
Mama turi stiprią proto negalią(atitinka 9-mečio protą).Merginos padeda kuom gali.Pakaitom būna vina iš ryto kita po pietų.Iš mūsų prašo pagalbos maistu šeimai. Greitos košės ir visa kita kas gaminama greit,nes mama nesugeba pati gaminti.
Maistas leliukui nuo 1 metų,sauskelnės (Saulytė,kur buvo atvežusi yra mažos).

Todėl imuosi iniciatyvos ir iš mūsų fonduko tą šeimą su Roma ryt iš ryto apipirksim bei prūpinsim būtiniausiomis prekėmis.

Labai tikiuosi,kad mano veiksmą suprasite,nes reikalinga opreatyvi pagalba.



taip, ten dėžė sauskelnių dar viena buvo skirta nuo ritka68 Alionos mergytei mažytei... vieną dėžė Natur globojamai mergytei, o kitą dėžę palikau Romai - ekstra atveju po vienetą kažkam duoti...

Merga - o tai lėliukas 1 m. ? ir tai šios mamos lėliukas blink.gif rašyk jei trūks pinigėlių ar reikės dar pagalbos
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 05 26, 14:15)
taip, ten dėžė sauskelnių dar viena buvo skirta nuo ritka68  Alionos mergytei mažytei... vieną dėžė Natur globojamai mergytei, o kitą dėžę palikau Romai - ekstra atveju po vienetą kažkam duoti...

Merga - o tai lėliukas 1 m. ? ir tai šios mamos lėliukas  blink.gif rašyk jei trūks pinigėlių ar reikės dar pagalbos




Sveikos es tik ką po darbelio svęs nebejaučiu unsure.gif doh.gif
Taip,leliukui 1m. su biški.Tėvas vaikąmaitino tuteli mišinuku.
Manau,kad su MB kortele netrūks nieko biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės .Kaip buvom suplanavusio aš ,Roma ir Tatjana nuvažiavome ir apipirkome šeimą. Išleista pirkiniams 143,22 Lt user posted image

Supermamų piniginėje liko 333.78 Lt

Kaip vakar jau persakiau Romos pasakojimą apie šeimą,taip ir yra .
Mamytė labai jauna mergina turinti proto negalią(jos išsivystymas kaip dešimtmečio vaiko).Vyresnį vaiką soc.darbuotoja jau buvo išvežusi į darželį,mažiukas su mama buvo namuose. Bendraujant su mama kilotoks jausmas ,kad kalbmes su maža mergaitę suaugusiojo kailyje. Pati nieko nesugeba.Daro tik liepiama,bet savo vaikais rūpinasi.
Gaila,tokių žmonių, kure yra paleidžiami į gyvenimą gyventi savarankiškai kai to dėja ,bet patys nesugeba ir nesuvokia,tačiau apie jau kita kalba.

Savaitgalį planuoju praleisti su savo šeima,nes jie mane mato praktiškai tik anksti ryte ir vėlai vakare,todėl SM tikrai nebūsiu,todėl linkiu visoms,gero savaitgalio ir nepamiršti savo artimų ir mylimų žmonių 4u.gif
Atsakyti
Dovanoju.
Rūbeliai maždaug 1.8 m-3m.vaikučiui.Turiu ir daugiau rūbelių. 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 05 27, 14:46)
Sveikutės .Kaip buvom suplanavusio aš ,Roma ir Tatjana nuvažiavome ir apipirkome šeimą. Išleista pirkiniams 143,22 Lt  user posted image

Supermamų piniginėje liko 333.78 Lt

Kaip vakar jau persakiau Romos pasakojimą apie šeimą,taip ir yra .
Mamytė labai jauna mergina turinti proto negalią(jos išsivystymas kaip dešimtmečio vaiko).Vyresnį vaiką soc.darbuotoja jau buvo išvežusi į darželį,mažiukas su mama buvo namuose. Bendraujant su mama kilotoks jausmas ,kad kalbmes su maža mergaitę suaugusiojo kailyje. Pati nieko nesugeba.Daro tik liepiama,bet savo vaikais rūpinasi.
Gaila,tokių žmonių, kure yra paleidžiami į gyvenimą gyventi savarankiškai kai to dėja ,bet patys nesugeba ir nesuvokia,tačiau apie jau kita kalba.

Savaitgalį planuoju praleisti su savo šeima,nes jie mane mato praktiškai tik anksti ryte ir vėlai vakare,todėl SM tikrai nebūsiu,todėl linkiu visoms,gero savaitgalio ir nepamiršti savo artimų ir mylimų žmonių  4u.gif

paramos centre palikau siai seimai maiseli su maistu ,maistas negendantis iki pirmadienio palauks ,nes neradau nei Romos ,nei Ausros
Atsakyti
merga,gal kam reikalinga sieninė naktinė lempa? ax.gif
Atsakyti