Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

merginos - rašykite į AŽ savo adresą ir tel. nr. - žiūrėsim kuris rajonas arčiau - bandysim aš arba merga paimti...
nieko neišmeskite, manau šeimos apsidžiaugs labiau, nei bomžai tampydami prie konteinerio.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ok, rašau.
Mano vairuotojas tik kalėdoms grįš, tai jei manot, kad praverstų kas, tai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 11 01, 17:34)
Ok, rašau.
Mano vairuotojas tik kalėdoms grįš, tai jei manot, kad praverstų kas, tai  blush2.gif


gavau, pasistengsiu paimti šią savaitę - paskambinsiu mirksiukas.gif
nes mašiniukas pilnėja jau - kelios merginos po maišiuką kitą vis perduoda nuvežimui thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginos,penktadieni pas mane buvo Jolanta ,pridejau maisto nes per atostogas vaikai bus namuose ,sunku jai bus juos ismaitinti , pasipasakojo ,kad vyresnelis neturi striukes siltos ,ugis apie 186cm. ,taip pat vienam is berniuku mobilus visai suluzo ,gal kas turite koki atlikusi,taip pat batu reikia 44,46 nr. bet zinau ,kad su batais visada problema gauti .....
TATJANA jolanta sake ,kad tavo sunaus dzinsai tiktu viduriniajam ,tai juos rezervuojame ,jei galima ....
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2011 11 02, 20:24)
sveikos merginos,penktadieni pas mane  buvo Jolanta ,pridejau  maisto  nes  per atostogas vaikai  bus namuose  ,sunku jai bus juos ismaitinti  ,  pasipasakojo ,kad vyresnelis neturi striukes  siltos  ,ugis  apie 186cm. ,taip pat vienam is berniuku  mobilus  visai suluzo ,gal kas turite koki atlikusi,taip pat batu  reikia  44,46  nr. bet  zinau ,kad su batais visada  problema  gauti .....
TATJANA  jolanta sake ,kad tavo  sunaus  dzinsai tiktu  viduriniajam ,tai  juos  rezervuojame  ,jei galima ....


Galima mirksiukas.gif Rytoj dienos begyje uzvesiu
Atsakyti
QUOTE(taatjana @ 2011 11 02, 22:04)
Galima mirksiukas.gif Rytoj dienos begyje uzvesiu


Sveikia console.gif ,bet žiūrim į priekį toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 11 03, 11:01)
Sveikia  console.gif ,bet žiūrim į priekį toliau  mirksiukas.gif


cray.gif ...yra kaip yra...

Reikia Kaledoms pradeti ruostis - priartinti stebuklu meta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taatjana: 03 lapkričio 2011 - 10:38
Taip, merginos, yra kaip yra... verysad.gif

Laukiam Merga sąrašiuko - Roma sakė jau persiuntė tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 11 03, 11:08)
Taip, merginos, yra kaip yra... verysad.gif

Laukiam Merga sąrašiuko - Roma sakė jau persiuntė tau  mirksiukas.gif


xxxsaulyte ir merga, as jum parasiau i az .
o siaip butu labai idomu pamatyt sarasa kuo greiciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2011 11 02, 18:24)
sveikos merginos,penktadieni pas mane  buvo Jolanta ,pridejau  maisto  nes  per atostogas vaikai  bus namuose  ,sunku jai bus juos ismaitinti  ,  pasipasakojo ,kad vyresnelis neturi striukes  siltos  ,ugis  apie 186cm. ,taip pat vienam is berniuku  mobilus  visai suluzo ,gal kas turite koki atlikusi,taip pat batu  reikia  44,46  nr. bet  zinau ,kad su batais visada  problema  gauti .....
TATJANA  jolanta sake ,kad tavo  sunaus  dzinsai tiktu  viduriniajam ,tai  juos  rezervuojame  ,jei galima ....

Jei dar neradot, pažiūrėsiu batus, mano vyrelis tokį dydį dėvi, lyg guli vieni odiniai žieminiai nebedėvimi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2011 11 04, 09:26)
Jei dar neradot, pažiūrėsiu batus, mano vyrelis tokį dydį dėvi, lyg guli vieni odiniai žieminiai nebedėvimi  mirksiukas.gif

ne ,batu dar neturime jokiu ,jei rasite butinai paimsime ,aciu 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, gal kurį sekmadienį važiuojate į Žemaitijos turgų? perduočiau mamytei Euforijai dėžę lauktuvių blush2.gif
Atsakyti