Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

merga,ryt lauksiu tavęs bigsmile.gif turiu berniukiškas basutes,deja dydžio dabar pažiūrėt negaliu,vėliau pažiūrėsiu,gal tiks kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 05 23, 14:16)
Įdedu Jurgitos laišką  mirksiukas.gif

Dainiui yra 10 metu jo pedos ilgis yra 24 cm, tai bus mazdaug apie 34-5 dydi. ugis 145 cm. Dainiui dar neturiu lietuvisku batu todel neturiu ir i ka paziureti.
Hayato 7 metai batu dydis yra 31 ugis 130 cm
Tomas yra 4 metu, batu dydis yra 25, ugis yra 110 cm
Kristina yra 1 metu ir 2 menesiu.ugis 90 cm, batu dydis 21 cm.

Labiausiai reikia sugalvoti ant ko miegoti, dabar pasiskolinome is plauskienes ciuzinukus, bet juos noreciau kuo greiciau atiduoti, jeigu butu galimybe gauti kazka tokio ant ko vaikai galetu miegoti,butu stebuklas.

labai aciu uz pagalba.

Mergytės,gal kuri turite  išaugtus savo vaikinuko 34-35 dydžio batus,basutes ar sandalus,jie labai praverstų Dainiukui  4u.gif
O taip pat visą kita kas tiktų Jurgitos šeimai.



merga, einu pakuoti ... ir rytoj laukiu taves vaisinsiu kava ir tortu (Zvaginio firmos) paslepsiu gabaliuka tau nuo siandienos baliaus blush2.gif , pasiplanuok taip kad bent kavos spetum atsigerti.
mano namuose du ligoniukai, bet manau neuzsikresi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natur: 23 gegužės 2011 - 17:01
QUOTE(Euforija123 @ 2011 05 23, 14:37)


Trečiadienį galiu iki 10 val.pazylioti po KLP(paskui reik darbuotis), tai prasukčiau,tuo pačiu ir turtą užveščiau taip sakant čeinžas bus biggrin.gif
mmergyte,būsiu,tik kada kol kas nežianu,susikambinsim nežinau, smile.gif
Sos ir centro grupės

Reikalinga avalynė merginoms 36,37,38,39,40 dydžiai,vaikinams 41-43 dydžiai. Arangos ar turi,o vat su avalyne nekas unsure.gif
natur,ką jubilijatui atvešt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 23 gegužės 2011 - 18:03
QUOTE(merga @ 2011 05 23, 19:02)
QUOTE(Euforija123 @ 2011 05 23, 14:37)


Trečiadienį galiu iki 10 val.pazylioti po KLP(paskui reik darbuotis), tai prasukčiau,tuo pačiu ir turtą užveščiau taip sakant čeinžas bus biggrin.gif
mmergyte,būsiu,tik kada kol kas nežianu,susikambinsim nežinau, smile.gif
Sos ir centro grupės

Reikalinga avalynė merginoms 36,37,38,39,40 dydžiai,vaikinams 41-43 dydžiai. Arangos ar turi,o vat su avalyne nekas unsure.gif
natur,ką jubilijatui atvešt g.gif

merga, tai tu pro mane gali nevaziuot, as dar is brolienes batu parinksiu ir penktadieni pati nuvesiu i centra drinks_cheers.gif maniskis penktadieniais nebedirba, tai mandra dabar esu biggrin.gif
Atsakyti
nu gi pažiūrėjau turimas basutes berniukiškas 32 dydis,dėvėtos,bet nesudėvėtos iki negyvumo lotuliukas.gif tai atidedu atskirai 4u.gif merga,primink man biggrin.gif biggrin.gif nes atskirai pasidėjus galiu ir nepaduot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 05 23, 19:33)
nu gi pažiūrėjau turimas basutes berniukiškas 32 dydis,dėvėtos,bet nesudėvėtos iki negyvumo  lotuliukas.gif  tai atidedu atskirai 4u.gif  merga,primink man biggrin.gif  biggrin.gif  nes atskirai pasidėjus galiu ir nepaduot doh.gif


girai dedu kryžiuką ant delno biggrin.gif
Euforija123 visvien reik susitikti ,nes turiuKrisitino berniukui turto ,o ir tau noriu šį tą atduoti nes ant stalo man maišosi po ranka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 05 23, 20:37)
girai dedu kryžiuką ant delno  biggrin.gif
Euforija123 visvien reik susitikti ,nes turiuKrisitino berniukui turto ,o ir tau noriu šį tą atduoti nes ant stalo man maišosi po ranka  doh.gif

na tada lauksiu taves ir tau perduosiu ka turesiu ax.gif man nebereikes vaziuoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 05 23, 19:02)

natur,ką jubilijatui atvešt  g.gif


pirma karta gali ne kaip pasiziureti, gali paciai tekti kava pasiimti is spinteles ir vandeni uzvirti, tikras mamyciukas, o jei dar yra svetimu doh.gif doh.gif . nori blata gauti mes megstam balionus, jauciu patiktu ir Ciupa ciups bet sese speja atimti lotuliukas.gif
Atsakyti
natur - tavo berniuką su pirmuju gimtadieniu 4u.gif

Merga - turiu dvi pagalves , gal tai šeimai reikia? dra kaimynė perdavė bliuzonus berniuko, gal tiktų vyresniąjam? kažkaip susiskambinam mirksiukas.gif ryt būsiu nuo 10 iki 12 mieste...
Atsakyti
Kazkaip abejoju ar 24cm koja yra 34-35 dydis. cia kazkur 37 jau turetu buti
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 05 23, 23:10)
natur - tavo berniuką su pirmuju gimtadieniu  4u.gif


AČIŪ

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2011 05 24, 07:32)
Kazkaip abejoju ar 24cm koja yra 34-35 dydis. cia kazkur 37 jau turetu buti


Taip pastebeta labai teisingai, 25cm ~38dydi atitinka, 26cm ~39/40dydi pagal save sprendziu,
vadinasi 24cm ~37dydis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2011 05 24, 07:32)
Kazkaip abejoju ar 24cm koja yra 34-35 dydis. cia kazkur 37 jau turetu buti


Taip koja yra 24,3 cm.(dėl batų dydžio nežinau nes mano kūdikis nešioja ...47 batų dydį smile.gif ) visi vaikai yra žemo ūgio(tėtis mažūgis). Natur tavo nauji sanadaliukai mažikei tiko,čiut didoki ale būk mandras nuimk doh.gif ..
Saulyte, antradieniais visad būnu Gargžduose visą darbo dieną(juk reik valdžiai atsiskaityt cool.gif ) galim susitkti kokią kitą dieną.

Viską nuvežiau per pietus,nes bijojau,kad nepradėtų šaudyti koncervuotos daržovės ,kurių pridėjo mmergytė biggrin.gif


Ną,ką kavos pertraukėlė baigės,visoms atia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 24 gegužės 2011 - 14:14