Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Merginos, gal turit kokia seimyna ar zinot , kam reiketu zieminiu batuku berniukui, 30 dydzio? Antradieni busiu Klaipedoj, galeciau kazkaip perduot. Taip pat turiu nemazai spalvotu piestuku, manau gal vaikai pvz centre sunaudotu g.gif
Atsakyti
Laaabai noriu padėkoti MERGAI už didžiulę paslaugą 4u.gif AČIŪŪŪŪŪŪ 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 10 30, 23:53)
Laaabai noriu padėkoti MERGAI už didžiulę paslaugą 4u.gif  AČIŪŪŪŪŪŪ 4u.gif

user posted image


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Baik jau ,juk nesunku buvo ax.gif viens ir viskas biggrin.gif tongue.gif ,
Bet tavo maaaamaaa thumbup.gif dar ir šiandien apie ją vis galvoju doh.gif

MARTI 35,tavo siuntinukas pas mane. Vakar namuose nieko neradau,šiandien dar vakarop parsuksiu. Jei tariames tai būkit maolnūs ir būkit namie.
Nerasiu namie-nuvešiu viską - centrą cool.gif
Atsakyti
Parašiau tą pačią ar kitą dieną po jos žinutės - gavau ganėtinai piktą atsakymą, kad kreipčiaus į mergą arba natur, o ji ieškos pagalbos kitur g.gif verysad.gif ...
[/quote]

laba diena,atsiprasau jeigu mano atsakymas jums pasirode piktas...
mano manymu jis nebuvo piktas... tiesiog parasiau,kad del daikteliu rasyti - natur arba mergai,jos susisieks su mamyte smile.gif
Papildyta:
QUOTE(merga @ 2011 10 27, 12:52)
Gerai, jei nemaišo palaikykite.Tikrai rasime kam bus reikalinga.

Ir dar syk priminsiu:
Paramą kurią teikiame ar žadame teikti prieš tai VISADA patikriname informaciją. Teko susidūrti su įvairiais atsiliepimais,todėl pakartosiu:
esu susijusi su socialinę tarnybą rajone,tad informaciją pasitikrinu savais būdais. Ir neretai būna,kad mamytė prašo pagalbos per forumus ir pan.,o ištiesų jai jos nereikia arba dar kažkam lyg ir reiktų.
Jei kam mūsų tokia tvarka nepatinka nei vieno neverčiu užsiimti parama.Taškas.



parama zmones uzsiima savo noru,siuo atveju as taip pat smile.gif ir manau reiketu skatinti zmones padeti vieni kitiems,nes daryti gera yra malonu smile.gif
puiku,kad patikrinate informacija,bet nevisada kreipimasis i soc.darbuotojas daro naudos seimai. nes seima itraukiama i sarasus ir ji yra tikrinama. jeigu zmones stengiasi kabintis i gyvenima,nera malonu kai juos tikrina soc.darbuotojos bereikalingai.
kartais pasidaro pikta vien todel,kad yra aplink daug girtaujanciu seimu,kur yra vaikuciai nepriziureti... o ju niekas netikrina. ir yra tikrinamos seimos kurios negirtauja,priziuri savo vaikus,stengiasi del savo seimu. vat del sito ir yra pikta.
Papildyta:
QUOTE(InesaP @ 2011 10 28, 13:56)
man taip pat atrašė, bet nepasakyčiau kad pikta žinutė, gal kažkiek užsigavusio žmogaus, nes jei mane taip būtų atakavę replikom, tai gal ir aš nebenorėčiau pati imti daiktus...


sveika,aciu tau uz supratima smile.gif
Atsakyti
Ar įmanoma būtų šiandien arba rytoj perduoti į centrą (arba kam kitam, jei reikalinga parama) kelis maišus rūbų (34-36D moteriškų ir vaikiškų 2-5m), batų, taip pat žaisliukų, žaisti, bet dar tinkami naudojimui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jura*: 31 spalio 2011 - 13:13
QUOTE(P.L.D @ 2011 10 28, 15:40)
nu nezinau kaip pas jus,bet as tikrai zinau atveju kaip seima gyvena labai sunkiai,ir soc.darbuotojos nezino,tol kol joms kazkas nepranesa apie ta seima mirksiukas.gif
cia jau bent kaune as taip susiduriau.


as irgi esu susidurusi su tuom, kad yra sunkiai gyvenanciu seimu,apie kurias soc.darbuotojos nezino tol kol apie seima nera pranesama... nes yra tokiu seimu kurios nori kabintis i gyvenima ir nenori,kad apie ju sunku gyvenima zinotu soc.darbuotojos. nes nemanau,kad yra malonu,kad tikrina pastoviai seima soc.darbuotojos.
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 10 31, 11:10)
  dar ir šiandien apie ją vis galvoju  doh.gif



g.gif nu čia dabar lotuliukas.gif
Atsakyti
Per išeigines truputį per namus ant šluotos pralėkiau lotuliukas.gif , tai pririnkau ne taip jau mažą maišiuką rūbelių ir vaikiškų. Keliuose yra dėmikė , skylutė mažutė. Nu tokie nepasipuošt jau blush2.gif .Avalynės kelios poros.
Dar radau virduliuką įlenktu šoniuku, nors ir mažai naudotą(B furoj matyt įspaudė)
ir tokį emaliuotą puodelį gal 300gr, nenaudotą.

Gal kam prireiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 10 31, 18:59)
Per išeigines truputį per namus ant šluotos pralėkiau lotuliukas.gif , tai pririnkau ne taip jau mažą maišiuką rūbelių ir vaikiškų. Keliuose yra dėmikė , skylutė mažutė. Nu tokie nepasipuošt jau  blush2.gif .Avalynės kelios poros.
Dar radau virduliuką įlenktu šoniuku, nors ir mažai naudotą(B furoj matyt įspaudė)
ir tokį emaliuotą puodelį gal 300gr, nenaudotą.

Gal kam prireiks ax.gif


Na suprantama,juk halowynas user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2011 10 31, 13:11)
Ar įmanoma būtų šiandien arba rytoj perduoti į centrą (arba kam kitam, jei reikalinga parama) kelis maišus rūbų (34-36D moteriškų ir vaikiškų 2-5m), batų, taip pat žaisliukų, žaisti, bet dar tinkami naudojimui?

Tai rūbelių nereikia?
Gaila būtų prie konteinerio nešt unsure.gif
Per savaitę dirbu, tai atnešt niekaip darbo metu negalėčiau, todėl ir norėjau atiduoti per laisvas dienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jura*: 01 lapkričio 2011 - 09:29
QUOTE(*Jura* @ 2011 11 01, 09:29)
Tai rūbelių nereikia?
Gaila būtų prie konteinerio nešt unsure.gif
Per savaitę dirbu, tai atnešt niekaip darbo metu negalėčiau, todėl ir norėjau atiduoti per laisvas dienas.


aš manau,kad reikia,bet gi tai tos dienos kai visos lanko savo artimųjų kapus..ir manau,kad labai teisingai daro...turi juk skirti kažkiek laiko ir savo reikmėms 4u.gif

palaikykit tuos rūbelius,gi žinoma,kad kažkam pravers 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 11 01, 09:36)
aš manau,kad reikia,bet gi tai tos dienos kai visos lanko savo artimųjų kapus..ir manau,kad labai teisingai daro...turi juk skirti kažkiek laiko ir savo reikmėms 4u.gif

palaikykit tuos rūbelius,gi žinoma,kad kažkam pravers 4u.gif

sutinku, kad taip reikia, tiesiog įdomu kaip juos galėsiu perduoti smile.gif
Atsakyti