Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(Lovella @ 2011 10 19, 21:38)
Geras palyginimas, pritariu kad cia tikrai ne pirmos butinybes daiktai, as pati nepirkau kremo nuo striju pvz nes norejau sutaupyti, tepiausi paprastu aliejuku...

aš tai išvis nesitepiau tongue.gif esu graži ir laiminga wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2011 10 19, 22:18)
Čia paramos tema, o ne kalėdų senelio paštas. kremai nuo strijų, įklotai į liemenėlę ar automobilinė kėdutė - prabangos dalykai, be kurių galima puikiai gyvent.


Automobilinė kėdutė - būtinas daiktas vežiojant kūdikį. Netgi būtinesnis nei saugos diržas vairuotojui.

O dabar į temą. Per daug nesiplėsiu, žodžiu, turiu daug (neskaičiavau, gal 20, gal 40) vienodų vaikiškų striukyčių apie metukų amžiaus žmogiukams. Striukytės kokybiškos, bet senos (gulėjo tikriausiai apie 15 metų), bet nenaudotos, su etiketėmis. Kiek padulkėjusios ir suplėkusios, reiktų išsiskalbti. Tinka rudeniui arba pavasariui.
Neleidau jų sukišti i krosnį, ale ką man su jomis daryti? Į centrą turbūt visų negabenti, juk nelaikys tokių kiekių vis vien? Gi neturi ten vaikeliukų armijos, ir dar tokių, kuriems reiktų striukytės blush2.gif

Kitas dalykas (na šitas klausimas mane ne taip jaudina ax.gif ) - yra galybė tarybinių vyriškų marškinių. Net neišpakuoti. Ilgom, trumpom rankovėm, balti, melsvi, rausvi, languoti. Trikotažinių moteriškų "maikučių". Gyva bala ten jų, po didelį pakį skirtingų dydžių. Na bet tokie, kaip čia pasakius, turguje tie pigiausi turkiški marškiniai tikrai išvaizdesni, "piguškėje" už porą litų irgi geresnių būna ax.gif Tai vat ir dilema - daiktas naujas, geras, bet morališkai pasenęs. Ar tokie kažkam gali būti reikalingi? Kol kas sukrovėme į konteinerius sandėly, sakėm, naudosim grindim plauti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Namų Fėja: 19 spalio 2011 - 21:12
QUOTE(Namų Fėja @ 2011 10 19, 22:00)
Kitas dalykas (na šitas klausimas mane ne taip jaudina  ax.gif ) - yra galybė tarybinių vyriškų marškinių. Net neišpakuoti. Ilgom, trumpom rankovėm, balti, melsvi, rausvi, languoti. Trikotažinių moteriškų "maikučių". Gyva bala ten jų, po didelį pakį skirtingų dydžių. Na bet tokie, kaip čia pasakius, turguje tie pigiausi turkiški marškiniai tikrai išvaizdesni, "piguškėje" už porą litų irgi geresnių būna  ax.gif Tai vat ir dilema - daiktas naujas, geras, bet morališkai pasenęs. Ar tokie kažkam gali būti reikalingi? Kol kas sukrovėme į konteinerius sandėly, sakėm, naudosim grindim plauti  doh.gif

Labai įdomu kaip tie maškiniai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2011 10 19, 22:00)
Automobilinė kėdutė - būtinas daiktas vežiojant kūdikį. Netgi būtinesnis nei saugos diržas vairuotojui.

O dabar į temą. Per daug nesiplėsiu, žodžiu, turiu daug (neskaičiavau, gal 20, gal 40) vienodų vaikiškų striukyčių apie metukų amžiaus žmogiukams. Striukytės kokybiškos, bet senos (gulėjo tikriausiai apie 15 metų), bet nenaudotos, su etiketėmis. Kiek padulkėjusios ir suplėkusios, reiktų išsiskalbti. Tinka rudeniui arba pavasariui.
Neleidau jų sukišti i krosnį, ale ką man su jomis daryti? Į centrą turbūt visų negabenti, juk nelaikys tokių kiekių vis vien? Gi neturi ten vaikeliukų armijos, ir dar tokių, kuriems reiktų striukytės  blush2.gif

Kitas dalykas (na šitas klausimas mane ne taip jaudina  ax.gif ) - yra galybė tarybinių vyriškų marškinių. Net neišpakuoti. Ilgom, trumpom rankovėm, balti, melsvi, rausvi, languoti. Trikotažinių moteriškų "maikučių". Gyva bala ten jų, po didelį pakį skirtingų dydžių. Na bet tokie, kaip čia pasakius, turguje tie pigiausi turkiški marškiniai tikrai išvaizdesni, "piguškėje" už porą litų irgi geresnių būna  ax.gif Tai vat ir dilema - daiktas naujas, geras, bet morališkai pasenęs. Ar tokie kažkam gali būti reikalingi? Kol kas sukrovėme į konteinerius sandėly, sakėm, naudosim grindim plauti  doh.gif

parasiau jums del vyrisku marskiniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupelita @ 2011 10 19, 21:06)
sveiki 4u.gif  smile.gif gal yra mamyciu kurioms atliko sios reikmenys (ieskau vienai besilaukianciai mamytei) smile.gif
Iklotai i liemenele, antspeniai maitinimui, kremas, gelis arba aliejus nuo striju, kremas speneliams.
Ranksluostis, balionelis gleivems is nosies traukti, zirklutes bukais galais, vezimelis, automobiline kedute, prireiktu ir pampersu lialiui.
Jeigu yra galinciu padovanoti, rasykite man i AZ smile.gif
Jeigu reikes suteiksiu informacija apie mamyte smile.gif

o kiek leliuikui laiko, turiuu kėdutę iki pusės metukų tą nešiojamą...

QUOTE(Namų Fėja @ 2011 10 19, 22:00)
yra galybė tarybinių vyriškų marškinių.

nu žinok, koks skirtumas manau ar jie pasenę ar ne, juk yra daug senyvo amžiaus žmonių, kuriems po megztiniu tinka marškiniai, svarbu, kad nauji smile.gif žmonėm, kuriem reikia, manau tikrai mados nėra labai aktualios. o beto, kartais tarybinai daiktai geresni už bet kokius šiuolaikinius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2011 10 20, 10:16)
o kiek leliuikui laiko, turiuu kėdutę iki pusės metukų tą nešiojamą...
nu žinok, koks skirtumas manau ar jie pasenę ar ne, juk yra daug senyvo amžiaus žmonių, kuriems po megztiniu tinka marškiniai, svarbu, kad nauji smile.gif žmonėm, kuriem reikia, manau tikrai mados nėra labai aktualios. o beto, kartais tarybinai daiktai geresni už bet kokius šiuolaikinius biggrin.gif


Leliukas neužilgo gims,todėl Pupelita,Dahlia ir kt.supermamos su Kretingos r.soc.darbuotojomis kraitelį po truputį kaupia mirksiukas.gif

QUOTE(pupelita @ 2011 10 19, 21:06)
sveiki 4u.gif  smile.gif gal yra mamyciu kurioms atliko sios reikmenys (ieskau vienai besilaukianciai mamytei) smile.gif
Iklotai i liemenele, antspeniai maitinimui, kremas, gelis arba aliejus nuo striju, kremas speneliams.
Ranksluostis, balionelis gleivems is nosies traukti, zirklutes bukais galais, vezimelis, automobiline kedute, prireiktu ir pampersu lialiui.
Jeigu yra galinciu padovanoti, rasykite man i AZ smile.gif
Jeigu reikes suteiksiu informacija apie mamyte smile.gif


Sveika įlindus ir mūsų kraštus 4u.gif 4u.gif 4u.gif .Dėl tų visų tepalų kremų nežinau,bet dėl kedutės ir viso kito gal ką suorganizuosim biggrin.gif
Gal mažu su Dahlia į mūsų kraštus ruošiates mirksiukas.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Avocetė @ 2011 10 19, 21:26)
lotuliukas.gif

o čia į temą
Dovanoju bet tik tam, kam tikrai reikia t.y. kurie neišgali nusipirkti

S dydžio
user posted image


Aš tai su mielu noru aparatą imčiau ph34r.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 spalio 2011 - 10:21
QUOTE(merga @ 2011 10 20, 11:22)

Aš tai su mielu noru aparatą imčiau  ph34r.gif  tongue.gif  biggrin.gif

Gerai kad koks vyras už kadro nestovi ir to užsimanytum laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 10 20, 12:50)
Gerai kad koks vyras už kadro nestovi ir to užsimanytum laugh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 spalio 2011 - 12:04
Sveikos 4u.gif
senokai beskaiciau tema, o pasirodo tokiu liudnu dalyku priraset verysad.gif

gal pirmadieni kas nors vaziuotu i Sportininku rajona ir paimtu is manes pora daikciuku, tarp ju yra ir mazi zieminiai batukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupelita @ 2011 10 19, 20:06)
sveiki 4u.gif  smile.gif gal yra mamyciu kurioms atliko sios reikmenys (ieskau vienai besilaukianciai mamytei) smile.gif
Iklotai i liemenele, antspeniai maitinimui, kremas, gelis arba aliejus nuo striju, kremas speneliams.
Ranksluostis, balionelis gleivems is nosies traukti, zirklutes bukais galais, vezimelis, automobiline kedute, prireiktu ir pampersu lialiui.
Jeigu yra galinciu padovanoti, rasykite man i AZ smile.gif
Jeigu reikes suteiksiu informacija apie mamyte smile.gif

Turiu likusiu iklotu i liemenele, tepaliuka, iklotu po gimdymo, naujas tinklines kelnaites (reikalingos gimdymo namuose) 4u.gif Mielai padovanosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2011 10 22, 17:11)
Sveikos  4u.gif
senokai beskaiciau tema, o pasirodo tokiu liudnu dalyku priraset  verysad.gif

gal pirmadieni kas nors vaziuotu i Sportininku rajona ir paimtu is manes pora daikciuku, tarp ju yra ir mazi zieminiai batukai  ax.gif


sveika,
antradienį važiuosiu pro tą pusę - galiu prasukti dienos metu, iki pietų...
tik tel.į AŽ parašykite mirksiukas.gif
nes ir pas mane maišelis yra į "Gerovė" centrą mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaites,labai buciau dekinga uz pagalba blush2.gif
Reikalingos uzuolaidos,ne ilgos,iki palanges mazdaug.Ir dar buciau labai dekinga uz gaubtus lempai ar dar kokius sviestuvus tinkancius i vaiku kambarius.Isvaizda manyciau nera labai svarbi,tik,kad detales jokios vaikams ant galvu nebyretu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti