Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(merga @ 2011 10 03, 09:20)
Labukas.

O kadangi jau pradedu sąrėmiauti"  blush2.gif  biggrin.gif ,o dar + mokslai, tai pasirodysiu tik savaitgalį. Geros savaitės.  4u.gif


lotuliukas.gif pasveikinkit savo sūnų nuo mano šeimos.Labai šaunus vaikinukas (,kad mano toks būtų) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2011 09 27, 10:10)
gal kam reikia siu?
user posted image
user posted image
viena lova paluzusi.Daiktai tikrai sunkus ir masyvus,kaip ir priklauso senoviskiems  doh.gif


sekcijuke tai superine sakyciau,ja truputi atrestauravus(t.y. atnaujinus)butu nerealus daiktas isvis.. 4u.gif o kad sunki ,tai matyt todel,kad is TIKRO medzio,ne ploksciu.
mirksiukas.gif tikrai grazi ir idomi sekcija,kazkam labai pasiseks,kas ja tures. tongue.gif (ir as tokios beveik noriu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TheAngel: 08 spalio 2011 - 09:17
PRAŠAU VISŲ PAGALBOS
Vaiko ir gerovės centras labai prašo visų finansinės tikslinės pagalbos jaunai dėja ,bet vienišai 3 vaikučių mamai,kurios dienos suskaičiuotos cray.gif
Jai diagnozuotas ūmus sarkominis vėžys. Šiandien buvome susitikime su gydytojais, tai jie paminėjo, kad nedaug jai liko gyventi, daryti operaciją netikslinga, spinduliavimas nepadės. Tai labai liūdna žinia, našlaičiais paliks 3 vaikai,tarp kurių ne pusmečio neturintis leliukas.
Mama rūpestinga be jokų žalingų ydų,tiesiog praktiškai dėl savo ligos papuolė į centro akiratį. Iškart informuoju,kad pinigėliai skirti tikslingai šios šeimos buties pagerinimui ir mamos vaistams ,nes mama turi minimalias pajamas,kurios dabar dalinamos ir vaistams.
Visus ir visas neabejingus,galinčius ir norinčius paaukoti galite padaryti pervedant ir po keletą litų į "Klaipėdos miesto vaiko ir šeimos gerovės centro" banko sąskaitą:

Biudžetinė įstaiga Klaipėdos miesto vaiko ir šeimos gerovės centras
indentifikavimo kodas 142143027
Bankas: AB "Swedbank"
Banko kodas: 73000
a/s LT57 7300 0100 7860 3368
Paskirtis: Tikslinė parama VAIVAI MAČIULYTEI
Atsakyti
4u.gif gal reikia kam keliu maisu moterisku rubu s/m dydzio. Tarp ju yra ir paltukas (rudeninis) Batu maisas, nesioti bet nenunesioti... Butu gaila tiesiog ismest i siukslyna... doh.gif Yra ir seni, bet "veikiantys" rieduciai... Jei niekam nereikia, tai gal kas galetu po darbu uzsukt i pietine miesto dali ir paimt...nuvest i centra? unsure.gif isvis neberandu laiko per darbus ir vaiko ligas doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kleckiuxs_r: 10 spalio 2011 - 19:26
na nekokios žinios apie tą mamytę... verysad.gif Dieve, kaip gaila vaikų...

prisidėsime kiek galėsime ir paraginsiu kitus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 11 spalio 2011 - 12:07
Merginos,noriu atsiklausti,norėčiau mūsų turimus pinigėlius pervesti į Vaivos sąskaitą.
Gal atrodo tiesmukiškai ,atlieskit, tačiau- mano galva po Vaivos išėjimo ją tikriausia laidos centras,ar sutinkate jei prisidėtume?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 11 spalio 2011 - 12:37
QUOTE(merga @ 2011 10 11, 13:12)
Merginos,noriu atsiklausti,norėčiau mūsų turimus pinigėlius pervesti į  Vaivos sąskaitą.
Gal atrodo tiesmukišįkai ,atlieskit,tačiau- mano galva po Vaivos išėjimo ją tikriausia laidos  centras,rad jei prisidėtume?


as tai sutinku...kai perskaiciau tai taip gaila pasidare...vis pagalvoju kur teisybe siam pasaulyje verysad.gif as ir prisidesiu. baisu darosi kai pagalvoju,kad mama nepamatys kaip uzauga jos vaikai..
Atsakyti
Dievulėliau, kaip turi jaustis mama žinodama,kad vaikai liks našlaičiais,o kur vaikų tėvas?
Atsakyti
Merga - taip, manau pervesk mūsų surinktus pinigėlius į jos a/s.

iš galvos neišeina ši naujiena... praeitą savaitę kai kalbėjausi su Roma - kažkaip galvopjau kad vilčių yra... verysad.gif mergaitėms 12 metų, 4 metai ir 4 mėn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 11 spalio 2011 - 12:45
Mano draugai, kolegos vieni per kitus perduoda mano siūstą mailą,tad tikiuosi,bent paskutinės dienos vaikams bus laimingos. Vakare kai tik grįšiu nano išsyk darau pavedimą.
marti ,kartais taip jau atsitinka,kad vyras kaip katinas išeina kur jam patinka nenešdamas jokios atsakomybės ir padarinių. Liūdna tiesa verysad.gif
Jau buvau minėjusi,kad Vaiva neturi giminių. Visi išmirę paskutinė -mama taip pat nuo vėžio mirė pora metų atgalios verysad.gif

Džiaugiuosi ,kad bent paskutinis laikas praleistas jų šeimos būrelyje vaikams išliks,bent jau aš labai to norėčiau.

Informuoju,kad mūsų fonduko lėšos -318 lt. Bus pervestos į Vaiko ir gerovės centro tikslinę sąskaitą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 11 spalio 2011 - 12:44
taip, aš irgi persiunčiau visiems pažystamiems pagalbos prašymą.....
Atsakyti
merginos,durnas klausimas gal,o kaip bus su vaikučiais? g.gif verysad.gif juk juos išskirs,jei toks mažiukas yra,ar ne? verysad.gif
Atsakyti