Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje


gal kam reikia siu?
user posted image
user posted image


viena lova paluzusi.Daiktai tikrai sunkus ir masyvus,kaip ir priklauso senoviskiems doh.gif
Atsakyti
kokia ta sekcija graži wub.gif net seilės tįsta , gaila neturiu kur statyti... mielai aš tokį grožį priglausčiau bigsmile.gif
Atsakyti
prisidedu prie Merga sveikinimų soc. darbuotojų profesine švente - ištvermės jiems visiems dirbant tokį darbą 4u.gif ir palaikau jų šios dienos protestą drinks_cheers.gif

merginos - Larisa, Ingusiaa, Ojura - jūsų daiktai šiandien iškrauti pas Romą mirksiukas.gif ačiū jums šeimy mirksiukas.gif nų vardu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 09 27, 13:26)
prisidedu prie Merga sveikinimų soc. darbuotojų profesine švente - ištvermės jiems visiems dirbant tokį darbą  4u.gif  ir palaikau jų šios dienos protestą  drinks_cheers.gif

merginos - Larisa, Ingusiaa, Ojura - jūsų daiktai šiandien iškrauti pas Romą  mirksiukas.gif  ačiū jums šeimy mirksiukas.gif nų vardu 4u.gif

sveikinu ir aš , nes tokie žmonės dirba patį sunkiausią darbą, jie turi auksines širdis wub.gif

o kas per protestas? nelabai aš kurse ax.gif
Atsakyti
http://klaipeda.dien...valdybes-379403
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 09 27, 14:49)


Taip pat ir http://www.ve.lt/nau...buziais-633064/
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2011 09 26, 19:36)
Labutis visoms. Noriu paklaust gal kas žinot kokia daugiavaike seima, kad galečiau atiduoti dukros išaugtus drabuželius, XS- S dydžio. Vyriškus baltinius 41 - 42 dydžio.
Rašykit i až, nes tik dabar pamačiau ,kad yra toks puslapiukas.

Drabuzeliai pazadeti seimynelei is Rietavo.
Atsakyti
gal kam GARGZDUOSE reikia berniuko rubeliu nuo gimimo iki metuku 4u.gif dar galeciau ir savo rubu prideti xs-s dydis. Visi rubai tvarkingi,butu gerai,kad galetu patys atsiimti,nes siuo metu esu po operacijos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gerosios mamytės.
Prašau ir sau pagalbos- reikėtų monitoriaus vaikų kompiuteriui, senasis visai nuduso.

Ir dar visiškai netradicinis prašymas - reikia vyriškos pagalbos (nes aš jos neturiu) suremontuoti kompiuterinio stalo klaviatūros lentynėlę (kaip įtariu prisukti 4 varžtus, man nepakanka smarvės). Ir sutvarkyti vonios pertvarą, t.y. aliuminis rėmas, kuriam reikia pakeisti stiklus. Visa tai mano buvusio alkoholiko sugyventinio palikimas sad.gif
Pageidaučiau už simbolišką atlygį.

O pati rasčiau keletą drabužėlių apie 5 m mergaitei (turiu paltukų, striukių, megztinių, batų).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 02 spalio 2011 - 14:33
Labukas.

IEŠKAU : brangiosios, gal kas turite nereikalingus šiltus 46-47 dydžio vyriškus batus,kad negaila būtų kasdien avėti? Ieškau savo "kūdikiui",nu nebespėju pirkti taip auga koja .
O kadangi jau pradedu sąrėmiauti" blush2.gif biggrin.gif ,o dar + mokslai, tai pasirodysiu tik savaitgalį. Geros savaitės. 4u.gif
Atsakyti
Merga - laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***Perlita*** @ 2011 09 27, 11:06)
Sveiki...
Prašau parašykit saskaitą kur galėčiau pravest pinigėlių 4u.gif  4u.gif  4u.gif Ačiū.

Jau gavau saskaitą.Tikiuos padės 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti