Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

klaipedoje dovanoju pora maisiuku s dydzio moterisku drabuzeliu :)yra ir vesiam rudeniui/ziemai paltukas, rasykit kam tikrai reikia smile.gif tik klaipeda
Atsakyti
merginos,turiu moterišką odinį trumpą švarką L dydžio,ilgą juodą švarką storos megžiagos (tiktų ir kaip paltas nešaltomis dienomis) M-L dydžio,žieminį šiltą paltą ale dublionkę XL. viskas labai gerame stovyje.dar vyriška odinė striukė XL juoda trumpa.gal reikia kam iš jūsų globuojamų šeimų? jei ne- vežam į centrą
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2011 09 20, 23:44)
merginos,turiu moterišką odinį trumpą švarką L dydžio,ilgą juodą švarką storos megžiagos (tiktų ir kaip paltas nešaltomis dienomis)  M-L dydžio,žieminį šiltą paltą ale dublionkę XL. viskas labai gerame stovyje.dar vyriška odinė striukė XL juoda trumpa.gal reikia kam iš jūsų globuojamų šeimų? jei ne- vežam į centrą


Manau ,kad veškit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 09 19, 14:30)
Sveikos ir sveiki.

Mielieji,ne už kalnų gražiausios metų šventės- Šv.Kalėdos. Šiais metais kaip ir kasmet planuojame prisidėti prie "Vaiko ir šeimos gerovės"  centro kalėdinio išsipildymo stebuklo. Tik šiais metais norėtusi kažko nepaprasto. Užpraėjusiais metais moterys su vaikasi vaidino pačios,praėjusiais metais šventė vyko -Žvejų kultūros rūmuose.
Tad kvieču palaužyti galveles, teikti pasiūlymus ,išdėstyti mintis, o gal tiesiog kokius nors varijantus pasufleruoti kaip būtų galima padaryti gražią šventę 100-120 vaikų.  smile.gif
Storm pasiūlė šiemet padaryt norų paštą centro grupės vaikams[grupėje šiai dienai yra 15 vaikų](tokį kaip kasmet Saulytė organizuoja "Ryto"globos namuose.
O ką pasiūlisite Jūs ???  smile.gif


aišku už šventes - ir centrui, ir dienos grupei,.... juk organizuosiu vėl ir vaikų namams "Rytas"... mirksiukas.gif darom darom, pamastysim.... thumbup.gif

QUOTE(Baltike @ 2011 09 20, 08:28)
Iš šiandienos "Pajūrio naujienų": toji mamytė jau gavo visko - ir rūbų, ir lovas abiems vaikučiams, ir maisto, ir žaislų. Dėkoja visiems.


tai labai šaunu, pradžiai turės thumbup.gif

QUOTE(Larissa @ 2011 09 20, 22:44)
merginos,turiu moterišką odinį trumpą švarką L dydžio,ilgą juodą švarką storos megžiagos (tiktų ir kaip paltas nešaltomis dienomis)  M-L dydžio,žieminį šiltą paltą ale dublionkę XL. viskas labai gerame stovyje.dar vyriška odinė striukė XL juoda trumpa.gal reikia kam iš jūsų globuojamų šeimų? jei ne- vežam į centrą


Larissa - paimčiau Kristinai, ji M nešioja ir į didesnę pusę... kaip tik aplankyčiau naujam name Lapiuose mirksiukas.gif
paskambink, sutarsim kada paimti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nepiktas - vadinasi nereikalingas.. Gyventi liko 1 savaitė

Mane šaukia Princu, nors pažiūrėjus į mano gyvenimo sąlygas į princą aš nelabai panašus - grandinė, būda, bliūdas vandens... Man 2 metai, esu labai fainas gerietis, linksmas, draugiškas su žmonėm ir katėm, bet mane vien dėl to ir dovanoja - esu per daug geras ir per mažai piktas, nesu agresyvus. Toks, koks esu, netinku savo dabartiniam šeimininkui, kuris gyvena vienkiemy Semeliškėse, Trakų rajone. Ieškau namu, kuriuose galėčiau būti savimi - dovanoti Jums šilumą ir savo meilę smile.gif Susisiekimui: 8-686-36949

http://www.gyvunuglo...help/news.20418

user posted image
Atsakyti
Esu vienisa mamyte su dviem vaikuciais .Mes gyvename Gargzduose.Mergaitei kuriai dabar 12 metu turi negalia VCP,berniukui 11metu ,gimes su vienu inkstuku,siuo metu esu bedarbe ir nezinau kada pradesiu dirbti ,nes mergaite daznai serga ir kartojasi dazni epilepsijos priepoliai .Niekada negalvojau ,kad mane paliks vyras ir susiras kita moteri ir dar nepades gyventi .Pasilikusi viena stengiausi kad vaikams nieko netruktu ,bet persistengiau ,susirgau sunkia depresija po to atleido is darbo,padejo tik siuolaikine medicina ,vartoju antidepresantus ,nes su nieko nebenorejau bendrauti .Smagu tai ,kad vaikai eina i mokyklas ir as galiu pabuti viena ,bet aplanko liudnos mintys ,kad pradejau gyventi vis blogiau ir blogiau.
Papildyta:
QUOTE(areida @ 2011 09 20, 16:37)
klaipedoje dovanoju pora maisiuku s dydzio moterisku drabuzeliu :)yra ir vesiam rudeniui/ziemai paltukas, rasykit kam tikrai reikia smile.gif tik klaipeda

Sveika Areida ,as esu is Gargzdu ,jei jus dovanojate siuos rubelius ar as galeciau juos pasiimti?
Atsakyti
QUOTE(Aukse333 @ 2011 09 22, 12:48)
Esu vienisa mamyte  su dviem vaikuciais .Mes gyvename  Gargzduose.Mergaitei kuriai dabar 12 metu turi negalia VCP,berniukui 11metu ,gimes su vienu inkstuku,siuo metu esu bedarbe ir nezinau kada pradesiu dirbti ,nes mergaite daznai serga ir kartojasi dazni epilepsijos priepoliai .Niekada negalvojau ,kad mane paliks vyras ir susiras kita moteri ir dar nepades gyventi .Pasilikusi viena  stengiausi kad vaikams nieko netruktu ,bet persistengiau ,susirgau sunkia depresija  po to atleido is darbo,padejo tik  siuolaikine medicina ,vartoju antidepresantus  ,nes su nieko nebenorejau bendrauti .Smagu tai ,kad vaikai eina i mokyklas ir as galiu pabuti viena ,bet aplanko liudnos mintys ,kad pradejau gyventi vis blogiau ir blogiau.
Papildyta:

Sveika Areida ,as esu is Gargzdu ,jei jus dovanojate siuos rubelius ar as galeciau  juos pasiimti?

Jusu profilyje nurodytos dvi mergaites, ir amzius kitas g.gif
Atsakyti
Atiduodame sena ,bet veikianti kompiuteri... 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,gal kuri zadate traukti link jonavos?reiketu mazytes paslaugeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nesvarbu27 @ 2011 09 23, 09:59)
sveikos mamytes,gal kuri zadate traukti link jonavos?reiketu mazytes paslaugeles 4u.gif


Aš žadu smile.gif sekamdienį važiuoju Vilniun, o pirmadienį popiet busiu Jonavoj. Vakarop atgal į Klaipėda.
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2011 09 23, 12:47)
Aš žadu smile.gif sekamdienį važiuoju Vilniun, o pirmadienį popiet busiu Jonavoj. Vakarop atgal į Klaipėda.

parasiau az
Atsakyti
QUOTE(Aukse333 @ 2011 09 22, 13:48)
Esu vienisa mamyte  su dviem vaikuciais .Mes gyvename  Gargzduose.Mergaitei kuriai dabar 12 metu turi negalia VCP,berniukui 11metu ,gimes su vienu inkstuku,siuo metu esu bedarbe ir nezinau kada pradesiu dirbti ,nes mergaite daznai serga ir kartojasi dazni epilepsijos priepoliai .Niekada negalvojau ,kad mane paliks vyras ir susiras kita moteri ir dar nepades gyventi .Pasilikusi viena  stengiausi kad vaikams nieko netruktu ,bet persistengiau ,susirgau sunkia depresija  po to atleido is darbo,padejo tik  siuolaikine medicina ,vartoju antidepresantus  ,nes su nieko nebenorejau bendrauti .Smagu tai ,kad vaikai eina i mokyklas ir as galiu pabuti viena ,bet aplanko liudnos mintys ,kad pradejau gyventi vis blogiau ir blogiau.
Papildyta:

Sveika Areida ,as esu is Gargzdu ,jei jus dovanojate siuos rubelius ar as galeciau  juos pasiimti?


Laba,
noreciau susisiekti su Jumis, i AZ parasiau savo tel. brukstelkit SMS. Duociau pasiulyma kur kreiptis del darbo, pradziai turetumet nors duonai, bet reikia susitikti ir gal bultub reikalingos butu rekomendacijos, kaimynu ar... pamastykite mirksiukas.gif
Atsakyti