Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Neringa -tavo maišiukai atiduoti Romai. Dėl lovytės - adresas su kontaktais irgi, pasiskambins jie važiuodami... mirksiukas.gif

Kristinos Andriukui kitą sav.planuosiu nuvešti, ačiū
Atsakyti
aciu saulyte uz vitaminus Jolantos berniukams 4u.gif
Atsakyti
VIENA PAZYSTAMA TURINTI PENKIU METU BERNIUKA KLAUSIA KUR GALIMA ATNESTI JAU ISAUKTUS RUBELIUS. Priminkite adresa ir vardus
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2011 05 20, 15:08)
VIENA PAZYSTAMA TURINTI PENKIU METU BERNIUKA KLAUSIA KUR GALIMA ATNESTI JAU ISAUKTUS RUBELIUS. Priminkite adresa ir vardus


Sveiki.
Jeigu Jūs nieko prieš berniuko išaugtus drabužius paimčiau aš .Jūsų parama padėtų prieš mėnesį grįžausiai iš Japonijos pas tėvus jaunai mamai, su 4 vaikais 3 berniukais ir mergaitei smile.gif

Į mane kreipėsi su pagalbos prašymu moteriškaitė Silvestra iš kaimyninio kaimo,kuri apsiemė prižiūrėti šeimyną.
Jauna mama su 4 vaikais iš Japonijos.Atvažiavo saugodama vaikus nuo rdijacijos ir maisto stygiaus, prisiskolinusi pinigų (bilietai į LT kainavo jai 12 000 Lt).Dėl dokumentų stygiaus(jie turėtų būti prisatyti iš Japonijos),moteriškė negali gauti Lietuvoje pašalpų,dabar bando mažylei tvarkytis pašalpas,bent jau sauskelnėm. Pačios be būtinų dokumentų į darbą niekas nepriima,o išmaitinti ir aprengti reikia 4 vaikus ir pačiai.
Piniginės paramos jai suteikti negalim,bet vaikams drabužių manau parūpinti galėtume,ką galvojate,Jūs ,mano mielosios,bitutės-geradarės a g.gif
Plačiau apie mano aprašytą šeimą mano kolegos filmuotoje medžiagoje:

http://bukimeviening...cts... (video)/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 gegužės 2011 - 14:37
QUOTE(merga @ 2011 05 20, 15:35)
Sveiki.
Jeigu Jūs nieko prieš berniuko išaugtus drabužius paimčiau aš .Jūsų parama padėtų prieš mėnesį grįžausiai iš Japonijos pas tėvus jaunai mamai, su 4 vaikais 3 berniukais ir mergaitei  smile.gif

Į mane kreipėsi su pagalbos prašymu moteriškaitė Silvestra iš kaimyninio kaimo,kuri apsiemė prižiūrėti šeimyną.
Jauna mama su 4 vaikais iš Japonijos.Atvažiavo saugodama vaikus nuo rdijacijos ir maisto stygiaus, prisiskolinusi pinigų (bilietai  į LT kainavo jai 12 000 Lt).Dėl dokumentų stygiaus(jie turėtų būti prisatyti iš Japonijos),moteriškė negali gauti Lietuvoje pašalpų,dabar bando mažylei tvarkytis pašalpas,bent jau sauskelnėm. Pačios be būtinų dokumentų į darbą niekas nepriima,o išmaitinti ir aprengti reikia 4 vaikus ir pačiai.
Piniginės paramos jai suteikti negalim,bet vaikams drabužių manau parūpinti galėtume,ką galvojate,Jūs ,mano mielosios,bitutės-geradarės a  g.gif
Plačiau apie mano aprašytą šeimą mano kolegos filmuotoje medžiagoje:

http://bukimeviening...cts... (video)/

paziurejau filmuota medziaga, labai gaila pasidare seimos verysad.gif pasistengsiu kuom galesiu prisideti prie paramos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 05 20, 15:35)
Sveiki.
Jeigu Jūs nieko prieš berniuko išaugtus drabužius paimčiau aš .Jūsų parama padėtų prieš mėnesį grįžausiai iš Japonijos pas tėvus jaunai mamai, su 4 vaikais 3 berniukais ir mergaitei  smile.gif

Į mane kreipėsi su pagalbos prašymu moteriškaitė Silvestra iš kaimyninio kaimo,kuri apsiemė prižiūrėti šeimyną.
Jauna mama su 4 vaikais iš Japonijos.Atvažiavo saugodama vaikus nuo rdijacijos ir maisto stygiaus, prisiskolinusi pinigų (bilietai  į LT kainavo jai 12 000 Lt).Dėl dokumentų stygiaus(jie turėtų būti prisatyti iš Japonijos),moteriškė negali gauti Lietuvoje pašalpų,dabar bando mažylei tvarkytis pašalpas,bent jau sauskelnėm. Pačios be būtinų dokumentų į darbą niekas nepriima,o išmaitinti ir aprengti reikia 4 vaikus ir pačiai.
Piniginės paramos jai suteikti negalim,bet vaikams drabužių manau parūpinti galėtume,ką galvojate,Jūs ,mano mielosios,bitutės-geradarės a  g.gif
Plačiau apie mano aprašytą šeimą mano kolegos filmuotoje medžiagoje:

http://bukimeviening...cts... (video)/


negali Dievo vardo mineti be reikalo, ale kiek :... reikejo ten iskesti ... verysad: kaip sako pries veja nepapusi, bet tokia neteisybe...
Atsakyti
Ale pinigais siuo metu nelabai. O va del rubu g.gif - rasykit amzius dydzius, gal ka turesiu
Atsakyti
merga, turiu dovanojama sekcija, gal kokiai šeimai reikia? ir dar turiu tris maišus rūbelių vaikui iki metukų bei dėžutę mišinuko, kai galėsi prilėk pas manpo tėvų mirksiukas.gif
Atsakyti
penktadieni buvo atvaziavusi Jolanta ,atidaviau vitaminus ,maista,dėkoja ji labai visoms parėmusioms smile.gif

tatjana ,batai tiktu jos tik mažiausiam ,busimam septintokui ,tai jei modelis nėra labai vyriškas ,paimciau ....
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2011 05 21, 19:19)
merga, turiu dovanojama sekcija, gal kokiai šeimai reikia? ir dar turiu tris maišus rūbelių vaikui iki metukų bei dėžutę mišinuko, kai galėsi prilėk pas manpo tėvų  mirksiukas.gif


Sveikos 4u.gif grįžau po mii atostogų,jų tikrai teikėjo,atrodo lyg dyyydeli akmenai nuo manęs nukrito.Esu ruda kaip šokoliadas doh.gif biggrin.gif ,bet laiminga ir palisėjusi kimbu toliau į darbelius 4u.gif

Sveikutė 4u.gif

Rytoj visą dieną būsiu GARgžduose,tad nikaip,o va trečiadienį susikambinsiu su atvo sesike ir parsuksiu mirksiukas.gif
AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Įdedu Jurgitos laišką mirksiukas.gif

Dainiui yra 10 metu jo pedos ilgis yra 24 cm, tai bus mazdaug apie 34-5 dydi. ugis 145 cm. Dainiui dar neturiu lietuvisku batu todel neturiu ir i ka paziureti.
Hayato 7 metai batu dydis yra 31 ugis 130 cm
Tomas yra 4 metu, batu dydis yra 25, ugis yra 110 cm
Kristina yra 1 metu ir 2 menesiu.ugis 90 cm, batu dydis 21 cm.

Labiausiai reikia sugalvoti ant ko miegoti, dabar pasiskolinome is plauskienes ciuzinukus, bet juos noreciau kuo greiciau atiduoti, jeigu butu galimybe gauti kazka tokio ant ko vaikai galetu miegoti,butu stebuklas.

labai aciu uz pagalba.

Mergytės,gal kuri turite išaugtus savo vaikinuko 34-35 dydžio batus,basutes ar sandalus,jie labai praverstų Dainiukui 4u.gif
O taip pat visą kita kas tiktų Jurgitos šeimai.
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 05 23, 14:16)
Įdedu Jurgitos laišką  mirksiukas.gif


O taip pat visą kita kas tiktų Jurgitos šeimai.

turiu stai tokius batukus kuriuos galiu padovanoti
user posted image

Atsakyti