Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(merga @ 2011 09 13, 09:11)
Kai galėsiu prasuksiu
Merginos,šį ketvirtadienį,per pietus esame kviečiamos  kavageriui pas Romą centre.VISAS,VISAS labai kviečiu sudalyvauti  4u.gif  4u.gif  4u.gif 


Kaip norėčiau sudalyvauti , bet rytoj išvažioju iki penktadienio. verysad.gif Jei kam reikia ką nors į Vilnių perduoti ar iš Vilniaus kreipkitės mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš būsiu, o ir girdėjau, kad bagažinę papildys man 3-4 metų vaiko rūbais bei gi žaislais smile.gif
Atsakyti
MUSU DOVANOJAMI BATUKAI ISKELIAVO I PARAMOS CENTRA mirksiukas.gif Aciu merga, smagiai buvo praleisti valandele su tavim mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Atiduočiau 2-3kg smulkių (5-10cm ilgio) morkyčių (šiandien rautos iš mano asmeninio daržiuko): žiemai laikyti netiks, bet greitam vartojimui - sriuboms, kūdikių košelėms - pats tas. Gal kam reikia? Į Klaipėdą galim atvežti, tik reiktų "Vėtrungės" - Senojo turgaus rajone pasiimti.
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2011 09 13, 13:40)
Atiduočiau 2-3kg smulkių (5-10cm ilgio) morkyčių (šiandien rautos iš mano asmeninio daržiuko): žiemai laikyti netiks, bet greitam vartojimui - sriuboms, kūdikių košelėms - pats tas. Gal kam reikia? Į Klaipėdą galim atvežti, tik reiktų "Vėtrungės" - Senojo turgaus rajone pasiimti.

mmmm lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(merga @ 2011 09 13, 08:11)
Kai galėsiu prasuksiu
Merginos,šį ketvirtadienį,per pietus esame kviečiamos  kavageriui pas Romą centre.VISAS,VISAS labai kviečiu sudalyvauti  4u.gif  4u.gif  4u.gif 

O cia mazdaug kelinta?smile.gif))Kaip tik turiu dra maisa i centra:)
Atsakyti
Sveikos supermamytes smile.gif
Vakar intensyviai tvarkiau savo rūbų spintą, ir radau rūbelių kuriu jau senokai nenešioju ir jie tik stovi pas mane lentynoje. Galvojau sesei atiduoti į kaimą, bet persigalvojau, nes ji gali daugiau sau leisti nei kiti... Nusprendžiau kad reikia surasti žmogučių kam jų tikrai labiau reikia, ir sugeba džiaugtis, bent šiokia tokia parama.
Vakar iki antros nakties skaičiau jūsų tema, kaip padedate kitoms mamytėms, galvojau pavyks kam iš jūsų parašyti, bet nepavyko verysad.gif tai šiandiena kaip naujoke pas jus prisiregistravau 4u.gif smile.gif
Rūbeliu pririnkau maišą, moterišku M dydžio, marškinėlių,marškinių,kelnių,sijonų, ir per vyro rūbus prasisukau, tai yra vyriški džinai, mėginsiu dar ką nors rasti smile.gif pakalbinsiu ir broliene gal ji vaiku kokiu rūbeliu pridės, žaislų, knygučių kokių.
Tik nežinau kaip ir kur nuvežti juos, nes neturiu transporto.. gyvenu netoli centro..
Atsakyti
QUOTE(OOrchideja @ 2011 09 13, 13:56)
mmmm lotuliukas.gif  thumbup.gif
Papildyta:

O cia mazdaug kelinta?smile.gif))Kaip tik turiu dra maisa i centra:)


Apie 12 val.kad per pertrauką ir papietauti galėtume ir pasišnekučiuoti ir darbams nekenktume mirksiukas.gif
Atsakyti
Kavagerio laikas truputi koreguojamas ir perkeliamas į ketvirtadienio 11 val.ryto


Taip širdingas didelis AČIŪŪŪŪŪ mamai gitai už finansinę paramą centrui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 13 rugsėjo 2011 - 14:08
QUOTE(merga @ 2011 09 13, 14:02)
Apie 12 val.kad per pertrauką ir papietauti galėtume ir pasišnekučiuoti ir darbams nekenktume  mirksiukas.gif

ech gaila negalesiu grizt doh.gif
Atsakyti
Seimoms reikalinga:

Kudikio lovyte ir rubeliai taip pat jeigu turite nebereikalingu likusiu pampersu. Pataliuku,apsaugeliu,ciuzinuko,vezimelio.

Berniukui rubeliu nuo 6men.,svoris 8.8 ugis 68cm

Rubu mergaitei,ugis 78 cm,metukai jai dabar. Reikia striukytes ar kombinzoniuko ziemai ir siltesniu rubeliu kokiu,megstuku,kelnyciu,pedkelnyciu,batuku.

Vyrisku batu 41-42 dydzio.
Rubu M_L mot.

Jeigu kas turite siu nebereikalingu dalyku, rasykite man arba OOrchideja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupelita @ 2011 09 13, 16:56)
Berniukui rubeliu nuo 6men.,svoris 8.8 ugis 68cm



Turiu tokio amziaus berniukui, silta kombinezona ziemai,jeigu reikia prasom 4u.gif
yra ir maisas rubeliu mergaitei bet siek tiek didesnei...
ir M-L dydzio keleta rubeliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bikergirl_81: 13 rugsėjo 2011 - 17:29
QUOTE(pupelita @ 2011 09 13, 17:56)
Seimoms reikalinga:

Kudikio lovyte ir rubeliai taip pat jeigu turite nebereikalingu likusiu pampersu. Pataliuku,apsaugeliu,ciuzinuko,vezimelio.

Berniukui rubeliu nuo 6men.,svoris 8.8 ugis 68cm

Rubu mergaitei,ugis 78 cm,metukai jai dabar. Reikia striukytes ar kombinzoniuko ziemai ir siltesniu rubeliu kokiu,megstuku,kelnyciu,pedkelnyciu,batuku.

Vyrisku batu 41-42 dydzio.
Rubu M_L mot.

Jeigu kas turite siu nebereikalingu dalyku, rasykite man arba OOrchideja  smile.gif


Labas rytas.
Būtų gerai gauti daugiau informacijos apie Jūsų kuruojamas šeimas.
Prašau nesupykti tiesiog tai mūsų tėmutės formalumas smile.gif
Atsakyti