Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(kleckiuxs_r @ 2011 09 08, 10:03)


InesaP ,rytok važiuosiu į "pietus"švęsti svo krikštavaikių gimtadienių,tad jei parašytumėte savo adresiukus ,manau ,kad prasukčiau mirksiukas.gif

heryte ,mieloji labai labai dėkoju tau ir tavo tėveliams už pagalbą. Tik tavo dovana "nusėdo"pas mane,o mano merginos fotelis nukeliavo pas jaunuolį(mat bičas pasirodė biški "patinęs,turbut nuo "sveiko maisto" lotuliukas.gif tad foteliukas ankštokas jam ). Todėl mano MB sugalvojo išeiti,kadangi mūsų "strimelė -kūda kaip dviratis" biggrin.gif ir gulėdavo dideliuose palociuose padarėm keitimą. AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 09 rugsėjo 2011 - 07:18
QUOTE(mmergyte @ 2011 09 08, 18:22)
1 kamb.butas 160lt    867982151

2 kamb. butas prie akropolio 200lt  867776578

1 kamb. butas kauno g.  868873943
prieš porą dienų nurašiau iš vėtrungės IKI 4u.gif

o, reiks ir man pasiskambinti, nes mum ir reikia pasieskot kito buto...o dar kai ziema zada pabrangint uz siluma, tai jau po 500 neykandami butai tampa...

---
merga parasiau jums y az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 09 09, 07:17)

heryte ,mieloji labai labai dėkoju tau ir tavo tėveliams už pagalbą. Tik tavo dovana "nusėdo"pas mane,o mano merginos fotelis nukeliavo pas jaunuolį(mat bičas pasirodė biški "patinęs,turbut nuo "sveiko maisto" lotuliukas.gif tad foteliukas ankštokas jam ). Todėl mano MB sugalvojo išeiti,kadangi mūsų "strimelė -kūda kaip dviratis" biggrin.gif  ir gulėdavo dideliuose palociuose padarėm keitimą. AČIŪ  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nėra už ką biggrin.gif Labai prajuokinot lotuliukas.gif Į sveikatą, malonu padėti 4u.gif
Atsakyti
MERGA, ačiū tau už gerybes.Suprantu,kad savaitgalis ir nekeli tel.,bet gal galėtum pamokinti tuos burokėlius sukoncervuoti ką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marti 35 @ 2011 09 10, 10:28)
MERGA, ačiū tau už gerybes.Suprantu,kad savaitgalis ir nekeli tel.,bet gal galėtum pamokinti tuos burokėlius sukoncervuoti ką blush2.gif


parasiau as Jums savo recepta burokeliu ax.gif gal patiks
Papildyta:
DOVANOJU Smile batukai 24dydis, vitpadis 16cm
user posted image
Atsakyti
DOVANOJU
ZAISLAS VEIKLOS STALIUKAS MUZIKINIS , KAZKAS NEVEIKIA, NEPYPSI IR T.T.
user posted image
Papildyta:
BARTEK 25 DYDIS , TRUKSTA VITPADUKO, TRUPUTI PADUKAS PATRINTAS BET BATUKAI TIKS DAR NESIOTI, ISPLAUTI
user posted image
user posted image
TAIP ATRODO VIDUS
user posted image
Atsakyti
QUOTE(natur @ 2011 09 10, 16:14)
DOVANOJU
ZAISLAS VEIKLOS STALIUKAS MUZIKINIS , KAZKAS NEVEIKIA, NEPYPSI IR T.T.
user posted image
Papildyta:
BARTEK 25 DYDIS , TRUKSTA VITPADUKO, TRUPUTI PADUKAS PATRINTAS BET BATUKAI TIKS DAR NESIOTI, ISPLAUTI
user posted image
user posted image
TAIP ATRODO VIDUS
user posted image


vidpadžių galima įsigyti bele kurioje Maximkoje mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(marti 35 @ 2011 09 10, 10:28)
MERGA, ačiū tau už gerybes.Suprantu,kad savaitgalis ir nekeli tel.,bet gal galėtum pamokinti tuos burokėlius sukoncervuoti ką blush2.gif


Jau nusiunčiau receptų mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena,ir as nutariau prisijungti prie jusu matydama kiek gero padarote ir kiek padedate tiems kuriems sios pagalbos reikia:) todel ir as stengsiuosi padeti kitiems,tikiuosi kad man tai pavyks 4u.gif smile.gif gal laikui begant net surasiu seima kuria remsiu nuolatos:)
sekmes jums visoms tolimesniuose geruose darbuose 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupelita @ 2011 09 12, 17:04)
laba diena,ir as nutariau prisijungti prie jusu matydama kiek gero padarote ir kiek padedate tiems kuriems sios pagalbos reikia:) todel ir as stengsiuosi padeti kitiems,tikiuosi kad man tai pavyks 4u.gif  smile.gif gal laikui begant net surasiu seima kuria remsiu nuolatos:) 
sekmes jums visoms tolimesniuose geruose darbuose 4u.gif  smile.gif

sveika prisijungusi 4u.gif
Atsakyti
Merga, Tu jau man atleisk,bet as vel prikaupiau du maisus rubeliu doh.gif
gal kuria diena vel vaziuotum pro sali,uzsuktum blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bikergirl_81 @ 2011 09 12, 19:52)
Merga, Tu jau man atleisk,bet as vel prikaupiau du maisus rubeliu doh.gif 
gal kuria diena vel vaziuotum pro sali,uzsuktum  blush2.gif


Kai galėsiu prasuksiu
Merginos,šį ketvirtadienį,per pietus esame kviečiamos kavageriui pas Romą centre.VISAS,VISAS labai kviečiu sudalyvauti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 09 13, 08:11)
Kai galėsiu prasuksiu
Merginos,šį ketvirtadienį,per pietus esame kviečiamos  kavageriui pas Romą centre.VISAS,VISAS labai kviečiu sudalyvauti  4u.gif  4u.gif  4u.gif 


Kaip malonu, noreciau sudalyvauti bet vargu. Vakar Romos nesutikau, bet perdaviau viska i centra (visa bagazine issitustinau) ax.gif
Papildyta:
QUOTE(natur @ 2011 09 10, 14:38)
DOVANOJU Smile batukai 24dydis, vitpadis 16cm
user posted image

Prasom gal reikia, jei ne perduosiu i centra
Papildyta:
QUOTE(natur @ 2011 09 10, 16:14)
DOVANOJU
BARTEK 25 DYDIS , TRUKSTA VITPADUKO, TRUPUTI PADUKAS PATRINTAS BET BATUKAI TIKS DAR NESIOTI, ISPLAUTI
user posted image
user posted image
TAIP ATRODO VIDUS
user posted image

taip pat laukia naujos seimininkes ax.gif
Atsakyti