Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(Kikker @ 2011 09 06, 09:15)
Esu pati Vilniete si laiskeli radau skyrelyje padovanoti,todel parasiau jums.Ten yra kontaktinis telefonas susisiekite su kita mamyte ji viska jums papasakos.
Aciu uz jusu geruma

hmm reikia isiaiskinti ir bandyti padeti:) 4u.gif
Atsakyti
Aciu jums smile.gif
Atsakyti
Aciu Tau uz Tavo brangu laika,ir gera darba... wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bikergirl_81 @ 2011 09 06, 16:39)
Aciu Tau uz Tavo brangu laika,ir gera darba...  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Bet tavo mamikė kieta doh.gif biggrin.gif ypač kai kalbėjo su tavim telefonu,nu griūk negyvas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 09 06, 15:41)
Bet tavo mamikė kieta  doh.gif  biggrin.gif  ypač kai kalbėjo su tavim telefonu,nu griūk negyvas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na kartais ji negaili ,,perliuku,, doh.gif lotuliukas.gif
o as per ta skubejima visai buvau uzmirsusi ja perspeti doh.gif na bet gerai ,kad dar sugalvojo paskambinti man... lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif ir vel as cia....

Balkone po dideliu tvarkymosi stovi maziausiai 4 maisai (rubu ir batu).
Pradejus dirbt nebegaliu nuvest pati.. unsure.gif
Gal kuri i vakara galetu uzbegt iki manes ir perduot visus maisus i centra ar kam reikia. ax.gif

p.s. yra ir seni rieduciai, berots 40 dyd. tiksliai nepamenu...Gal kam reikia. Jie dar gerai vaziuojantys mirksiukas.gif
Atsakyti
adresą parašyk į AŽ.
Jie man pakeliui nuo Pln pusės iki centro - kitą sav. paimčiau ir nuveščiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 09 07, 22:30)
adresą parašyk į AŽ.
Jie man pakeliui nuo Pln pusės iki centro - kitą sav. paimčiau ir nuveščiau  mirksiukas.gif

g.gif tikriausiai kad nea, gyvenam pietiniam.
Atsakyti
O, tai jei kas važiuosit į pietinį rajoną, užsukit ir pas mane, turiu žiemai striukių, vaikiškų kombių blush2.gif 4u.gif Aš prie pat bigo gyvenu...
Atsakyti
Aš truputi ne į temą verysad.gif Bet gal kas žinote kas nebrangiai butuką išnuomoja, Gargžduose arba Klaipėdoj? unsure.gif kiek žiūrinėju skelbimus tai nuomos nuo 200lt ir daug kas reikalauja depozitu...
Atsakyti
1 kamb.butas 160lt 867982151

2 kamb. butas prie akropolio 200lt 867776578

1 kamb. butas kauno g. 868873943


prieš porą dienų nurašiau iš vėtrungės IKI 4u.gif
Atsakyti
merginos iš pietinio raj, - išvykstu,gryšiu antr, - tai susirašysim ir pervažiavus paimsiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 08 rugsėjo 2011 - 21:27