Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 08 31, 14:53)
sveikintina akcija... tik supratau kad tai tik vienai mamytei iš Garliavos...


O vat ir ne šios mamytės parems ir mūsų centro grupę 4u.gif

Labas rytas 4u.gif su rugsėjo -1 ąją 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Linkiu visomos mamikėms ištvermės,stiprybės,gerų pažymių ir šaunių mokinukų pasiekimų
user posted image

Šiandien mūsų fonduko dėka buvo padaryta parama maistu vienai centro šeimai,kurią paremti paprašė Roma,
user posted image

Tad- fonde turėjome 413 Lt 78 ct;
Išlesita 73 Lt 61 ct;
Liko 340 Lt 17 ct
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 01 rugsėjo 2011 - 09:17
Laba rytas:) Jei kam reikia galeciau atiduoti savo rubu S_M ir vyro M_L parinktume ir vaikui rubeliu kruiu jau nebereikia:)parasykit man i az:)
Atsakyti
laba merginos,
pasimetusi as dar kuriam centrui reikia zaislu ? Naujam ???
user posted image
user posted image

ACIU MANO MAZAJAI KAIMYNEI GRYTUTEI IR JOS MAMYTEI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natur: 02 rugsėjo 2011 - 10:17
QUOTE(natur @ 2011 09 02, 11:17)
laba merginos,
pasimetusi as dar  kuriam centrui reikia zaislu ? Naujam ???
user posted image
user posted image

ACIU MANO MAZAJAI KAIMYNEI GRYTUTEI IR JOS MAMYTEI

Natur ar tu susitinki su mamytejonuko? jei zaisliuku turiu keleta, gal Jums iseitu kaip nors perduoti? taip pat gal ir as vaiku kambariui parinkciau.
Atsakyti
koks gražuolis paršelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija123 @ 2011 09 02, 11:22)
Natur ar tu susitinki su mamytejonuko? jei zaisliuku turiu keleta, gal Jums iseitu kaip nors perduoti? taip pat gal ir as vaiku kambariui parinkciau.


Planuoju susitikti , nes man i poliklinika pakeliui i KLP ir pas jonuko mamyte galiu prasukti, kai ji namie buna

QUOTE(Avocetė @ 2011 09 02, 11:26)
koks gražuolis paršelis  wub.gif


aga. biggrin.gif as maniau nuvirsiu doh.gif , kaimyne pamacius su tokiais zaislais, dabar kol mano didzioji darze reik greit slepti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natur @ 2011 09 02, 12:11)
Planuoju susitikti , nes man i poliklinika pakeliui i KLP ir pas jonuko mamyte galiu prasukti, kai ji namie buna

na tai susisieksiu su tavim, gal ryt pavyks suitikt blush2.gif
Atsakyti
merginos, as visia nei i tema. bet labai reika man blush2.gif pagalbos. gal turit kokiu pazinciu lopseliose? as jau kaip ir dirbu, o vaikeliui eile darzelyje kaip ir neatejusi doh.gif verysad.gif cray.gif siandien kartu dirbome...
skoloje tikrai neliksiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2011 09 02, 17:15)
merginos, as visia nei i tema. bet labai reika man  blush2.gif  pagalbos. gal turit kokiu pazinciu lopseliose? as jau kaip ir dirbu, o vaikeliui eile darzelyje kaip ir neatejusi  doh.gif  verysad.gif  cray.gif  siandien kartu dirbome...
skoloje tikrai neliksiu  wub.gif


o nebandet i kitus kreiptis, gal yra laisvu vietu kur? unsure.gif Pazinciu neturiu deja verysad.gif
Atsakyti
gal kas turite mamytesjonuko tel nr? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija123 @ 2011 09 02, 17:45)
gal kas turite mamytesjonuko tel nr?  g.gif

turiu, tuoj atsiusiu
Atsakyti
QUOTE(taatjana @ 2011 08 31, 22:00)
verysad.gif  verysad.gif mega_shok.gif   mega_shok.gif  blink.gif
Del Alionos nera zodziu!!!! doh.gif  doh.gif


tai va kaip gaila, taatjana verysad.gif , kas baisiausia galejo nutikti taip ir nutiko doh.gif doh.gif pakeliui dar mazas zmogutis kurio likimas kaip brolio ir seses
Atsakyti