Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(Avocetė @ 2011 08 29, 15:42)
Prašom smile.gif ar išsivers be pompos?  doh.gif


Tiks ir paprasta mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif .
Pradedu įsįvažiuoti į savo pastovų ritmą.
Buvau pas merginas centre. Turiu ir šiokių tokių naujienų nekokios jos bet-
Aliona laukiasi -3 doh.gif mega_shok.gif .Jei tik įmanoma ( jei tik dar laikas merginos stengsis jai daryt abraziją),nes priešingu atveju vos tik gimus laliui bus atduotas į kūdikyną cray.gif
Pasirinko tokį gyvenimą pati ,gaila vaikų .Kaip Romutė sakė Aliona yra aptalžytais šonais,bet taip ir gyvena toliau su tuo liurbiu, lanko vaikus globos namuose.
Norėtų lyg ir nuo jo pabėgti ,bet su 0 pajamom kaži kur nueis,o ir nelabai įtikima,kad pasikeis. Asmeniškai aš tikrai nelabai tikiu. blush2.gif
Tai va. Toliau Grupės vaikams reikalngi šilti drabužiai avalynė,o tai vasarai besibaigiant į centrą plūstelėjo vasarinių drabužių bagažai,kurie dabar nelabai jau tinkami cool.gif ,tad jei kas keisite sozoną savo spintose,nepamirškit nebereiklaingus daiktus sudėti į maišelius ax.gif ,nors esat šaunuolės ir visai raginti Jūsų nereikia.
Jumis visomis galima tik didžiuotis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Lly su tavim susirašysiu per AŽ thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 31 rugpjūčio 2011 - 11:02
QUOTE(merga @ 2011 08 31, 12:00)
Sveikos  4u.gif .
Pradedu įsįvažiuoti į savo pastovų ritmą.
Buvau pas merginas centre. Turiu ir šiokių tokių naujienų nekokios jos bet-
Aliona laukiasi -3 doh.gif  mega_shok.gif .Jei tik įmanoma ( jei tik dar laikas merginos stengsis jai daryt abraziją),nes priešingu atveju vos tik gimus laliui bus atduotas į kūdikyną cray.gif
Pasirinko tokį gyvenimą pati ,gaila vaikų .Kaip Romutė sakė Aliona yra aptalžytais šonais,bet taip ir gyvena toliau su tuo liurbiu, lanko vaikus globos namuose.
Norėtų lyg ir nuo jo pabėgti ,bet su 0 pajamom kaži kur nueis,o ir nelabai įtikima,kad pasikeis. Asmeniškai aš tikrai nelabai tikiu.  blush2.gif
Tai va. Toliau Grupės vaikams reikalngi šilti drabužiai avalynė,o tai vasarai besibaigiant į centrą plūstelėjo vasarinių drabužių bagažai,kurie dabar nelabai jau tinkami  cool.gif ,tad jei kas keisite sozoną savo spintose,nepamirškit nebereiklaingus daiktus sudėti į maišelius  ax.gif ,nors esat šaunuolės ir visai raginti Jūsų nereikia.
Jumis visomis galima tik didžiuotis  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Lly su tavim susirašysiu per AŽ  thumbup.gif

galesiu pagelbeti rudeniniais rubais, turiu kurie man mazoki ir taip jau didele dėžę pririnkau stambiasniai moteriai (vyro sesuo pridejo), tik nezinau kada turesiu galimybe nuvesti i centra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija123 @ 2011 08 31, 12:05)
galesiu pagelbeti rudeniniais rubais, turiu kurie man mazoki ir taip jau didele dėžę pririnkau stambiasniai moteriai (vyro sesuo pridejo), tik nezinau kada turesiu galimybe nuvesti i centra  g.gif



AČIŪ 4u.gif
Kol kas dar nežinau ar reiks antradienį važiuoti Gargžduosna,bet jei tik reiks galiu prsukti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 08 31, 12:17)
AČIŪ  4u.gif
Kol kas dar nežinau  ar reiks antradienį važiuoti Gargžduosna,bet jei tik reiks galiu prsukti  mirksiukas.gif

pakalbesiu su vyru, gal jis kazkaip gales nuvezti, jei nuves butinai pranesiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 08 31, 12:00)
Sveikos  4u.gif .
Pradedu įsįvažiuoti į savo pastovų ritmą.
Buvau pas merginas centre. Turiu ir šiokių tokių naujienų nekokios jos bet-
Aliona laukiasi -3 doh.gif  mega_shok.gif .Jei tik įmanoma ( jei tik dar laikas merginos stengsis jai daryt abraziją),nes priešingu atveju vos tik gimus laliui bus atduotas į kūdikyną cray.gif

o čia kas ? trečias ar trynukai?
panašu kad kontraceptikais reiks remt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 08 31, 12:34)
o čia kas ? trečias ar trynukai?
panašu kad kontraceptikais reiks remt  unsure.gif


geriau sterilizuot tokia reiketu, visai nemasto, negi kasmet gimdys? doh.gif gaila tu vaiku unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lovella: 31 rugpjūčio 2011 - 11:56
QUOTE(Avocetė @ 2011 08 31, 12:34)
o čia kas ? trečias ar trynukai?
panašu kad kontraceptikais reiks remt  unsure.gif


3 laukiasi trečiojo doh.gif

O dabar staigmena,kuria ruošia centrui ir keletui šeimų mūsų remėjai iš už LT sienų http://www.facebook.com/bartninkas#!/e...237810649588392
Atsakyti
sveikintina akcija... tik supratau kad tai tik vienai mamytei iš Garliavos...
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 08 31, 11:00)
Aliona laukiasi -3 doh.gif  mega_shok.gif .Jei tik įmanoma ( jei tik dar laikas merginos stengsis jai daryt abraziją),nes priešingu atveju vos tik gimus laliui bus atduotas į kūdikyną cray.gif



Dievuleliau verysad.gif As pries abortus... Ir nesuprantu, kodel gimusio maziuko nebutu galima atiduot ne i kudikiu namus, o tiesiai i seima? Tikrai nemazai seimu atsirastu, kurios paimtu augint mazyli( tame tarpe ir as) Nejaugi tikrai vienintele iseitis abortas? verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 31 rugpjūčio 2011 - 13:58
ne klaipėdečiai, bet prisidėti prie šių vaikų sveikatos gerinimo galim kiekvienas
4u.gif
http://www.veryspecialpage.com/lt
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 08 31, 13:00)
Sveikos  4u.gif .
Pradedu įsįvažiuoti į savo pastovų ritmą.
Buvau pas merginas centre. Turiu ir šiokių tokių naujienų nekokios jos bet-
Aliona laukiasi -3 doh.gif  mega_shok.gif .Jei tik įmanoma ( jei tik dar laikas merginos stengsis jai daryt abraziją),nes priešingu atveju vos tik gimus laliui bus atduotas į kūdikyną cray.gif
Pasirinko tokį gyvenimą pati ,gaila vaikų .Kaip Romutė sakė Aliona yra aptalžytais šonais,bet taip ir gyvena toliau su tuo liurbiu, lanko vaikus globos namuose.
Norėtų lyg ir nuo jo pabėgti ,bet su 0 pajamom kaži kur nueis,o ir nelabai įtikima,kad pasikeis. Asmeniškai aš tikrai nelabai tikiu.  blush2.gif
Tai va. Toliau Grupės vaikams reikalngi šilti drabužiai avalynė,o tai vasarai besibaigiant į centrą plūstelėjo vasarinių drabužių bagažai,kurie dabar nelabai jau tinkami  cool.gif ,tad jei kas keisite sozoną savo spintose,nepamirškit nebereiklaingus daiktus sudėti į maišelius  ax.gif ,nors esat šaunuolės ir visai raginti Jūsų nereikia.
Jumis visomis galima tik didžiuotis  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Lly su tavim susirašysiu per AŽ  thumbup.gif


verysad.gif verysad.gif mega_shok.gif   mega_shok.gif blink.gif
Del Alionos nera zodziu!!!! doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taatjana: 31 rugpjūčio 2011 - 21:05