Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(merga @ 2011 08 14, 22:26)
O, dar viena 'sole mio " grįžo ,vadinas rugsėjis ne už kalnų  lotuliukas.gif
Aš už dafai,o tai jau balti chalatai iki gyvo kaulo įgrįso cool.gif  blush2.gif  biggrin.gif


ei tu sole mio biggrin.gif lotuliukas.gif
sveikatytės tau 4u.gif

jetus, pas mane maratonas svečių, nespėju... o bagažinė pilna - ryt užvešiu į centrą... o kavytės gal jau kitą sav. Šią niekaip jau man...
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 08 16, 22:20)
ei tu sole mio  biggrin.gif  lotuliukas.gif
sveikatytės tau  4u.gif

jetus, pas mane maratonas svečių, nespėju... o bagažinė pilna - ryt užvešiu į centrą... o kavytės gal jau kitą sav. Šią niekaip jau man...


Tada jau dar sekančią, aš vėl išskrendu blush2.gif
Atsakyti
MAMYTES, BUKIT BUDRIOS GAL UZMATYSITE KUDIKIO LOVYTE IR VONELE ??? MAN SKUBIAI I AZ ARBA TEL. 8686-69399
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natur: 17 rugpjūčio 2011 - 12:46

Užmačiau Rimi (prie mieto ligoninės) grikinį čiužinuką leliukui smarkiai nukainotą, 19 Lt su kapeikom. Gal kokiai remiamai mamytei aktualu? Pagal formą skirtas kaip ir lopšiui labiau (užapvalintais kampais), tačiau puikiai tarnautų ir lovytėje.
Atsakyti
QUOTE(natur @ 2011 08 17, 13:46)
MAMYTES, BUKIT BUDRIOS GAL UZMATYSITE KUDIKIO LOVYTE IR VONELE ??? MAN SKUBIAI I AZ ARBA TEL. 8686-69399


nu kur tu buvai užvakar g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2011 08 01, 13:23)
O sakykit, mamytes cia kokio susimetimo nedarys? As prisideciau  4u.gif


Dėl susimetimo-kol kas nematau reikalo, bet jei tik Roma tars žodį prisidėsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 07 31, 18:27)
Ypač trūksta rūbelių paaugliams.Gal kam nebereikia mokyklinių priemonių, kuprinių. Didelis, didelis prašymas, pasidalinkite, atvežkite į Šeimos ir vaiko gerovės centrą. O gal kas turi noro ir galimybių tiesiogiai paremti? Ačiū

Pagarbiai, 
Roma
.



sveikutes 4u.gif Turiu kuprine pradinukui, nezinau ar tiks pas jus, turiu omeny Lietuvoje, ji nera labai didele, nes kiek pamenu kai mano vaikas Lietuvoje ejo i pirma - antra klases, tai kuprines buvo tiesiog prigrustos knygu doh.gif Kokia situacija siuo metu Lietuvoj - tikrai nezinau blush2.gif Bet gal uzteks to dydzio.
Galeciau suorganizuot, kad rugsejo 10-15 d butu Klaipedoje.
Taip pat turim nenaudojama, bet veikianti tv 4u.gif Tik sakykit, ar reikia, as jau bandysiu prasyt zmoniu , kad parveztu smile.gif

dar klausimukas : kaip vyksta tiesioginis seimos remimas? ar uztenka pvz, jei as savo vaiku isaugtus rubus skiriu kazkokiai seimai? pvz 2 kartus metuose blush2.gif Pabendraut ir susitikt nelabai iseina, nes tolokai mes g.gif
Atsakyti
Laba diena. Merga sakė,kad galima kažkur nuvežti savo seną sportinį vežimą,bet adreso nepamenu gal galite pasufleruoti? Būčiau dekinga
Atsakyti
QUOTE(java @ 2011 08 26, 12:14)
sveikutes  4u.gif  Turiu kuprine pradinukui, nezinau ar tiks pas jus, turiu omeny Lietuvoje,  ji nera labai didele, nes kiek pamenu kai mano vaikas Lietuvoje ejo i pirma - antra klases, tai kuprines buvo tiesiog prigrustos knygu  doh.gif  Kokia situacija siuo metu Lietuvoj - tikrai nezinau  blush2.gif  Bet  gal uzteks to dydzio.
Galeciau suorganizuot, kad rugsejo 10-15 d butu Klaipedoje.
Taip pat turim nenaudojama, bet veikianti tv  4u.gif  Tik sakykit, ar reikia, as jau bandysiu prasyt zmoniu , kad parveztu  smile.gif

dar klausimukas : kaip vyksta tiesioginis seimos remimas? ar uztenka pvz, jei as savo vaiku isaugtus rubus skiriu kazkokiai seimai? pvz 2 kartus metuose  blush2.gif  Pabendraut ir susitikt nelabai iseina, nes tolokai mes  g.gif


sveikutė
smagu kad vis prsimeni mus mirksiukas.gif ir šeimas...
viskas tiktų, šeimų ne mažėja, o daugėja... pasakytum ada iš kur paimti - suorganizuotume mirksiukas.gif

QUOTE(marti 35 @ 2011 08 26, 16:23)
Laba diena. Merga sakė,kad galima kažkur nuvežti savo seną sportinį vežimą,bet adreso nepamenu gal galite pasufleruoti? Būčiau dekinga


šeimos ir vaiko "Gerovės" centras yra centre, Turgaus 24 berods, priešais I-ąją moterų konsultaciją. Priima viską su malonumu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 08 26, 21:49)
sveikutė
smagu kad vis prsimeni mus  mirksiukas.gif  ir šeimas...
viskas tiktų, šeimų ne mažėja, o daugėja... pasakytum ada iš kur paimti - suorganizuotume mirksiukas.gif
šeimos ir vaiko "Gerovės" centras yra centre, Turgaus 24 berods, priešais I-ąją moterų konsultaciją. Priima viską su malonumu  mirksiukas.gif


Kaip parašėte prisiminiau,kad prie buvusio saldainių fabriko.Ot ačiū smile.gif
Atsakyti
Labai didleis dėkui Avocetei,Jonuko mamytei už vežimą ir daug daug gėrybių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 08 29, 15:39)
Labai didleis dėkui Avocetei,Jonuko mamytei už vežimą ir daug daug gėrybių  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Prašom smile.gif ar išsivers be pompos? doh.gif
Atsakyti