Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Merginos,esu Klaipėdoje, ir būsiu iki 15 val. tad kas turite ko į centrą ,rašykite savo adresą man sms tel: 861725644
Atsakyti
Mano pana savo aruoduose daro"švarinimosi"darbus. Tai jei kam reiktų M dydžio 158-162 cm drabužių rašykite į Až,jei ne-ryt išvežu į centrą.
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 07 25, 11:33)
Mano pana savo aruoduose daro"švarinimosi"darbus. Tai jei kam reiktų  M dydžio 158-162 cm drabužių rašykite į Až,jei ne-ryt išvežu į centrą.

Beveik noreciau paimti, bet neturiu galimybiu...
Atsakyti
QUOTE(Euforija123 @ 2011 07 25, 13:58)
Beveik noreciau paimti, bet neturiu galimybiu...


Neturi kaip nuvažiuoti? g.gif Jei tik dėl to - galima juk kažką sumąstyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 07 25, 17:09)
Neturi kaip nuvažiuoti? g.gif Jei tik dėl to - galima juk kažką sumąstyti. mirksiukas.gif

na gal kazkaip ir nuvaziuociau, bet tiksliai nezinau kada, i pacia Klaipeda retai benuvaziuoju i Gargzdus dazniau, rytoj vaziuosim ryte pas gydytoju, po to ketvirtadieni pas gydytoju.
Atsakyti
QUOTE(Euforija123 @ 2011 07 25, 17:26)
na gal kazkaip ir nuvaziuociau, bet tiksliai nezinau kada, i pacia Klaipeda retai benuvaziuoju i Gargzdus dazniau, rytoj vaziuosim ryte pas gydytoju, po to ketvirtadieni pas gydytoju.


Trečiadienį,jei sugebėsiu nuvažiuoti(nusiplikiau marinatu lešką) doh.gif į Gargždus galim ten susitikti būsiu nuo ryto nuo 10 val iki 10,20 turėsiu pertraukėlę
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 07 25, 17:29)
Trečiadienį,jei sugebėsiu nuvažiuoti(nusiplikiau  marinatu lešką) doh.gif į Gargždus galim ten susitikti būsiu nuo ryto nuo 10 val iki 10,20 turėsiu pertraukėlę

na ir nesiseka tau blink.gif treciadieni negalesiu niekaip, manau, kad netrukdysiu Jusu. Viska galit vesti i centra, jei tik neatsiras kitu norinciu, dabar kai gyvenu uzmiesty tai problematiskas susisiekimas verysad.gif niekur nebepajudu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija123 @ 2011 07 25, 17:36)
na ir nesiseka tau  blink.gif  treciadieni negalesiu niekaip, manau, kad netrukdysiu Jusu. Viska galit vesti i centra, jei tik neatsiras kitu norinciu, dabar kai gyvenu uzmiesty tai problematiskas susisiekimas  verysad.gif niekur nebepajudu  doh.gif


Kitą kartą bus. Dabar visą kraitį išvežiau į centrą. smile.gif
Atsakyti
labai atsiprasau,bet gal galit paprotint i koki centra jus vezat,ar cia tik per tarpinkes ar galiu ir pati ten nuvezt?ar reiktu rubu mazdaug 100-110cm berniukam?
Atsakyti
QUOTE(margustas @ 2011 07 28, 16:53)
labai atsiprasau,bet gal galit paprotint i koki centra jus vezat,ar cia tik per tarpinkes ar galiu ir pati ten nuvezt?ar reiktu rubu mazdaug 100-110cm berniukam?

Visa informacija yra pateikta pirmoje zinuteje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2011 07 28, 16:25)
Visa informacija yra pateikta pirmoje zinuteje  4u.gif

dekui uz paaiskinima,o galiu pati ten vezti?kur labiau reiktu tokio amziaus rubeliu?
Atsakyti
QUOTE(margustas @ 2011 07 28, 20:18)
dekui uz paaiskinima,o galiu pati ten vezti?kur labiau reiktu tokio amziaus rubeliu?

viska ka turite galite pati nuvesti, 4u.gif visus rubus, daigtus priima thumbup.gif
Atsakyti