Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(Avocetė @ 2011 07 19, 10:03)
pvz pas mus senojoj poliklinikoj dantis taiso už dyką g.gif pasidomėkit ir jūs savo miesto g.gif poliklinikoj kurios esate pacientas ar netaiso jų nemokamai  g.gif


tai ir pas mus pievų take taiso nemokamai, turbūt tik eilės gal yra nesidomėjau kažkaip g.gif
o šiaip įkandamos kaino, na žinoma nežinau ar visiems, tačiau Želnio klinikoje, prie vėtrungės netoli, ir dar viena čia mogiliovo rajone g.gif , bet nepasakaysiu dabar pavadinimo, tik va tas nebrangiai... sąlyginis dalykas rolleyes.gif kai neturi už ką tai turbūt visur kur reikia mokėti jau yra nepigu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 07 19, 10:03)
pvz pas mus senojoj poliklinikoj dantis taiso už dyką g.gif pasidomėkit ir jūs savo miesto g.gif poliklinikoj kurios esate pacientas ar netaiso jų nemokamai  g.gif


Taiso nemokamai tik reikia prisiregistruot toj poliklinikoj, susimoki tik uz medziagas, bet ten tik kokie 20 Lt gal bus. Dabar visur nauja iranga, taigi nera ko bijoti (nors pati paniskai bijau stomatologu blush2.gif ). O privaciai visur panasios kainos, galiu rekomenduot gera gydytoja, bet pas ji eiles nemazos ir uz viena nedidele skylute apie 80-100 Lt teks moket unsure.gif
Atsakyti
as pas save polikninikoj buvau, kai laukiausi, tai ten moteris buvo, tiesiai sviesiai manes pinigu paprase- "kisi" ir dar kalbejau su zmonemis, kad ji prastai tvarko, plombos krenta. verysad.gif tai pas jos nelabai noriu eiti, nemegztu pinigu duoti gydytojams verysad.gif pas mene polikninikoj visi priprate prie papildomu pinigeliu verysad.gif
Papildyta:
na jeigu kas teks eiti, nieko nepakeisi, kazkiek sutvarkys, nors siaubingai bijau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 07 19, 10:03)
pvz pas mus senojoj poliklinikoj dantis taiso už dyką g.gif pasidomėkit ir jūs savo miesto g.gif poliklinikoj kurios esate pacientas ar netaiso jų nemokamai  g.gif


Pas mus Pievų take tvarko nemokamai, bet už medžiagas mokėti reikia. O jei esi privačios ambulatorijos pacientas - teks pakratyti piniginę. doh.gif Pati vargstu su dantais savo ir ojojoi kiek jau sukišta pinigų burnon, o rezultatas - reikia implantuotis ir protezuotis, ir tai kainuos ohoho kiek... doh.gif
Atsakyti
na pas mane tik 4 dantukai su skylutem, benta jau buvo 4, pries puse metu, dabar kas dedasi nezinau verysad.gif
Atsakyti
Euforija, eik i pievu tako poliklinika kur dantis tvarko, ten iranga gera, gydytoju nemazai, galesi pasirinkti, mokesi tik uz medziagas. Arba persirasyk i kita poliklinika mirksiukas.gif Nes privacioj uz tuos "turbut 4 dantukus" gali tekti pakloti kokius keturis-penkis simtukus, jei ne daugiau biggrin.gif doh.gif Brangus malonumas tie dantys, mano drauge kaip tik is Svedijos atvaziavo dantu taisytis, nes tai isvis kosmines kainos, nieko nemokamo nera, net patys svedai i Ryga skrenda pas gydytojus daznai...
Atsakyti
QUOTE(Lovella @ 2011 07 19, 10:38)
penkis simtukus, jei ne daugiau biggrin.gif 


OHO jei tokios kainos, tai man tik pasvajoti blink.gif Bandysiu kreiptis ten kur rekomendavot wub.gif
Atsakyti
euforija123, gali prisiregistruoti nefridoje. ten ciudeikis su zmona gerai prie dantuku darbuojasi. eiles nera dideles. mano visa seimyna pas juos lankosi. plombos gerai laikosi ir moki tik uz plomba.
ar tiko maudomukas 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2011 07 19, 11:16)
euforija123, gali prisiregistruoti nefridoje. ten ciudeikis su zmona gerai prie dantuku darbuojasi. eiles nera dideles. mano visa seimyna pas juos lankosi. plombos gerai laikosi ir moki tik uz plomba.
ar tiko maudomukas  4u.gif ?

nefridoj esu buvusi, tai kazkaip ten nelabai patiko g.gif o maudimuko tik virsutine dali nesioju, su trumpais sortukais, nes apacia nelabai gerai atrode blush2.gif
Atsakyti
Mano sūnus studentas pievų take už plombas mokėjo po 40 Lt. su viršum dar. O jei esi prisiregistravęs pas šeimos gyd. privačiam kab. (pvz. Nefridoj ar Lornoj), tai ten nepriima -sako eik į savo polikliniką. Norfoje už medžiagas reikia mokėti, bet kai aš protezavausi dantis, man atrodo, kad nuplėšė aukščiau minėtas daktaras kaip privačioj stomatologinėj. Vakar užregistravau dukrą Pievų take, tai taloną gavau 07.28. Gan greitai....
Atsakyti
per visus skyrelius parsau pagalbos blush2.gif na tiesiog maniskis 5 metu sugipsavo koja,o nesioti sunkoka.reiktu kokio vezimo na kad butu ratai ir kur sedet.jei kas galetu paskolint kokiom 4 savaitem.arba jei kas padovanos geresni tai pazadu kai neberiks perleisiu nergaitej 1,5 metu<ji gyvena su teveliais karavane,seima tvarkinga tik neturi pakankamai pinigeliu pasistayt gereni nama,buna kad vos istempia su 1 atlyginimu>.aciu i pm
Atsakyti
Mergaitės, mūsų draugę, supermamytę neringuutia užpuolė bėda, gal kuri galėtumėte padėti plačiau čia 269 žinutė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 liepos 2011 - 22:51