Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(Lexana @ 2011 06 22, 13:01)
Yra daug visokių pašalpų, apie ką inspektorės net neketina informuoti, o paklausus apsimeta, kad nėra arba nežino. mirksiukas.gif Patys esame tiesiogiai susidūrę su tokiais jų darbo metodais. Beje, kaip surpratau, Euforijos mama gyvena Šiauliuose, mieste. 4u.gif  Anyway, tema ši PARAMA KLAIPĖDOJE, tad baigiam OFF TOPIC. 4u.gif

mama gyvena Akmenes rajone ax.gif ten labai sudetinga padetis su darbais ir su pasalpoms, nes butent taip ir sako: "Kad Jums niekas nepriklauso"...
Atsakyti
QUOTE(Euforija123 @ 2011 06 22, 13:05)
mama gyvena Akmenes rajone  ax.gif ten labai sudetinga padetis su darbais ir su pasalpoms, nes butent taip ir sako: "Kad Jums niekas nepriklauso"...


Aš va apie tai ir kalbu. unsure.gif Pas mus irgi tą bando pasakyti gana dažnai, nors paskui paaiškėja, kad priklauso ir turi mokėti.
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 06 22, 13:07)
Aš va apie tai ir kalbu. unsure.gif Pas mus irgi tą bando pasakyti gana dažnai, nors paskui paaiškėja, kad priklauso ir turi mokėti.

Truputi reikes pakovoti uz savo teises ir bandyti laime kreiptis, ziuresim kas iseis, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 06 22, 12:22)
Daugiavaikei mamai truputį kitokios sąlygos. Net ir nemokamam maitinimui gauti vaikams daugiavaikei šeimai taikoma ne 525, o 700 Lt./mėn. suma. Ir yra juk ta socialinė pašalpa 315 Lt./3 mėn., jei vienam šeimos nariui nesigauna 350 Lt. per mėnesį. 4u.gif

gal galima nuoroda i dokumentą, kad nuo tokios sumos daugiavaikes seimos vaikams skiriamas nemokamas maitinimas?ačiū
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 06 21, 11:01)
Mano dešinio peties raumuo plyšo.Laukiu eilės operuotis  verysad.gif
girai,duok žinot  mirksiukas.gif
Nu,jo ten jau buvo tikra Kamčiatka  ph34r.gif


oho doh.gif ti nesmagu, po to reabilitacija dar mėnuo... laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dajana03 @ 2011 06 22, 13:48)
gal galima nuoroda i dokumentą, kad nuo tokios sumos daugiavaikes seimos vaikams skiriamas nemokamas maitinimas?ačiū


http://www.socmin.lt...php?-2035752288
Prasom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 22 birželio 2011 - 15:40
na ten tiesiogiai neparašyta, kad daugiavaikėms skiriama, tik, kad gali būti- o žinant mūsų inspektorių "norą padėti", gali ir nepateikti atvejų, kada galima. Pvz. mūsų mieste kažkodėl į pajamas įskaičiavo vienai šeimai gražintą pajamų mokestį (nors juk tai ne papildomai uždirbtos pajamos, o kaip ir nuolaida nuo sumokėtų palūkanų bankui už būsto paskolą)...
Atsiprašau už off toppic- bet norėjosi pakomentuoti aptariamą temą 4u.gif
Atsakyti
Dovanojamas Samsung televizorius - rodo nespalvotai (jei norite spalvoto vaizdo reikia susitaisyti)
įstrižainė apie 50cm
Palanga
Atsakyti
sveikos mergaitės. Vėl pririnkau maišą rūbelių berniukui iki 1 metų. Dar vaikštinę tokią nelabai išvaizdžią turiu. Užaugino jau tris vaikus, išvaizda šiaip sau, bet viskas veikia. Tai gal kam pravers. Ir žaisliukų leliukui maišelis ax.gif . Gal kas suks pro Gargždus g.gif
Atsakyti
QUOTE(liliux4 @ 2011 06 27, 10:54)
sveikos mergaitės. Vėl pririnkau maišą rūbelių berniukui iki 1 metų. Dar vaikštinę tokią nelabai išvaizdžią turiu. Užaugino jau tris vaikus, išvaizda šiaip sau, bet viskas veikia. Tai gal kam pravers. Ir žaisliukų leliukui maišelis  ax.gif . Gal kas suks pro Gargždus  g.gif


rytoj būsiu. Jei man parašytumėte savoi adresiuką prasukčiau,per pertraukėlę mano tel: 861725644 mirksiukas.gif
Atsakyti
liliux4, ir as GRG gyvenu, man tik reikia zinoti kam pristatyti ar i KLP centra ar yra KLP konkreciai kam reikia. mirksiukas.gif

merga, atvaziuok per pertraukele pas mus mirksiukas.gif gal spesim apsikuisti namie iki pietu ir blush2.gif nespesim turbut niekur istresti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natur: 27 birželio 2011 - 17:57
mergaiciukes, turiu:
30 dydzio basutes vasarai uzsisega lipdukais, spalva labiau mergaitei
user posted image
27-28 dydis
user posted image
28 dydis
user posted image
19 dydis dvi poros
user posted image
user posted image
20 dydis su kailiuku labai siltos
user posted image
ir nevaikstanciam arba nevaikstanciai lelytei
user posted image

rasykit jei kam konkreciai reikia DOVANOJU arba i paramos centra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natur: 27 birželio 2011 - 20:22