Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(Lovella @ 2011 06 20, 20:50)
Lexana, manau viska jus teisingai darot 4u.gif

Gal kas is manes paimtu deze vaikisku rubeliu (mergytei 6-12 men)? blush2.gif Gyvenu pietiniam rajone, nuvezt i centra neturiu galimybes...


Ačiū. friends.gif

Pietiniame? Aš gyvenu Simonaitytės gatvėje, galiu paimti. 4u.gif Nuvešiu į centrą. 4u.gif
Atsakyti
Lexana, gal su kamazu važinėji? smile.gif kur tiek telpa pas tave? kaip minėjau pas mane keli maišai sudėti. su niekuo dar nesuderėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2011 06 20, 21:54)
Lexana, gal su kamazu važinėji? smile.gif kur tiek telpa pas tave? kaip minėjau pas mane keli maišai sudėti. su niekuo dar nesuderėti  4u.gif


Nea, jau su universalu. hihihi.gif Šiaip realiai bagažinė dabar pas mane tuščia. irnesakyk.gif Rytoj surinksiu viską. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 06 20, 22:00)
Nea, jau su universalu. hihihi.gif Šiaip realiai bagažinė dabar pas mane tuščia. irnesakyk.gif Rytoj surinksiu viską. smile.gif


Saki tuščia ania rolleyes.gif lotuliukas.gif ,atvaryk pripildysiu lotuliukas.gif .Vos parnešiau savo lašinį iš laukų,o dar viena ranka vairuoti tai išvis doh.gif

Krika,mieloji,pas tave apsilankys Lexana, ji arčiau tavęs mirksiukas.gif
chilyru ,televizorių paimsiu aš vienai iš savo šeimų,čia bus paskata už tai,kad tėtis jau 3 mėnesiai nebegeria, 4u.gif "susirado" darbą ir pasak darbdavio hihihi.gif geras darbuotojas,kad tik velnias nepakištų koją scare.gif ,pirmą savo atestciją praeis per Jonines vat tada ir nuspręsiu ar tęsti jam sutartį smile.gif
Saulyte,jei tik nori (trak žodį) galėčiau pakalbėti su mūsų rajono naujuoju meru,prisimeni malkas Kristinai Sigitu,jis mano draugas ir gyvena Lapiuose,tai ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 birželio 2011 - 22:17
QUOTE(merga @ 2011 06 20, 23:15)
Saki tuščia ania  rolleyes.gif  lotuliukas.gif ,atvaryk pripildysiu  lotuliukas.gif .Vos parnešiau savo lašinį iš laukų,o dar viena ranka vairuoti tai išvis  doh.gif

Krika,mieloji,pas tave apsilankys Lexana, ji arčiau tavęs  mirksiukas.gif


Kol kas tikrai. tongue.gif Na bet bus turto, kaip suprantu. smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 06 20, 22:00)
Nea, jau su universalu. hihihi.gif Šiaip realiai bagažinė dabar pas mane tuščia. irnesakyk.gif Rytoj surinksiu viską. smile.gif

ok, lauksiu. tiksliau nelauksiu, bet žinosiu lotuliukas.gif lexana, aš tau savo tel. į až parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2011 06 20, 22:15)
Saulyte,jei tik nori (trak žodį) galėčiau pakalbėti su mūsų rajono  naujuoju meru,prisimeni malkas Kristinai Sigitu,jis mano draugas ir gyvena Lapiuose,tai ...  mirksiukas.gif


Merga - kažką praleidau - kas tavo rankai g.gif
kai žinosiu tiksliai kur tas namas - pasikalbėsim... bet labai džiaugiuosiu už juos... šią sav. pasirašys ilgalaikę sutartį, o po to jau gal ir soc.bustą gaus... na vis ramiau, nei čia su kaimynais pijokais gyvent, kurie naktį veržiasi į namus... o ir užkampis žiaurus....
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 06 21, 10:37)
kai žinosiu tiksliai kur tas namas - pasikalbėsim... bet labai džiaugiuosiu už juos... šią sav. pasirašys ilgalaikę sutartį, o po to jau gal ir soc.bustą gaus... na vis ramiau, nei čia su kaimynais pijokais gyvent, kurie naktį veržiasi į namus... o ir užkampis žiaurus....


Svarbu, kad įsikūrė Kristina ir ramiai gražiai gyventi galės. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 06 21, 09:38)
Svarbu, kad įsikūrė Kristina ir ramiai gražiai gyventi galės. thumbup.gif


na dar neįsikųrė, tik tvarkytis pradės... tai ir rašiau kad reikia remontui preimonių... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 06 21, 11:28)
na dar neįsikųrė, tik tvarkytis pradės... tai ir rašiau kad reikia remontui preimonių... mirksiukas.gif


Gera pradžia- pusė darbo. Jei gyventi tinkama sodybėlė - tai pamažu tvarkantis ir gyvens. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 06 21, 10:37)
Merga - kažką praleidau - kas tavo rankai  g.gif
kai žinosiu tiksliai kur tas namas - pasikalbėsim... bet labai džiaugiuosiu už juos... šią sav. pasirašys ilgalaikę sutartį, o po to jau gal ir soc.bustą gaus... na vis ramiau, nei čia su kaimynais pijokais gyvent, kurie naktį veržiasi į namus... o ir užkampis žiaurus....

Mano dešinio peties raumuo plyšo.Laukiu eilės operuotis verysad.gif
girai,duok žinot mirksiukas.gif
Nu,jo ten jau buvo tikra Kamčiatka ph34r.gif
Atsakyti
merga,lauksiu žinutės mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti