Įkraunama...
Įkraunama...

Randai

Taip pat MEPIFORM pleistriukas(tik kaina nemaza) smile.gif
Atsakyti
Jei zmogaus oda linkusi randeti,tai nieko negali padaryti.Mano dukrai randai nepasinaikina.Apgamus pasalino nuo krutines ir su Iruksoliu tepeme kaip gydytoja rekomendavo,ir ji pati vaistus i tuos randus leido,bet liko randai ir tiek.Buvome pas chirurga,tai pasake,kad jei ir ispjaus, tai tie randai vel ataugs.Tai kam cia kankintis tada.Gaila aisku,mergaite,bet ka padarysi jei tokia lemtis.
Atsakyti
Erškėtrožių aliejus

Sumažina matomus randus
Minkština ir gydo senus randus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neerineelee: 12 spalio 2010 - 22:30
Zadejau jums pranesti kaip man sekes ta randa iveikti, bet buvo bedu su kompiuteriu ir pns., taigi tik dabar galiu parasyti. smile.gif Aciu uz patarimus, tepiausi saltalankiu aliejumi, galbut kazkiek padejo.Atejo vasara, idegiau ir tas randas visai neryskus tapo smile.gif
Atsakyti
Sveikos SuperMamos smile.gif Manau,kad dauguma is jusu esat patyrusios nelabai malonu dalyka-siuvimus ir po ju likusius randus/randelius. Man taip pat teko tai patirti-atsitiko nelaime ir apturejau siuliu. Siulus iseme pries 5 dienas,to deka dabar turiu israudusi randa ant smakro,pora idreskimu ant zando ir prie lupos,kuriu nesiuvo,nes buvo negilus ir sake patys uzsitrauks. Taigi,man idomu po kiek laiko randas igaus normalesne spalva,kada jau galesiu naudoti dekoratyvine kosmetika,nes kol randas dar "sviezias" noriu,kad pakviepuotu. Manau,butu saunu,jei pasidalintumet savo arba artimuju patirtimi siuo klausimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erge @ 2010 04 05, 14:37)
Turiu randa po operacijos, labai padejo "mepiform" pleistriukas ir Kelo- cote purškiamas gelis randams gydyti.

super  thumbup.gif rando beveik nesimato, tiksliau matau tik as kiti nemato  tongue.gif

laba, pleistriuka ri geli naudojai vienu metu?
Papildyta:
QUOTE(Lin1 @ 2010 11 21, 20:41)
laba, pleistriuka ri geli naudojai vienu metu?



mane domintu ar randeliams mazinti galima naudoti vienu metu skirtingas priemones, tarkime dermatix ir ersketroziu alieju?
Atsakyti
Sveikos, mielosios. 4u.gif prisistatysiu, mano vardas Agnė. Pagal temos pavadinimą galima spręsti, kas mane čia atvedė. Maždaug prieš 8 mėnesius nešiojau diržą su metaline sagtimi, kol vieną dieną neišbėrė pilvo.. Na, ne visą pilvą, randas ilgesnis nei vidurinis pirštas ir platumo kaip nykštys. Naudojau Flucinar N užgydyti žaizdai, tai užgydė, bet liko toj vietoj tamsesnė oda. doh.gif Dabar labai pergyvenu, kad negalėsiu pasidabinti atskiru maudymosi kostiumėliu.. Gal galite pasiūlyti, ką daryti su tuo randu? Aš tikrai labai kompleksuoju ir nežinau, ką daryti.
Atsakyti
as po cezario operacijos naudojau contratubex, nzn kiek jis veiksmingas, sunaudojus viena tutele (ta mazasne) randas rozinis. Siaip zinau, kad yra rimtesniu priemoniu ir daug brangesniu, bet man gydytoja rekomendavo butent minetaji geli, gal del to, kad jis maziau agresyvus ir maziau patenka i krauja g.gif
Atsakyti
noriu paklausti, i kuri gydytoja reiketu kreiptis, jei reikia isimti siules is zaizdos? Is pirmines prieziuros gydytoju (kur einama be siuntimo) dar galima pasirinkti chirurga. Mano seimos gydytoja atostogauja.
Atsakyti
Sakykit o jeigu daryta operacija ir reikalinga kita oeracija pjaus ta pacia vieta...... nu tai ar ta pati randa pjauna ar salia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2011 10 25, 15:22)
Sakykit o jeigu daryta operacija ir reikalinga kita oeracija pjaus ta pacia vieta...... nu tai ar ta pati randa pjauna ar salia?  g.gif

per tą patį.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 10 26, 07:27)
per tą patį.



dekui... o tai jau supanikavau, tokia matoma vieta ir jeigu randas ant rando ten butu ax.gif
Atsakyti