Įkraunama...
Įkraunama...

Randai

cinko tepalas,
saltalankio alejus, bet cia tik drekinimui, viskam reikia laiko.
Atsakyti
gal kas papasakotu apie randu salinima lazeriu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuks31 @ 2010 04 30, 09:18)
gal kas papasakotu apie randu salinima lazeriu?  ax.gif


va ir man butu idomu drinks_cheers.gif ,internete bandziau ieskoti,bet nedaug ka radau..Butu idomu isgirsti is tu,kurie daresi..
Atsakyti
sveikos, pasiskaiciau as cia apie jusu diskusijas, as pati turiu randa ant krutines , jis keloidinis ir jau praradau vilti ji panaikinti, nors lankiausi ir Grozio klinikoje Vilniuje, dariau proceduras lazeriu ir vaistus kazkokius leido, is pradziu sioks toks efektas buvo, randas nuslugo susilygino, spalva tai nelabai pasikeite, bet po pusmecio ir vel iskilo ir nepadeda jokie tepalai, as tepiausi Dermatix. Isleidau nemazai, apie 3000 tukst. o efekto jokio. aisku, gal kitu oda kitokia ir pades, bet man nepadejo. tos proceduros skausmingos, bet pakest imanoma, ja viena daro i men. po to randas gyja, taip mane gyde puse metu, bet sakau liko kaip buvo, nes atsistate randas sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
pas mane po depiliacijos vasku liko daug randeliu ant koju (vietose kur buvo iauge plaukeliai) verysad.gif gal kas ka patartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona1986 @ 2010 05 19, 13:46)
pas mane po depiliacijos vasku liko daug randeliu ant koju (vietose kur buvo iauge plaukeliai) verysad.gif gal kas ka patartu 4u.gif


Kiek skaiciau,tokius randelius naikinti galima naudojant vadinama "badiaga". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyrica @ 2010 05 20, 18:08)
Kiek skaiciau,tokius randelius naikinti galima naudojant vadinama "badiaga".  smile.gif

o kas cia per daiktas yra blink.gif niekada negirdejau 4u.gif
Atsakyti
CIA

Priemone yra nuo sumusimu ir melyniu,bet padeda ir tokiems atvejams,turi antiseptiniu savybiu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,čia klausėt apie randų šalinimą lazeriu.Radau tokios info,kad rimtesnių randų,pvz,ne nuo spuogų,lazeriu visiškai nepanaikinsi,tik pašlifuosi,palyginsi spalvą.JIS NEIŠNYKS.Geriausia naikinti chirurginiu būdu smile.gif
Atsakyti
sweikos,papuoliau i avarija ir stilko suke paliko zyme veide..nuo zaizdos sasas jau pradejo kristi.gal galetumete patarti koki geli naudoti nuo randu?kuris efektyvesnis dermatix ar dar koks kitas ??kaina viisiskai nesvarbi.aciu
Atsakyti
Sveikos merginos. Problemų su randais yra begales...mano mergaite 12 m, o pries 4 metus turejom avarija ir ant veido liko randai nuos tiklo sukiu...skaudu ziuret kai nieko negali padet....Buvom pas Dainių Balčiūną, pas Amžinatilsy Eglę Knėpienę, pas Tautrimą Aštrauską,,,visi jie tepasake: rando neįmanoma panaikinti, galima tik paslifuoti, bet tai jo nepanaikins. naudojom Dermatix, bet stebulkų nera. Visada man kyla vienas klausimas- O kaip kiti pasidaro viso veido plastines, kaip Gintarė Karaliūnaitė???? Po men važiuosim pas Aštrauską, bet aukso kalnu jis nezada.
Atsakyti
Randus gydo toks silikoninis pleistras CICA CARE, jį mums gydytoja rekomendavo, nors randai jau ne "šviežūs" buvo, ir vilčių ne daug turėjom kad padės, bet tikrai padėjo, dabar randai ne tokie ryškūs, minkštesni, beveik nepastebimi pasidarė, bet naudojam tą CICA CARE jau du mėnesius. Prieš perkant paskaičiau komentarus internete anglų kalba, labai geri atsiliepimai.
tarp kitko, tas cica care yra karpomas ir pats prilimpa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audeta: 22 birželio 2010 - 11:06