Įkraunama...
Įkraunama...

Randai

nepasisprendziau ka daryti...mane operavo pries du menesius. na tas randas manau dar gija, bet man tikrai jis nepatinka, raudonas, matosi tikrai ir toks kietas..daktaras israse dermatix arba pleistrus mepiform.taciau ju kaina tikrai nemaza..girdejau apie contratubex, bet daug kur skaiciau , kad is jo naudos tikrai nera.. o dermatix kaina tai oho...nzn ka daryti.
Atsakyti
QUOTE(Gaivilė @ 2010 01 27, 16:43)
nepasisprendziau ka daryti...mane operavo pries du menesius. na tas randas manau dar gija, bet man tikrai jis nepatinka, raudonas, matosi tikrai ir toks kietas..daktaras israse dermatix arba pleistrus mepiform.taciau ju kaina tikrai nemaza..girdejau apie contratubex, bet daug kur skaiciau , kad is jo naudos tikrai nera.. o dermatix kaina tai oho...nzn ka daryti.

Na mano vyras po avarijos antaki buvo gerai "prasivares". Tiesa jis atissake siuti, nors reikejo doh.gif bet tuo cotractubex tepiau jam apie menesi, tai dabar net nesimato jokio randelio, bet tepem gana sviezu randa, gal net ne visai surandejusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivilė @ 2010 01 27, 16:43)
nepasisprendziau ka daryti...mane operavo pries du menesius. na tas randas manau dar gija, bet man tikrai jis nepatinka, raudonas, matosi tikrai ir toks kietas..daktaras israse dermatix arba pleistrus mepiform.taciau ju kaina tikrai nemaza..girdejau apie contratubex, bet daug kur skaiciau , kad is jo naudos tikrai nera.. o dermatix kaina tai oho...nzn ka daryti.


tai gali pirkti kelo-cote, jis yra silikono pagrindu, butent pleistro pakaitalas ir pakuotes uztenka kursui, tai jau ne taip brangiai ir iseina, ir masazuoti nieko nereikia, o tik labai plonu sluoksniu padengti randeli.
Atsakyti
Man prieš mėnesį buvo atlikta Dupuytren'o kontraktūros operacja (jau antrą kartą). Dataras pasiūlė tepti randą Dermatix Ultra tepaliuku. Tik nukritus šašams ėmiau tepti, nes randas labai didelis.
Kaip ir kitos rašiusios, patvirtinu, kad tepaliuko reikia nedaug, o efektas matosi, nors laiko dar paėjo nedaug, bet džiaugiuosi - randas minkštas, vaizdas gražėja.
Atsakyti
Man labai reikia jūsų pagalbos! Turiu tokį randą kažkur 5cm žemiau bambos, ir jis nemažas, toks apvalus, gal 4cm dydžio. Bet ten jau nebe koks randas ir ne koks šašas, o rando žymė. AR ĮMANOMA IŠNAIKINTI TĄ KVAILĄ ŽYMĘ? Artėja vasara ir bus gėda kažkur su bikiniu išlysti, jeigu mane puoš šita kvaila dėmė. Maldauju,padėkit kuri galite, nes tai man laabai svarbu. O kodėl man tai laabai svarbu, tai čia labai ilga istorija iš asmeninio gyvenimo ir nelabai noriu ją pasakoti. Ta rando žymė tai toks kaip tamsesnis odos plotas. Per vidurį labiau rusvas, šonuose rudesnis, ir man atrodo tas rusvumas pamažu išnyks ir arba jo vietoje bus rudžiau kaip šonuose arba ne, nežinau. H E L P verysad.gif



Jei kam įdomu nuo ko tas randas:
Jis atsirado ne nuo kokios operacijos ar ko, o dėl to kad mane toje vietoje išbėrė ir ėmė labai niežėti,nusikasiau, kentėjau nuo to gal du mėnesius kol susitvardžiau nebesikasyti,bet liko ta žymė. Kai pasikasydavau tai iš tų raudonų nieštinčių spuogelių toks skystis biški pasipidlavo, nu jie taip sudrėkdavo, o kai uždžiūdavo skystis susidarydavo šašeliai, juos aš nukrapštydavau. Vienu žodžiu. Elgiausi tikrai nesąmoningai. Kvailai elgiausi kad iš karto nesikreipiau į daktarą, ir jeigu man dabar tas randas liks amžinai, niekada sau už tai neatleisiu. doh.gif
Atsakyti
labas paneles,man butu labai idomu kaip veikia randu salinimas lazeriu,gal galite patarti kur kreiptis kaune?
Atsakyti
Turiu tokią rando žymę kažkur 5cm žemiau bambos, ir ji nemaža, tokia apvali, gal 4cm dydžio. AR ĮMANOMA IŠNAIKINTI TĄ KVAILĄ ŽYMĘ? verysad.gif Artėja vasara ir bus gėda kažkur su bikiniu išlysti, jeigu mane puoš šita kvaila dėmė. Maldauju,padėkit kuri galite, nes tai man laabai svarbu. O kodėl man tai laabai svarbu, tai čia labai ilga istorija iš asmeninio gyvenimo ir nelabai noriu ją pasakoti. Ta rando žymė tai toks kaip tamsesnis odos plotas. Per vidurį labiau rusvas, šonuose rudesnis. Randas nėra labai senas, gal poros savaičių senumo, ten kur rudžiau - senesnės žymės, o kur raudoniau - naujesnės, kurios turbūt pereis į rudumą, o gal visai išnkys, bet tikiuos neliks tokios raudonos.
Gal žinote kokių augalų, naikinančių žymes? Ar šeip kokį senovės receptą? kremą? ar išnaikinti žymę tik lazeriu galima? Ar net negalima lazeriu?? doh.gif
Iš anksto ačiū už jūsų pagalbą,kurios tikiuosi sulaukti.
Atsakyti
Daug priemoniu yra. Taikoma ultragarso terapija (poliklinikoj, grozio/sveikatos centruose), yra ivairiu priemoniu vaistinese, tepama saltalankio aliejum, mumio, is UK galima gauti BioOil skysti. Tik randas labai greitai neisnyks, bet kuria priemone reiktu vartot bent kelis menesius, gal net puse metu, priklauso nuo rando pobudzio, nuo organizmo savybiu ir tt.,
Atsakyti
Dekui, liepsnele. Reiks isbandyti saltalankio alieju. Na as pabandziau googlej paieskoti apie mumio kazka,nes nesu apie ji girdejus.Tai kiek radau, mumio - geriamos kapsules kaulams stiprinti, didinti fizine istverme ir panasiai, apie randu gijima nieko nerasoma. Is kur zinai kad padetu jis man? ax.gif
Atsakyti
mumijo (net nezinau, kaip tiksliai rasosi) normaliai parduotuvese negausi, ji tik veza zmones kazkur is Rusijos, tai yra ne kokie nors pagaminti vaistai, o naturalus produktas (galeciau papasakot, kaip susidaro, bet nesu tikra, ar tai neatstums taves). Tai reikia arba surast kas ji veza ir platina arba dar kartais galima isigyti Vilniuje, Kalvariju turguj, bet ieskot reikia.
Atsakyti
Na tada nemanau kad pavyks man ji isigyti, taip kad gali pasakoti kaip jis susidaro ax.gif
Atsakyti
gal galit paaiškinti, kuo skiriasi randas nuo rando žymės? blush2.gif
Atsakyti