Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių idėjų lobynas

QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 09, 16:06)
pagaliau iskepiau torciuka clap.gif  clap.gif  clap.gif  viduje kalendoriukai su jaunuju foto, 2 saldainiai su jaunuju foto, ir pazadas  ax.gif liepiau MB isvest i darba kur salta kad nesugestu  lotuliukas.gif  tikiuosi patiks sveciams nes darbo tai  karsta.gif tiesa tortas is 68 dezuciu bigsmile.gif


Tortukas superinis thumbup.gif dabar girkis kokioje kanceliarinėje parduotuvėje radai tuos drugelius smile.gif ir su kokiais klijais klijavai?
man dar iškilo klausimas, kaip tą tortuką išardo svečiai? ar atriša tas juosteles, ar lengvai išsiima ten tie gabaliukai? ir kai perskaito pasižadėjimą atgal tą tortą sudeda, ar kaip? g.gif
ar kalendoriukus greit pagamino?
Atsakyti
As ir nusiunciau uzklausima del kalendoriuku. Aciu uz puslapi mirksiukas.gif
I pasta imeciau savo laikrastuka. Tik pasitaisykite datas ir vardus bei pavardes. Atidziai skaitykite nes vardai yra panaudoti ir anekdotuose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuze.t @ 2011 06 09, 23:17)
Tortukas superinis  thumbup.gif  dabar girkis kokioje kanceliarinėje parduotuvėje radai tuos drugelius smile.gif ir su kokiais klijais klijavai?
man dar iškilo klausimas, kaip tą tortuką išardo svečiai? ar atriša tas juosteles, ar lengvai išsiima ten tie gabaliukai? ir kai perskaito pasižadėjimą atgal tą tortą sudeda, ar kaip?  g.gif
ar kalendoriukus greit pagamino?

cia tos kanceliarines tai mazeikiuose mirksiukas.gif klijavau su karstais klijais bet jei per daug ikaite tai drugeliai tirpo doh.gif tortas issiardo lengvai issiima tie gabaliukai ir pasilieka pas svecia atgal niekas nesudeda tas tortas gi tik dezutes graziai sudetas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 10, 06:42)
cia tos kanceliarines tai mazeikiuose mirksiukas.gif  klijavau su karstais klijais bet jei per daug ikaite tai drugeliai tirpo doh.gif  tortas issiardo lengvai issiima tie gabaliukai ir pasilieka pas svecia atgal niekas nesudeda tas tortas gi tik dezutes graziai sudetas ax.gif


na matai, aš iš to krašto ir kilusi smile.gif bet tortuką Vilniuje tikriausiai gaminsiu, nelauksiu kol namo važiuosiu, nors ką gali žinoti smile.gif man į až parašyk, gal paprašysiu mamos nupirkti smile.gif
o dėl sudėliojimo atgal tai klausiu todėl, kad na svečiai užrašo savo vardą prie pasižadėjo ir atiduoda jauniesiems, tai pagalvojau, kad atgal į tą gabaliuką ir sudeda, ir grąžina jauniesiems. o kaip tada jūs surinksit pasižadėjimus ir kur juos sudėsit? g.gif
Atsakyti
karamele_21 darbščiarankė tu mūsų! Jau pavydu žiūrėt į visas tas grožybes tavo wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos svociutes, jau senai esu pasiprasiusi i jusu buri ir sarase net maciau esu blush2.gif , bet nesirodziau visai unsure.gif buvo uzpuole musu seimyna netiketos bedos, galvojau ir i vestuves jau net neteks eiti, bet aciu D viskas pradejo tvarkytis. Po biski rasiausi scenariju, nors nuotaikos buvo zemiau 0, nekilo rankos niekam, bet scenarijus beveik iskeptas, laiko like laaaabai mazai, o pas mane kolkas viskas tik pc, tai labai tikiuosi spesiu su jusu pagalba ax.gif

karamele, tortas nerealiai grazus, saunuole tikra esi 4u.gif

as iskart su klausimeliu biggrin.gif kur rasti nupirkti skarele su druska, duona, medzio gabaleliu ir pinigeliu?

ir ar daret kuri paklode su natom? su kuo piesti natas, kad nenusiplautu. Busiu dekinga uz ats 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
nu kaip faina skaityt visas temas svociu, taip linksmai svociutes ruosiasi thumbup.gif
man MB aiskina kad per daug isijauciau, nes gi mus tik kaip liudininkus pakviete, bet as manau vistiek reikia nors dalies bajeriuku, daug linksmiau visiems bus, juk vestuves, o ne koks eilinis balius cool.gif
galvoju gamtoj surakinti sirdutes, liepti jaunikiui gerti pasirinkti koki kartu suru ar saldu gyvenima planuoja, o kol jaunieji fotkintis, duot visiems piesti ju ateiti...dar mastau, kad labai juokinga butu, jei paprasyt visu pasakyti po viena zodi ko linki jauniesiams, bet itraukus helio is baliono, ka manot? gal neverta, gal niekas nesutiks? g.gif bet kaip juokinga taip pazaisti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuze.t @ 2011 06 10, 06:49)
o dėl sudėliojimo atgal tai klausiu todėl, kad na svečiai užrašo savo vardą prie pasižadėjo ir atiduoda jauniesiems, tai pagalvojau, kad atgal į tą gabaliuką ir sudeda, ir grąžina jauniesiems. o kaip tada jūs surinksit pasižadėjimus ir kur juos sudėsit?  g.gif

Taigi cia yra kaip zaidimas, todel nemanau kad jei sveciai pasizadejo isvalyti jauniesiems langus, tai atvaziuos ir valys biggrin.gif Tiesiog sveciai sau pasilieka ta torto gabaliuka kaip atminima, ten gi viduje ir saldainiai ideti ir kalendoriukas, viskas lieka sveciams ax.gif
Atsakyti

Sveikutės svočiutės, jaučiu ir man kvepia su laiku svočios dalia,slapta skaitinėdama pamažu jungiuosi į jūsų būrį 4u.gif
QUOTE(agnuska @ 2011 06 09, 09:53)
kur geriausiai daro foto ant pagalviu? man geriausia butu internetu uzsisakyt, nes dabar ne Lietuvoje esam...netsimenu kur dariau, bet taip lievai buvo padare, fotke vos vos matesi, tokia neryski visai

pakolkas mūsų nenuvylė fotofabrikas.lt paslaugos:)
QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 09, 18:06)
pagaliau iskepiau torciuka clap.gif  clap.gif  :

padirbėta karamele, saunuole 4u.gif
Atsakyti
Sveiksos, darbštuolės!
Gražu skaityti ir gerėtis Jūsų darbeliais!
Piršliausime liepos 30 d. Jau beveik viską susiruošiau (aikšku padedama jūsų) 4u.gif
Bet galiu pasidalinti ir savo idėjomis, gal kam pravers.
Piršliausiu antrą kartą, pirmą kartą tai labai pasiteisino, tad pasakoju. Iš jaunųjų tėvelių susirinkau jauniesiems brangius, vaikystę primenančius daiktelius, rubelius, nuotraukas (po kokius 3 daiktus iš kiekvienų) ir šventės metu traukėm juos iš skrynios ir pasakojome, priminėme apie juos. Visiems be išimties tai sukėlė be galo geras emocijas, prisiminimus, iki ašarų. Gal kas pritaikysite.
Taip pat adaptavau Meilės simfonijos paklodę smile.gif Ji tapo Meilės guoliu, su daug piešinukų (namu, mašina, vaiko vežimėliu ir t.t. ir pan. Gavosi fantastiškai.
Tikiuosi mano nuotaka neužsuks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2011 06 08, 15:35)
Sexy zaidimas.

Reikia bent dvieju tokiu pompu, poros balionu ir aisku 2poru dalyviu.
Ant kedziu padedamos pompos, tada ant ju atsiseda vaikinai. Ant vaikinu atsiseda merginos. Galima paprastai, galima apsizergti. Balionas turi buti vaikinui is priekio.
Esme tokia, kad reikia pripusti kuo greiciau baliona. Vaikinai atsiseda-atsistoja ir taip pucia su dumline pompa. Ta pora, kuri nugali , gauna koki nors priza.
Vaizdelis tikrai geras , toks sexy.

Dar galima pakomentuoti. Daznai buna, kad poreles padusta ir sustoja, tai galima pasakyti, kad kazkas tame reikale ir pailset suspeja  wink.gif

Beje, turiu tokias dvi pompas. Visiskai naujos, buvo naudotos viena karta vestuvese butent sitam zaidimui.
Galiu parduoti zymiai pigiau,nei pirksite naujas kitur. Rasykite i AZ.

user posted image


zaidimas tikrai geras thumbup.gif mes jy zaidem per mano vestuves jis tikrai labai sexi thumbup.gif nu bet visiems labai patiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes.
va toks klausimelis iskilo niekur nepastebejau kad butu kalbeta apie paminkla pirsliui po to kai ji pakaria. ar niekas sito neorganizuoja?
Atsakyti