Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Labukas visiems 4u.gif

Kaip laikotes per karscius?
Mane vargina koju tinimas, nebezinau kaip su tuo ir kovoti doh.gif
Gal kas atrodot kokiu geru priemoniu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 06 06, 09:59)
Labukas visiems  4u.gif

Kaip laikotes per karscius?
Mane vargina koju tinimas, nebezinau kaip su tuo ir kovoti  doh.gif
Gal kas atrodot kokiu geru priemoniu?  g.gif


Laba smile.gif
Laikytis laikausi,visas menuo 30...namuose 29-pietiniai langai. doh.gif
Gretuteka tau tinsta nuo karscio daliai nesciuju tai buna, pamenu drauge darydavo kompresus,mirkydavo, lyg kazkuo tepe, reike gines paklausti. Kaip tavo pilovukas gyvena? 4u.gif

as savaitgali laksciau su maudimke, tai mano injekcijos vietos -ypac ant slaunu paraudo, atrodo, kad tik tas vietas buciau nudegusi,persti g.gif
Atsakyti
QUOTE(<LIBE> @ 2011 06 06, 09:09)
Laba smile.gif
Laikytis laikausi,visas menuo 30...namuose 29-pietiniai langai. doh.gif
Gretuteka tau tinsta nuo karscio daliai nesciuju tai buna, pamenu drauge darydavo kompresus,mirkydavo, lyg kazkuo tepe, reike gines paklausti. Kaip tavo pilovukas gyvena? 4u.gif

as savaitgali laksciau su maudimke, tai mano injekcijos vietos -ypac ant slaunu paraudo, atrodo, kad tik tas vietas buciau nudegusi,persti g.gif

siaubas, pas mus gerai, kad namas, tai randu kur pasislepti po darbo 4u.gif
pilvuko gyventojas gerai, auga, vis dazniau pajuda ir labiau ji jauciu ax.gif
kaip tavo mazulis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2011 06 03, 18:34)
Nuo Avonexo buna kad papurto ir vakare palauzo kaulus, bet kita diena kaip agurkas  thumbup.gif tai jau ir neskaitau kad cia pasalinis poveikis.... g.gif


Tai jo , bet tau į savaitę tik kartą, o jei taip kas antrą dieną smile.gif , ir Ibuprom man gaunasi kas antrą dieną gerti - daugoka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 06 06, 11:52)
siaubas, pas mus gerai, kad namas, tai randu kur pasislepti po darbo  4u.gif
pilvuko gyventojas gerai, auga, vis dazniau pajuda ir labiau ji jauciu  ax.gif
kaip tavo mazulis?  4u.gif

Geras mano mazylis gyvena-siaucia biggrin.gif

QUOTE(Apart @ 2011 06 06, 12:03)
Tai jo , bet tau į savaitę tik kartą, o jei taip kas antrą dieną  smile.gif , ir Ibuprom man gaunasi kas antrą dieną gerti - daugoka  4u.gif

o keliu ibuprom geri?
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 06 06, 07:59)
Labukas visiems  4u.gif

Kaip laikotes per karscius?
Mane vargina koju tinimas, nebezinau kaip su tuo ir kovoti  doh.gif
Gal kas atrodot kokiu geru priemoniu?  g.gif


nestukem, kad maziau tintu reik daug vandens gerti wink.gif ir jei kojos tinsta-kompresines kojines nesiot wink.gif mano sese turi leliu ir su tokiom problemom jau du nestumus susidure, tai cia jos patarimai wink.gif , kuriuos gavo is ginekologes smile.gif, nes ji irgi ziauriai tino-ir pati jaute, kad tik kokia diena maziau skysciu-ir padideja tinimas.
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 06 06, 11:01)
nestukem, kad maziau tintu reik daug vandens gerti wink.gif ir jei kojos tinsta-kompresines kojines nesiot wink.gif mano sese turi leliu ir su tokiom problemom jau du nestumus susidure, tai cia jos patarimai wink.gif , kuriuos gavo is ginekologes smile.gif,  nes ji irgi ziauriai tino-ir pati jaute, kad tik kokia diena maziau skysciu-ir padideja tinimas.

aciu uz patarimus 4u.gif nes po darbo nebepaeinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE
o keliu ibuprom geri?


100 arba 50 laužiu, aš kaip maiklas priprasiu sakau prie tų vaistų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 06 06, 17:17)
100 arba 50 laužiu, aš kaip maiklas priprasiu sakau prie tų vaistų  biggrin.gif

As geriu i savaite 3k po injekciju -ibumetino 200mg smile.gif
Atsakyti
Sveiki bigsmile.gif , va savaitele atostogavau, tai siek tiek pailsejau, nors siaip su IS jauciausi ir jauciuosi neblogai. Tik va turiu bega kad sergu sienlige, tai dabar atejo toks laikas kad alergija islindo ir per para ciaudau apie 100kartu, sloga iki keliu, akys niezti, asaroja ir siandien jau galva pradejo skaudeti, tai bijau kad po tokiu nesklandumu nepablogetu bendra savijauta. g.gif O tie karsciai mane labai alina, kai uzeina kuno karscio banga tai atrodo kad galvoje suejes visas karstis tuoj sprogs, o paciai pasidaro taip silpna doh.gif kad sunku laikytis. unsure.gif Jei bus visa tokia vasara, tai nezinau kaip teks istverti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eri-ka: 07 birželio 2011 - 07:28
QUOTE(<LIBE> @ 2011 06 06, 16:53)
As geriu i savaite 3k po injekciju -ibumetino 200mg smile.gif


aišku, o kokius tu vaistus dabar naudoji?
Mano jau metai laiko temperatūra 35,6-35,8 kaip jūsų? 4u.gif
Papildyta:
Darbe skersvėjus pasidarėm tai neblogai, tik neaišku kuom baigsisi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 06 07, 10:29)
Mano jau metai laiko temperatūra 35,6-35,8 kaip jūsų?  4u.gif
Papildyta:
Darbe skersvėjus pasidarėm tai neblogai, tik neaišku kuom baigsisi  lotuliukas.gif


As galvojau, kad tik man tokia temperatura smile.gif doh.gif Man koks pusemtis tokia drinks_cheers.gif
O, siaip jauciuosi labai gerai - net karstis nelabai veikia thumbup.gif
Atsakyti