Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(dalmatinas @ 2011 05 31, 08:36)
enzymu jau nevartoju beveik 2 men., gydytoja patare padaryti pertrauka, nes jau buvau sugerus 2 butelius po 800 tabl., tai jau nuo rytdienos pradesiu gerti naujus Phlogenzym (pries tai geriau Wobenzym), ziuresim kas bus blink.gif  man rodos enzymu poveikis irgi nera momentinis, as tikrai jauciausi geriau, kazkokiu rimtu pablogejimu nebuvo, tpfu tpfu tpfu, o kai nustojau vartoti, tai ir baklofena teko pradet gerti, nes labai spazmuodavo kojas ir i sonus pradejo siek tiek metyti, ir visus virusus susirenku, kuriuos tik mazius is darzelio parsinesa doh.gif taigi apie pokyciu, jei tokie bus (tikiu, kad bus) greitu laiku pranesiu mirksiukas.gif

nu tu matai kaip... o vyras jau rugpjuti bus metai kaip geria... rolleyes.gif tai jau tas 800 butelis wobenzymo pradetas 5 gal... o kodel pakeitei i phlogenzyma? taip rekomendavo? geriau jis? o kaip kaina jo? gal mazesne? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 05 31, 10:19)
nu tu matai kaip... o vyras jau rugpjuti bus metai kaip geria...  rolleyes.gif tai jau tas 800 butelis wobenzymo pradetas 5 gal... o kodel pakeitei i phlogenzyma? taip rekomendavo? geriau jis? o kaip kaina jo? gal mazesne?  doh.gif

man gydytoja neurologe, su kuria papildomai konsultuojuos, rekomendavo pakeisti i phlogenzym, kiek zinau ji konsultavosi su kolegom, uzsiimanciais butent IS ligoniais, o kaina jo didesne verysad.gif Lietuvoj 800 tabl. kainuoja virs 700Lt doh.gif , bet as pasiziurejau internete, tai Vokietijoj virs 500Lt rolleyes.gif , susisiekiau su drauge ir ji man nupirko bigsmile.gif , o wobenzyma tai is Amerikos sesuo siusdavo irgi sutaupydavau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, sulauke vasareles 4u.gif , siandien po p[ietu MB esi i Magnetinio rezonanso tyrima- ziuresim, ka suzinos... g.gif , o siaip- tai MB pradejo gert arbata nuo depresijos( parsivezem sekmadieni is Panaros kaimo,is Pilnu namu bendruomenes ekologinio vaistazoliu ukio, tas arbatas gamina patys vienuoliai), tai is karto mazeja depresija.( beje, jam depresija parasidejo nuo IS).
Atsakyti
Labas,

as del tos depresijos, tai manau kad ji ne tiesiogiai nuo IS, o nuo nuolatinio galvojimo apie tai ir pesimizmo. (cia mano nuomone ir is mano asmenines patirties) DAUGIAU OPTIMIZMO, DAUGIAU VEIKLOS, KURI SUTEIKIA PASITENKIMO BEI PADEDA UZSIMIRSTI IR VISKAS BUS OKIDOKI wink.gif
Nes visos tos arbatos ir vaistai mane tik slopindavo, o veliau tik dar blogiau budavo.
O siaip dideles sekmes IR Viliuosi, kad tam MR nieko blogesnio neras wink.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(mariug @ 2011 06 01, 09:32)
Sveiki, sulauke vasareles  4u.gif , siandien po p[ietu MB esi i Magnetinio rezonanso tyrima- ziuresim, ka suzinos...  g.gif , o siaip- tai MB pradejo gert arbata nuo depresijos( parsivezem sekmadieni is Panaros kaimo,is Pilnu namu bendruomenes ekologinio vaistazoliu ukio, tas arbatas gamina patys vienuoliai), tai is karto mazeja depresija.( beje, jam depresija parasidejo nuo IS).

Atsakyti
Sveiki, siandien buvau del nedarbingumo nustatymo esu 50 proc darbinga. nors gydytoja sake turejau gaut antra bent grupe g.gif
Atsakyti
Siandien nusipirkau Balvociutes arbatos Nr. 6 nuo IS. Bandysiu gerti. Dar zuvu taukus naudosiu.Negaliu leisti pirkti brangiu papildu ar vaistuku todel ieskau alternatyviu bet nelabai brangiu priemoniu pakeisianciu interferonus.Gal cia hormonu poveikis tesiasi ar pradejo lauzyt nuo interferonu dozes negavimo. Tiesa man jau po atkritimo. Tfu tfu si kart rankos dar savos, koja kaip slubavo taip ir velkas. Tiesa vienu metu pasirode kad jau vaikstau kaip normalus zmogus, bet ...
Tai va pasiruosus dar atkakliau kovot su savo IS. Depresuot nelabai turiu laiko , nes naguciais i gyvenima reikia kabintis kad isgyvenciau.
Taigi rasykit ka kas vartojat, ka naujo atradot, dar gal kokia dieta imestu kas( na ko nerekomenduojama valgyt).
Gal pasirodys , kad nuo vieno krastutinumo begu i kita, bet tiesiog dvasiskai nei fiziskai( super jautrus organizmas) nebegaliu taip.
Gal cia sansas gyvent kitaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 06 01, 08:53)
Labas,

as del tos depresijos, tai manau kad ji ne tiesiogiai nuo IS, o nuo nuolatinio galvojimo apie tai ir pesimizmo. (cia mano nuomone ir is mano asmenines patirties) DAUGIAU OPTIMIZMO, DAUGIAU VEIKLOS, KURI SUTEIKIA PASITENKIMO BEI PADEDA UZSIMIRSTI IR VISKAS BUS OKIDOKI wink.gif
Nes visos tos arbatos ir vaistai mane tik slopindavo, o veliau tik dar blogiau budavo.
O siaip dideles sekmes IR Viliuosi, kad tam MR nieko blogesnio neras wink.gif  drinks_cheers.gif

labai su tuo sutinku drinks_cheers.gif svarbiausia maziau galvoti apie liga drinks_cheers.gif
kaip man mane gydes neurologas A.Macionis sake "gyveni pilnaverti gyvenima, nesi mirtinas ligonis" thumbup.gif labai svarbu TEIGIAMAI NUSITEIKTI! Nereikia is saves daryti ligonio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(deimante88 @ 2011 06 01, 20:40)
Sveiki, siandien buvau del nedarbingumo nustatymo esu 50 proc darbinga. nors gydytoja sake turejau gaut antra bent grupe g.gif

tai kokia cia skaitos? trecia? 4u.gif
as gal durna, bet zinokit merginos (ir vaikinas wink.gif ) - neinu del tu grupiu nieko tvarkytis, kazkaip geriau man apie tai negalvot, geriau jaustis. jei bus sveikatos, uzsidirbsiu kazkaip blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(voriukai @ 2011 06 01, 21:09)
Siandien nusipirkau Balvociutes arbatos Nr. 6 nuo  IS. Bandysiu gerti. Dar zuvu taukus naudosiu.Negaliu leisti pirkti brangiu papildu ar vaistuku todel ieskau alternatyviu bet nelabai brangiu priemoniu pakeisianciu interferonus.Gal cia hormonu poveikis tesiasi ar pradejo lauzyt nuo  interferonu dozes negavimo. Tiesa man jau po atkritimo. Tfu tfu si kart rankos dar savos, koja kaip slubavo taip ir velkas. Tiesa vienu metu pasirode kad jau vaikstau kaip normalus zmogus, bet ...
Tai va pasiruosus dar atkakliau kovot su savo IS. Depresuot nelabai turiu laiko , nes naguciais i gyvenima reikia kabintis kad isgyvenciau.
Taigi rasykit ka kas vartojat, ka naujo atradot, dar gal kokia dieta imestu kas( na ko nerekomenduojama valgyt).
Gal pasirodys , kad nuo vieno krastutinumo begu i kita, bet tiesiog dvasiskai nei fiziskai( super jautrus organizmas) nebegaliu taip.
Gal cia sansas gyvent kitaip?  g.gif

parasykit butinai atsiliepimus apie arbata, gal ilgiau pavartojus koks poveikis bus g.gif man ji netiko, gal mazai valios turejau ja gerti.
as geriau iki nestumo pure zyme enzymus, flax oil ir viskas. jei patirpdavau - draugavau su neurorubinu. daugiau kaip ir nieko 4u.gif
nepasiduokit, pamatysit, viskas bus gerai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 06 01, 09:53)
Labas,

as del tos depresijos, tai manau kad ji ne tiesiogiai nuo IS, o nuo nuolatinio galvojimo apie tai ir pesimizmo. (cia mano nuomone ir is mano asmenines patirties) DAUGIAU OPTIMIZMO, DAUGIAU VEIKLOS, KURI SUTEIKIA PASITENKIMO BEI PADEDA UZSIMIRSTI IR VISKAS BUS OKIDOKI wink.gif
Nes visos tos arbatos ir vaistai mane tik slopindavo, o veliau tik dar blogiau budavo.
O siaip dideles sekmes IR Viliuosi, kad tam MR nieko blogesnio neras wink.gif  drinks_cheers.gif

Na,kaip ir nieko blogesnio nerado, yra siokiu tokiu pakitimu stubure, rytoj esi pas savo neurologa,ziuresim ,kokios bus rekomendacijos. o siaip - dabar pradejo dirbti( labai nelengvai gavo darba privaciai-tvarkyti nuosavo namo aplinka rajone,nes siaip kas pamatydavo ,kad su lazda- nepriimdavo i darba, o atsirado zmoniu,kurie prieme kelioms valandoms per diena ,ne kasdien). thumbup.gif ,zodziu - gal nusikreips demesys.o arbata labai tiek mane,tiek ji migdo, tai geriam tik vakare... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 06 02, 08:23)
Na,kaip ir nieko blogesnio nerado, yra siokiu tokiu pakitimu stubure, rytoj esi pas savo neurologa,ziuresim ,kokios bus rekomendacijos. o siaip - dabar pradejo dirbti( labai nelengvai gavo darba privaciai-tvarkyti nuosavo namo aplinka rajone,nes siaip kas pamatydavo ,kad su lazda- nepriimdavo i darba, o atsirado zmoniu,kurie prieme kelioms valandoms per diena ,ne kasdien). thumbup.gif ,zodziu - gal nusikreips demesys.o arbata labai tiek mane,tiek ji migdo, tai geriam tik vakare...  mirksiukas.gif

super naujienos thumbup.gif svarbu nauju pakitimu nera thumbup.gif
ir del darbo dziugu, parsiblaskys, mintys kitur bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2011 06 01, 21:40)
Sveiki, siandien buvau del nedarbingumo nustatymo esu 50 proc darbinga. nors gydytoja sake turejau gaut antra bent grupe g.gif

Pirma karta irgi tokia grupe gavau. Manau jei liga is manes sveikata atima, tai ir as turiu is jos imt ka tik galiu. (bet cia tik as taip galvoju). Ir del vaistu mano kitokia nuomone- vartoju Avonexa ir esu patenkinta, jau 3metus jokiu ligos pozymiu nepasireiskia, nei tirpimu, nei nuovargio. Ir be vaistu jau metus nieko nenaudoju. Bandziau Wobenzyma bet netiko man, rytais tik geriu linu semenu alieju. Kiekvienam yra kitaip...Sveikateles Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2011 06 03, 00:22)
Pirma karta irgi tokia grupe gavau. Manau jei liga is manes sveikata atima, tai ir as turiu is jos imt ka tik galiu. (bet cia tik as taip galvoju). Ir del vaistu mano kitokia nuomone- vartoju Avonexa ir esu patenkinta, jau 3metus jokiu ligos pozymiu nepasireiskia, nei tirpimu, nei nuovargio. Ir be vaistu jau metus nieko nenaudoju. Bandziau Wobenzyma bet netiko man, rytais tik geriu linu semenu alieju. Kiekvienam yra kitaip...Sveikateles Jums 4u.gif


4u.gif
o tau nuo Avonex nėra jokių pašalinių?
Ir ką blogo jautei nuo Wobenzym, galvoju gal ir man reiktų pagerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 06 03, 10:52)
4u.gif
o tau nuo Avonex nėra jokių pašalinių?
Ir ką blogo jautei nuo Wobenzym, galvoju gal ir man reiktų pagerti  g.gif

Nuo Avonexo buna kad papurto ir vakare palauzo kaulus, bet kita diena kaip agurkas thumbup.gif tai jau ir neskaitau kad cia pasalinis poveikis.... g.gif
Wobenzymo nupirkau gal 300tableciu, pradejau gerti 3 ar 2 kartus per diena po 3tabletes (ar dvi, jau nepamenu blush2.gif ) ir po savaites man sustojo skrandis. Jai rasiau apie tai.Baisiausi pykinimai, galvos skausmai tai ir ismeciau tas tabletes, mama uzdraude juos gerti 4u.gif
Atsakyti