Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Gretuteka @ 2011 10 18, 11:55)
Sveiki, pagal Jusu tyrimu rezultatus paskirs Jums wink.gif Vaistukai skirtingi priklausomai nuo ligos eigos ir pan. Vieni leidziami kasdien, kiti kas dvi, kiti viena karta i savaite  4u.gif

Sveikinu su dukrytes gimimu 4u.gif
Atsakyti
oi sveikinimai didziausi Gretuteka drinks_cheers.gif
linkiu augti dukrytei sveikai 4u.gif 4u.gif 4u.gif didelei 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir, zinoma, graziai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalmatinas: 24 spalio 2011 - 08:58
Kaip gera isgirsti ir geru ziniu smile.gif Sveikinimai didziausi Gretutekai ir jos mazajai mergytei 4u.gif Bukit abi sveikos ir laimingos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prisidedu prie sveikinimu Gretutekai 4u.gif
Atsakyti
Va čia tai naujiena šiandien thumbup.gif , sveikinu kuo nuoširdžiausiai 4u.gif .
Nu lauksim nekantriai naujienų kaip ten viskas ėjosi bigsmile.gif
Atsakyti
Nuosirdziausi sveikinimai mamytei ir dukrytei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sveikatytes jums abiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Didziausi sveikinimai gretutekai susilaukus dukrutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, matau temuciu su IS nemazai prikurta....Pati sergu IS jau daug metu, skaitineju kas naujo gydyme pasiekta ir t.t.
Ir ziuriu kad IS serganciuju gretos sparciai dideja, o tai labai liudina, nes progreso su vaistais pakolkas nera.
Papildyta:
QUOTE(kam_tai_rupi @ 2011 10 23, 10:08)
35 nes per 14 dienu ir gavote 50 proc. nuolaida ar is vis tokia bauda buvo? Mes susimokejom parkingo baudas po 80£ uz kelias minutes kai begom i tulika, kitakart truputeli automobilis uzejo uz parkavimo linijos, dar kai pastatem per bank holiday, kur galima parkuoti savaitgaliais, nezinojom, kad bank holiday neprilyginama savaitgaliui, be to ta linija buvo apsitrynusi ir aplink priparkuota.... Gal baudu dydis skirtingas del vietoves? Mes Londone rinkome.
Minejote, kad dali tyrimu daretes Lt. Ar naudojotes NHS draudimu Lietuvoje, ar kompensavo jusu islaidas?
http://www.nhs.uk/NH...nLithuania.aspx
Mano teta visada sita issiima kortele nemokamai
http://www.nhs.uk/NH...troduction.aspx
As jos neissiemiau, nes jei eidavau Lt, tai tik i mokamas ir mokedavau pilna kaina.....
Mano tevas labai daug tikisi is V.Budrio, gal jums teko pas ji konsultuotis?



Man teko lankytis ir ne karta bendrauti, vienas is susitikimu buvo labai skaudus man, nes kaip su mazgote gavau per veida, susitaikyk, nevaiksciosi ir gulesi ant patalo, ir vaistu tada neskyre, bet jo nuostabai as atsistojau is vezimelio ir vaiksciojau, aisku buvo, kad vel sedau, bet dabar jau 3 metai kad ir nestabiliai bet galiu paeiti ir be jokiu vaistu pakilau
Atsakyti
Dziugu, kad jums pavyksta kovoti su sia liga, nepasiduodat smile.gif is daktaru isgirsti tokius zodzius tikrai skaudu, vietoj pagalbos ir paramos sad.gif kokiais metodais kovojat su liga?
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 10 24, 16:08)
Dziugu, kad jums pavyksta kovoti su sia liga, nepasiduodat smile.gif is daktaru isgirsti tokius zodzius tikrai skaudu, vietoj pagalbos ir paramos sad.gif kokiais metodais kovojat su liga?



Pagrindinis darbas turet uzsiemimu kad neturet laiko galvot ir mintimis guodziu save, negraziai nuskambes, bet kad man yra geriau nei kitam ir pan. Tiesiog stengiuosi nepasiduot, ir aisku dabar turiu kuo rupintis, turiu maza dukryte ir as smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti