Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Pabandysiu, ačiū
Atsakyti
QUOTE(Indre.M @ 2011 05 26, 21:20)
Ačiū, merginos, už greitus atsakymus. Iš tiesų tai man irgi interferonus buvo paskyrę, bet atsisakiau.... tiesiog netikiu vaistais nuo visų ligų.... (juos juk ir prie kitų sunkių ligų skiria)... Aišku, kai bus visai blogai vartosiu. O B grupę gera mintis pasileisti, dar artėjnčios trys dienos... nusimato darbelio, neisšeis pailsėti, gal padės neatkristi.

O kaip jums (iš patirties) ar tirpimai tik pradžia paūmėjimo ar visas paūmėjimas? ax.gif

O gal dar dexometazon'o pasileisti? g.gif


As ne mergina, bet taip pat galiu pasidalinti savo patirtimi smile.gif
Kas liecia tirpimus, tai man pradzioje paumejimo visad buna, veliau tirpimai po truputi dingsta ir jei tirpsta, tai tik ryte atsikelus keleta minuciu. Veliau viskas ciki smile.gif
Gal jau kartoju, bet Kas liecia interferonus ir visa kita bruda smile.gif (Nesupykit, kam ju reikia ir, kam galbut jie padeda) , bet as jais visai netikiu, nepasitikiu ir ne karto per 12 metu nesu vartojes.
Naudoju tik homeopatinius preparatus (Zuvu taukai, semenu Aliejus, Resveratrolis, Cerebrum compositum, sveika mityba, daug vandens, daug sporto, poilsis) na dar kartais tenka mildronate pavartoti (tai buna daugiausiai karta per metus arba kai bunu ligonineje. (Per 12 metu tik 3 kartus po savaite/dvi gulejau)
Siai dienai vartoju tik resveratroli - daugiau nieko. Jauciuosi tikrai puikiai (Tris kartus per peti tfu tfu tfu) smile.gif
Jei domina ka konkreciai valgau /nevalgau/ geriu/negeriu, rasykit - PASIDALINSIU PATIRTIMI. Kas zino gal kam is Jusu taip pat pades wink.gif
Laikykites, kolegos ir ne minutei nenuleiskit ranku - Jums gerai..., tikrai bus gerai!

QUOTE(voriukai @ 2011 05 26, 20:58)
Man atkritimas. Leidziuosi vaistukus rebif, bet be injektoriaus , nes pirma karta gavau brokuota, tad isivariau tokia paniska baime siam aparateliui. Sededavau ir bliaudavau , kad nesugebu nuspaust mygtuko, o cia buvo brokas.  Tiesa baisus kleckai nuo vaistuku ir ziaurus patinimai leidimosi vietose. Vienu zodziu tik po pusmecio mano organizmas priieme rebif, bet paguodziancio , kad stabdo liga deja net ir is gydytojo veido supratau- laikykis.  Beje per metus man jau 4 atkritimas. Viskas staiga ir progresuoja ziauriai.
As isties noreciau surast zmoniu , kuriems tai jau tikrai problema ir pasidalint info ka  daryt ir kaip lengviau isgyvent si siauba.
Kyla abejone del vaistu efektyvumo. Gydytojai ne uz ka nutraukti, bet realybe rodo kad neveiksmingi ko tai.  Gal reikia tam laiko? Net nebezinau ka bedaryt? verysad.gif


Sunku surasti tinkamus zodzius, bet del vaistu tai as savo nuomone jau parasiau. Taciau, as ne gydytojas ir tikrai nezinau kaip geriau.
Svarbiausia nepasiduoti ir tiketi, kad viskas bus gerai. Bendrauk daugiau su likimo draugais wink.gif dalinkis patirtimi - tai padeda uzsimirsti ir atrasti jegu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre.M @ 2011 05 26, 21:14)
Pasidalinkit, prašau, savo patirtimi. Ką jūs darote kai prasideda tirpimas (ta prasme, kai nutirpinėja, kūno galūnės ar veidas)? Kažkur skaičiau, bet dabar nerandu... blush2.gif

Iš tiesų tie tirpimai labai neramina (bijau ligos paūmėjmo), bet tikiuosi, kad viskas bus gerai.  4u.gif Labai labai laukiu atsakymų 4u.gif



sveiktes 4u.gif O Indrei M, galiu pasidalinti, man neurologe pasake tiesiai sviesiai, kad nuo turpimu vaistu nera... ta prasme, kad vaistas tik laikas... o kad greiciau pareitu tikrai paspartina neurorubinas, ir specialus pratimai, na mankstike, ziurint kas patirpe... man asmeniskai tirpineja kojos, rankos, buvo aptirpe ir sonkauliai.. greiciauisiai praeina kojos po 2-3 sav, veliau sonkauliai, po to rankos, bet gan ilgokai 3-4 men... unsure.gif o siaip stenkis kuo maziau stresu, itampos, gerai isimiegoti, o ir mankstike pravercia, as pati darau ja kiekviena diena.. smile.gif ir svarbiausia teigiamos emocijos, tik taip galime isgyventi, as pati jau po truputuka ismokstu dziaugtis ir labai mazias dalykais... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krissti@ @ 2011 05 27, 13:42)
sveiktes 4u.gif  O Indrei M, galiu pasidalinti, man neurologe pasake tiesiai sviesiai, kad nuo turpimu vaistu nera... ta prasme, kad vaistas tik laikas... o kad greiciau pareitu tikrai paspartina neurorubinas


as ir turiu klausimeli, o neurobinas tabletemis?
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2011 05 27, 16:56)
as ir turiu klausimeli, o neurobinas tabletemis?

yra ir tabletemis ir leidziamas. tik leidziamas greiciau suveikia 4u.gif
Atsakyti
Na, va. Pasiklausius visų patarimų nusipirkau žuvų taukų ir neurorubino (leidžiamo), bet aš jį išgeriu biggrin.gif. Labai nemėgstu injekcijų. Žiūrėsim, gal padės išvengti rimtesnio pablogėjimo


Ačiū VISIEMS labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre.M @ 2011 05 28, 18:12)
Na, va. Pasiklausius visų patarimų nusipirkau žuvų taukų ir neurorubino (leidžiamo), bet aš jį išgeriu  biggrin.gif. Labai nemėgstu injekcijų. Žiūrėsim, gal padės išvengti rimtesnio pablogėjimo
Ačiū VISIEMS labai  4u.gif

nu atleiskit, bet pirma mintis buvo nu ir blondine.... doh.gif lotuliukas.gif kam pirkti ampules ir jas gerti, jei yra tableciu skirtu gerti????? ar nemanot, kad skystis skirtas leisti i raumenis -nera pritaikytas skrandziui??? ir kad galbut, net netenka savo veiksmingumo??? juk leidziami yra veiksmingesni todel, kad patenka tiesiai i raumenis, krauja.
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 05 30, 09:29)
nu atleiskit, bet pirma mintis buvo nu ir blondine.... doh.gif  lotuliukas.gif kam pirkti ampules ir jas gerti, jei yra tableciu skirtu gerti?????  ar nemanot, kad skystis skirtas leisti i raumenis -nera pritaikytas skrandziui??? ir kad galbut, net netenka savo veiksmingumo??? juk leidziami yra veiksmingesni todel, kad patenka tiesiai i raumenis, krauja.


Blondinė ne blondinė, bet tokį patarimą gavau būtent iš mediko 4u.gif Kad taip daug geriau nei tabletės. smile.gif O iš patirties galiu pasakyti, kad tikrai veikia (tik neskanu)
Atsakyti
QUOTE(Indre.M @ 2011 05 30, 10:45)
Blondinė ne blondinė, bet tokį patarimą gavau būtent iš mediko  4u.gif Kad taip daug geriau nei tabletės. smile.gif O iš patirties galiu pasakyti, kad tikrai veikia (tik neskanu)

pirma karta girdziu, kad kas patartu leidziamus vaistus (siuo atveju vitaminus) gerti g.gif
jus tikrai kazka ne taip supratot schmoll.gif
gal ir man copaxona gert pradet, taip pavargau kasdien leistis doh.gif
Atsakyti
Nu gi, aš jums nesiūlau daryti taip kaip aš, tik parašiau ką aš darau (mano gydytojas žino, kad B grupę išgeriu ir jei būčiau ką nors ne taip supratus tikrai turėjo galimybę, ir ne kartą, mane pataisyti). Tik nesupraskit klaidingai gydytojas tikrai nepasakė, kad "tu vaistų nesileisk, juos gerti reikia". O man paklausus ar galima juos vietoj to, kad leistis - išgerti, gavau teigiamą atsakymą, bei patvirtinimą, kad leidžiantis poveikis būtų geresnis.... Nesuprantu ko užsipuolėt, argi jums yra koks skirtumas. blink.gif Bet jei jums bus ramiau, nusipirksiu tablečių lotuliukas.gif Taika? smile.gif

Jei reikia kokius vaistus leistis, tai leidžiuos ir nesispyrioju. Injekcinių vaistų tikrai negeriu. biggrin.gif. Vaistai yra vaistai, o vitaminai yra vitaminai.

Beje, ačiū visiems už patarimus, šį savaitgalį atlaikiau be jokių pablogėjimų nors teko per lietų ir neišsimiegojus dirbti, tikiuosi ir toliau atsilaikysiu, kad greitai baigsis ir šie patirpinėjimai. Kol kas liko pėdos patirpimai, bet veido ir blauzdos praėjo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre.M: 30 gegužės 2011 - 11:42
QUOTE(Indre.M @ 2011 05 30, 11:36)
O man paklausus ar galima juos vietoj to, kad leistis - išgerti, gavau teigiamą atsakymą, bei patvirtinimą, kad leidžiantis poveikis būtų geresnis.... 
Nesuprantu ko užsipuolėt, argi jums yra koks skirtumas.  blink.gif Bet jei jums bus ramiau, nusipirksiu tablečių  lotuliukas.gif Taika? smile.gif

        Jei reikia kokius vaistus leistis, tai leidžiuos ir nesispyrioju. Injekcinių vaistų tikrai negeriu.  biggrin.gif. Vaistai yra vaistai, o vitaminai yra vitaminai.

Indre, tai gal jusu gydytojas ir nepagalvojo apie ampules geriamas, o turejo minty tabletes? wink.gif
Neuzsipuolam jusu, tik bandom suprast smile.gif nes kartais zmones is nezinojimo arba "gudrumo" dar ne tokiu variantu prisigalvoja wink.gif smile.gif Kai tam anekdote, kur zvakutes valge lotuliukas.gif

Dalmatinai, kaip enzymai? smile.gif ar dar vartoji? kaip tau ju poveikis? nes vyrui tik nugaros skausmai aprimo po 1,5men, o daugiau kazko nejaucia... :S dabar dar pradejo vartoti PRAMISTAR demesio koncentracijai ir atminciai gerinti, nes sunku susikaupt darbe :S sad.gif bet poveikis ju buna tik po 4-6 savaiciu, tai ziuresim.... o ir kaina ju irgi nemaza sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 05 31, 08:34)
Indre, tai gal jusu gydytojas ir nepagalvojo apie ampules geriamas, o turejo minty tabletes? wink.gif
Neuzsipuolam jusu, tik bandom suprast smile.gif nes kartais zmones is nezinojimo arba "gudrumo" dar ne tokiu variantu prisigalvoja wink.gif smile.gif Kai tam anekdote, kur zvakutes valge  lotuliukas.gif

Dalmatinai, kaip enzymai? smile.gif ar dar vartoji? kaip  tau ju poveikis? nes vyrui tik nugaros skausmai aprimo po 1,5men, o daugiau kazko nejaucia... :S  dabar dar pradejo vartoti PRAMISTAR demesio koncentracijai ir atminciai gerinti, nes sunku susikaupt darbe :S sad.gif bet poveikis ju buna tik po 4-6 savaiciu, tai ziuresim.... o ir kaina ju irgi nemaza sad.gif


enzymu jau nevartoju beveik 2 men., gydytoja patare padaryti pertrauka, nes jau buvau sugerus 2 butelius po 800 tabl., tai jau nuo rytdienos pradesiu gerti naujus Phlogenzym (pries tai geriau Wobenzym), ziuresim kas bus blink.gif man rodos enzymu poveikis irgi nera momentinis, as tikrai jauciausi geriau, kazkokiu rimtu pablogejimu nebuvo, tpfu tpfu tpfu, o kai nustojau vartoti, tai ir baklofena teko pradet gerti, nes labai spazmuodavo kojas ir i sonus pradejo siek tiek metyti, ir visus virusus susirenku, kuriuos tik mazius is darzelio parsinesa doh.gif taigi apie pokyciu, jei tokie bus (tikiu, kad bus) greitu laiku pranesiu mirksiukas.gif
Atsakyti