Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Ar kam yra dare SSSP tyrima pries interferonu skyryma? Kiek suprantu jis daromas diagnozes patvirtinimui? ar pazeidimu dydi nustatyti? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Laba ryta visiems, pas mus liudnokos naujienos-MB siandien darys Klaipedoje MRT del nebenumalsinamu galvos kaires puses skausmu verysad.gif ,nes jau joki vaistai nuo skausmo nebepadeda unsure.gif ... ar yra kam taip buve nuo IS?skausmai spazminio pobudzio- iki pykinimo. o kur dar zarnyno bedos....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariug: 17 spalio 2011 - 08:58
Jetau kaip nesmagu mariug unsure.gif Laikykites 4u.gif
Man buvo, bet pas mane tokie vienadieniai sakyciau ir praeidavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 10 17, 09:54)
... ar yra kam taip buve nuo IS?skausmai spazminio pobudzio- iki pykinimo. o kur dar zarnyno bedos....


man prieš porą mėn. l. skaudėjo galvą- toks pulsuojantis skausmas pakaušy 2 dienas laikėsi(man tik citramonas padeda, bet nepadėjo) ir pulsas buvo pakilęs, paskui buvo užėjęs viršugalvį maudė, spazmavo.
Nežinau kodėl dažnai atsikeliu su kažkokia skaudančia galva, bet atsikėlus po 10 min. praeina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 17 spalio 2011 - 09:53
QUOTE(mariug @ 2011 10 17, 09:54)
Laba ryta visiems, pas mus liudnokos naujienos-MB siandien darys Klaipedoje MRT del nebenumalsinamu galvos kaires puses skausmu  verysad.gif ,nes jau joki vaistai nuo skausmo nebepadeda unsure.gif ... ar yra kam taip buve nuo IS?skausmai spazminio pobudzio- iki pykinimo. o kur dar zarnyno bedos....

Tevui tokie nugaros skausmai ir traukuliai. Bet jam MRT rado meningioma/neurinoma. Dabar kazka bando aiskintis ar tai butent sis darinys sukelia tuos dalykus.
Puse galvos man taip plese kai turejau trisakio nervo uzdegima, bet as nesergu IS.
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 10 17, 09:54)
Laba ryta visiems, pas mus liudnokos naujienos-MB siandien darys Klaipedoje MRT del nebenumalsinamu galvos kaires puses skausmu  verysad.gif ,nes jau joki vaistai nuo skausmo nebepadeda unsure.gif ... ar yra kam taip buve nuo IS?skausmai spazminio pobudzio- iki pykinimo. o kur dar zarnyno bedos....


Lauksim ziniu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 10 17, 08:54)
Laba ryta visiems, pas mus liudnokos naujienos-MB siandien darys Klaipedoje MRT del nebenumalsinamu galvos kaires puses skausmu  verysad.gif ,nes jau joki vaistai nuo skausmo nebepadeda unsure.gif ... ar yra kam taip buve nuo IS?skausmai spazminio pobudzio- iki pykinimo. o kur dar zarnyno bedos....



Tikekimes viskas greitai issispres pas jus unsure.gif
O mane nuo pirmuju dienu kankina neuropatinis kojos skausmas, db ir rankos prisidejo, turiu naudoti gabapentina,nes skausmas varginantis, ypac padideja kai pasimankstinu. Ar kas nors susidurete su situo skausmu?
Atsakyti
mariug,
tikėkimės atras kokią pašalinamą priežastį, jei iki pykinimo tai man kaip migreną primena...gal stipriai nervinasi vyras viduje?
mano sesei per visą ligos stažą nieko nėra skaudėję (na neskaitant dantų, skandžio po cepelinų ax.gif ir pan, kas nesusiję su liga) ir tarp pažystamų su IS irgi niekas dėl tokių skausmų, kad vaistai nepadėtų, nėra nieko sakęs, bet kiek žinau iš literatūros, tai gali pasitaikyti prie IS tokių dalykų. o čia tikėkimės gal tiesiog kraujagyslė kokia užspazmavo ir neatsipalaiduoja...

lauksim žinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sviktute @ 2011 10 17, 17:25)
mariug,
tikėkimės atras kokią pašalinamą priežastį, jei iki pykinimo tai man kaip migreną primena...gal stipriai nervinasi vyras viduje?
mano sesei per visą ligos stažą nieko nėra skaudėję (na neskaitant dantų, skandžio po cepelinų  ax.gif  ir pan, kas nesusiję su liga) ir tarp pažystamų su IS irgi niekas dėl tokių  skausmų, kad vaistai nepadėtų, nėra nieko sakęs, bet kiek žinau iš literatūros, tai gali pasitaikyti prie IS tokių dalykų. o čia tikėkimės gal  tiesiog kraujagyslė kokia užspazmavo ir neatsipalaiduoja...

lauksim žinių  4u.gif

Kraujagysle neuzsispazmavo, tiesiog kaip man MB grizes aiskino-nuo IS.Demielinizacija kairej galvos pusej. verysad.gif teks turbut kraujagysliu angioplastika daryt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 10 17, 09:54)
Laba ryta visiems, pas mus liudnokos naujienos-MB siandien darys Klaipedoje MRT del nebenumalsinamu galvos kaires puses skausmu  verysad.gif ,nes jau joki vaistai nuo skausmo nebepadeda unsure.gif ... ar yra kam taip buve nuo IS?skausmai spazminio pobudzio- iki pykinimo. o kur dar zarnyno bedos....

Man pries 3metus, kai buvau sanatorijoje, buvo panasiai. Nuo ko tai nezinau, ar cia IS kalta bet as sau galvoju kad nuo perdidelio kiekio vaistu. Paskyre tada Wobenzyma po 9 tabletes per diena ir dar kruva kitu, sustreikavo skrandis, savaite nieko nevalgiau, vis vemdavau, nezmoniskai skaudejo galva, miegot negalejau. Tai lasindavo analgina bet padedavo tik pusvalandziui. Tai buvo kosmariskiausia savaite mano gyvenime doh.gif Pasake, kad galvoje padideja skyscio (ar kazkas tokio) ir liepe gultis i ligonine, bet pasirasiau lapeli kad atsisakau pas juos gydytis ir isvaziavau namo pas savo daktarus. Iki daktaru taip ir nenuejau, savo namuose prie seimos ir sienos gydo 4u.gif Vaistininke pasiule Diacarb tabletes ir po paros man pagerejo.
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2011 10 17, 21:14)
Man pries 3metus, kai buvau sanatorijoje, buvo panasiai. Nuo ko tai nezinau, ar cia IS kalta bet as sau galvoju kad nuo perdidelio kiekio vaistu. Paskyre tada Wobenzyma po 9 tabletes per diena ir dar kruva kitu, sustreikavo skrandis, savaite nieko nevalgiau, vis vemdavau, nezmoniskai skaudejo galva, miegot negalejau. Tai lasindavo analgina bet padedavo tik pusvalandziui. Tai buvo kosmariskiausia savaite mano gyvenime doh.gif  Pasake, kad galvoje padideja skyscio (ar kazkas tokio) ir liepe gultis i ligonine, bet pasirasiau lapeli kad atsisakau pas juos gydytis ir isvaziavau namo pas savo daktarus. Iki daktaru taip ir nenuejau, savo namuose prie seimos ir sienos gydo  4u.gif Vaistininke pasiule Diacarb tabletes ir po paros man pagerejo.

As itariu.kaD MB nuo Prednizolono sitaip... g.gif kazin ar Reiki masazas padetu? g.gif ar kokia hipnoze? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariug: 18 spalio 2011 - 10:21
Sveikutes. Su IS draugauju dar neseniai ir susidraugaut aisku negaliu. Man kolkas skyre Prednizolona, o dabar skyrs pilna gydima. Gal pasakytumet ka skyria po hormonu ar cia kiekvienam individualiai ? ax.gif
Atsakyti