Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

sveikos mielosios smile.gif ir mielieji smile.gif

nerealus forumas! paskaitau ir tikrai lengviau blush2.gif
ruteleee26, gaila, kad atsiradai cia, bet palaikymas garantuotas is visu ax.gif del susitaikymo..butina susidraugauti su savimi ir tuo broku.. nes pati negalejau normaliai gyventi ilga laika.. unsure.gif ir dar siandien bandau kalbetis su savim graziuoju.. as net neisivaizduoju kaip susitaikyti, bet kiekvienas mes esam skirtingi, tai tikiuosi bus viskas gerai, ir saves nekankinsi ir susikalbesi su savim doh.gif

visoms sekmes, rudeneliui atejus kad nepultu jokie gripai, ar rimtesnes problemos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 10 13, 22:27)
arba kaip siandien is vienos med seseles isgirdau ar zinai kad invalido vezimeli busi niekam nereikalinga sad.gifsad.gifsad.gif

doh.gif doh.gif doh.gif siaubas kazkoks doh.gif doh.gif doh.gif
Rutele tikrai taip nebus, svarbiausia tikek tuo pati !!! mirksiukas.gif
O tokios sesutes gali paklaust "o kas sake, kad as jame sedesiu?" arba atsakyt, kad bet kada gali jame atsidurti ir ji pati ir bet kuris kitas zmogus!!!
Net supykau, siaubas kokiu zmoniu buna.. nors pamenu KMUK kai laukdavau vaistu pataikydavau ant vienos moteriskes.. ziaurios pesimistes, po kurios kalbu i kabineta ieidavau visa perbalus..... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 14 spalio 2011 - 07:10
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 10 13, 23:27)
Man smegenu veikla pagerino omega 3. Dar neilgai geriu, bet poveikis jauciasi, atmintis bent jau pagerejo. O kitu vitaminu poveikio kolkas nejauciu, na nebent dar magnis daugiau jegu suteikia. jauciu is manes daug jegu atima nesusitaikymas su liga ir baime del ateities. Dar man sekasi pastoviai sutikti zmoniu,kurie nuolat primena kad liga nepagydoma arba kaip siandien is vienos med seseles isgirdau ar zinai kad invalido vezimeli busi niekam nereikalinga sad.gifsad.gifsad.gif

sveika,
belieka tik palinketi, kad ismoktum nekreipt demesio i tokias neigiamas kalbas, kaip mano vyras sako: nei vienas musu nezinome kur busim rytoj...
as stengiuosi gyventi sia diena, siandien jauciuosi gerai ir valio thumbup.gif artimieji sveiki irgi valio thumbup.gif zodziu, kuo daugiau teigiamu emociju, nepasiduok liudesiui mirksiukas.gif

o as vakar turejau pirma plazmofereze, procedura nera labai maloni, bet ir nera baisi, vakare jauciausi truputi apsvaigusi, bet po proceduros ir vairuot galejau, ir darbe buvau, tik vakare gulinejau, nes jauciuosi pavargusi, ziuresim kaip bus toliau... bet siaip nuotaika pakili thumbup.gif
Atsakyti
As draugauju su Alytaus IS draugija-apvazinetos visokios konferencijos, pajuris thumbup.gif Nemanau, kad reikia but struciu, kist galva i smeli ir apsimest kad jei nieko nezinosiu ir nematysiu, tai man nieko neatsitiks..Yra keli zmogiukai kurie per ta laika kai pazystu jau nebevaiksto, yra tokiu kurie neblogai jauciasi, ir galiu daug ka nuliudint-nei sveikas gyvenimo budas, nei sportas, nei kontrastiniai dusai tam ytakos neturi verysad.gif Musu draugijos pirmininkas serga virs 30 metu, sake cerebrum jam Packauskas skyre dar 1999 metais.
O man kazko labai pradejo oro trukt, sirdele isterikuoja... verysad.gif Parase gydytoja tabletukiu, pas mane spaudimas 100/60 tai nuo ju dar pamusa-vaikstau kaip girta, i sonus nesioja... verysad.gif eisiu siandien privaciai pas kardio, gal ka protingo pasakys..
Temperatura mano normali 36, kai 37 tai as baisus ligonis, tik kad ji man nelabai linkusi kilt, net kai budavo pulinga angina, daugiau 37 pakilus nebuvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratema: 14 spalio 2011 - 09:15
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 10 13, 20:27)
Man smegenu veikla pagerino omega 3. Dar neilgai geriu, bet poveikis jauciasi, atmintis bent jau pagerejo. O kitu vitaminu poveikio kolkas nejauciu, na nebent dar magnis daugiau jegu suteikia. jauciu is manes daug jegu atima nesusitaikymas su liga ir baime del ateities. Dar man sekasi pastoviai sutikti zmoniu,kurie nuolat primena kad liga nepagydoma arba kaip siandien is vienos med seseles isgirdau ar zinai kad invalido vezimeli busi niekam nereikalinga sad.gifsad.gifsad.gif


Tai yra tiesiog slygstu kai zmogus nesuvokia ka kalba, na tai kas kad lyga neisgydoma (be to dar niekas to nezino ateiti medicina tik gereja, tad dar viskas imanoma) svarbiausia kad nemirsi nuo IS, ir salin blogas mintis, pazystu zmoniu kurie serga apie 40metu ir niekada negre vaistu tik vitaminus ir vaiksto sau laimingi. maziau galvok apie tai ir susidraugauk su liga 4u.gif man tik 23eji nei vaiku nei seimos dar smile.gif tad labiausiai baiminausi ar galesiu tureti vaikeli? nestuke.gif bet kiek pasiskaiciau tai tikrai imanoma ax.gif Daugiau Optimizmo!!!
P.S. o tai seselei reiketu pagalvoti ar tik likimas neatsisuks pries jos zodzius g.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz palaikyma merginos smile.gif bet is tikruju niekas nera garantuotas, kokia liga gali uzklupti. Mes irgi net negalvojom, kad tokia liga ateis i musu gyvenima. atsimenu pries 7 metus pazystamai merginai diagnozavo is, bet tada apie sia liga nieko nezinojau ir kazkaip galvojau, jau as tai ja nesirgsiu ir stai kaip perkunas is giedro dangaus. As vis pagalvoju kodel autoimuninemis ligomis serganciu zmoniu skaicius taip dideja, ar neturi itakos tam chemija kuri db yra visur, ypac maiste, visi tie E priedai. hm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteleee26: 14 spalio 2011 - 10:54
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 10 14, 08:52)
Aciu visoms uz palaikyma  merginos smile.gif bet is tikruju niekas nera garantuotas, kokia liga gali uzklupti. Mes irgi net negalvojom, kad tokia liga ateis i musu gyvenima. atsimenu pries 7 metus pazystamai merginai diagnozavo is, bet tada apie sia liga nieko nezinojau ir kazkaip galvojau, jau as tai ja nesirgsiu ir stai kaip perkunas is giedro dangaus. As vis pagalvoju kodel autoimuninemis ligomis serganciu zmoniu skaicius taip dideja, ar neturi itakos tam chemija kuri db yra visur, ypac  maiste, visi tie E priedai.  hm

Oj man tie E yra priesai, as irgi labai sveikai maitindavausi, sportavau, sokau iki 19metu go go sokius, ir niekada nepagalvojau apie jokias ligas smile.gif ir stai prasau isbandymas ant padekliuko atnestas biggrin.gif
Atsakyti
neseniai perskaiciau dziugia mums naujiena, kad mokslininkai rado proteina, kuris itakoja autoimunines ligas, viena is ju IS, db iesko budu kaip ji blokuoti, jei neklystu, belieka tiketis, kad artimiausiu metu mus pasieks geros zinios. smile.gif Beje buenita ar vartojat leidziamus vaistus nuo IS ir ar seniai sergat?
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 10 14, 09:05)
neseniai perskaiciau dziugia mums naujiena, kad mokslininkai rado proteina, kuris itakoja autoimunines ligas, viena is ju IS, db iesko budu kaip ji blokuoti, jei neklystu, belieka tiketis, kad artimiausiu metu mus pasieks geros zinios. smile.gif Beje buenita ar vartojat leidziamus vaistus nuo IS ir ar seniai sergat?


nevartoju ir pokolkas nelabai ju noriu, pokolkas ir neurologas nesiulo, man tie nutirpimai netrugdo, ataka savaime praejo tik labai daug gulejau ir ilsejausi. nustate kad turiu pries 3menesius, tad irgi naujoke smile.gif merginos ar bandete WOBENZYM tabletes?
Atsakyti
as tai dar nebandziau,db ir renku vartojusiu nuomones, bet gydytojai sako, kad nera irodymu, kad jie veiksmingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 10 14, 12:35)
nevartoju ir pokolkas nelabai ju noriu, pokolkas ir neurologas nesiulo,  man tie nutirpimai netrugdo, ataka savaime praejo tik labai daug gulejau ir ilsejausi. nustate kad turiu pries 3menesius, tad irgi naujoke smile.gif merginos ar bandete WOBENZYM tabletes?


sako, kad is labiau tinka phlogenzym
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 10 14, 11:52)
Aciu visoms uz palaikyma  merginos smile.gif bet is tikruju niekas nera garantuotas, kokia liga gali uzklupti. Mes irgi net negalvojom, kad tokia liga ateis i musu gyvenima. atsimenu pries 7 metus pazystamai merginai diagnozavo is, bet tada apie sia liga nieko nezinojau ir kazkaip galvojau, jau as tai ja nesirgsiu ir stai kaip perkunas is giedro dangaus. As vis pagalvoju kodel autoimuninemis ligomis serganciu zmoniu skaicius taip dideja, ar neturi itakos tam chemija kuri db yra visur, ypac  maiste, visi tie E priedai.  hm

Va,butent tie visoki priedai ir pridaro bedu... schmoll.gif o maniskis - kaip nekeista maisto be visokiu E nelaiko maistu doh.gif
Atsakyti