Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Labukas,

Kas del draugiju - as tai tik cia. Kitur nebendrauju, gal ir laiko tiek nera, bet ir noro didelio labai taip pat blush2.gif Stengiuosi kuo maziau savo gyvenima suristi su sita liga, uzsimirsti ir buti teigiamai mirksiukas.gif Gal ir blogai darau, bet taip man lengviau, ir isvis - reikia kuo maziau apie liga galvoti 4u.gif

QUOTE(ruteleee26 @ 2011 10 13, 17:05)
Sveiki. Pries 2 men man diagnozavo IS. Tikiuosiu priimsit ir mane i foruma. Bandau susitaikyti su liga, taciau tai yra gana sunku:(

console.gif butinai priimsim, kartu bus lengviau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Daug skaiciau jusu foruma ir dziugu matyti, kad visi tokie draugiski ir nepasiduodantys tai nelemtai ligai:) Norejau paklausti ar pas nors is jusu kyla temperatura be jokios priezasties?o gal pirmos atakos metu buvo pakilusi temperatura? nes pas man nuolat pakyla temperatura po keliu dienu nukrenta. Vaistu leidziamu dar kolkas nevartoju, kita savaite bus daromas dar vienas tyrimas, po kurio dar nzn tiksliai kada bus konsiliumas del vaistu skyrimo.
Atsakyti
Dabar man siuo metu daznai pakyla temperatura ir nukrenta iki normalios, bet nezinau ar cia IS, ar del nestumo blush2.gif kelinta nakti atsibundu visa slapia..
Atsakyti
Na as siandien buvau poliklinikoje pas seimos gydytoja, tai ji sake kad teoriskai is temperatura nebudinga, bet smegenyse yra termoreguliacijos centras, tai ji sako gal jis kazkaip veikia. Bet visgi noretusi zinoti tiksliai, bet kiek pastebejau daktarai per daug neausina burnos, kaip gyventi su sia liga, ka vartoti, kad pagerinti savo bukle.
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 10 13, 19:41)
Daug skaiciau jusu foruma ir dziugu matyti, kad visi tokie draugiski ir nepasiduodantys tai nelemtai ligai:) Norejau paklausti ar pas nors is jusu kyla temperatura be jokios priezasties?o gal pirmos atakos metu buvo pakilusi temperatura? nes pas man nuolat pakyla temperatura po keliu dienu nukrenta. Vaistu leidziamu dar kolkas nevartoju, kita savaite bus daromas dar vienas tyrimas, po kurio dar nzn tiksliai kada bus konsiliumas del vaistu skyrimo.

Sveikute 4u.gif nezinau, gal ir del IS, bet mano temperatura beveik visada buna 37,0-37,2. Nieko blogo nejauciu tai ir nekreipiu demesio smile.gif
Atsakyti
o mane terperatura veikia neigiamai, kai ji pakyla jauciu silpnuma, esu jautri net mazam temperaturos kilimui.
Atsakyti
gal pabandyk isgert ka nors musancio temperatura.. g.gif
pamenu, kai gavau vaistus, tai sesute sake pries susileidziant isgert paracetamolio ar ibupromo, nes gali pakilt ir kaulus lauzyt. sunku pasakyt, ka cia padaryt, kad geriau.. o su gydytojais tai sunku, nes daugelis nelabai ir zino ka apie liga placiau.. man pasiseke ir su seimos gydytoja, nes ji tuo domisi. butent ji rekomendavo gerti linu semenu kapsules flax oil ir lecitina.
Atsakyti
As db vartoju omega 3, vitamina D ir B. Ar linu semenu kapsules ir lecitinas padeda jums pagerinti savijauta? Per vizita pas Kizlaitiene klausiau del enzymu ir cerebrium compositum, tai ji sake, kad jie jokio pastebimo teigiamo poveikio neturi, tik vitaminas D turi irodyta poveiki, butu idomu suzinoti vartojusiu atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
Del vitamino D ta pati galiu pasakyt, neurologe sake pagerti tikrai verta mirksiukas.gif Linu semenu sviezia alieju ir kitos mergaites geria, jauciasi geriau drinks_cheers.gif Rytoj gal daugiau pasisakys wink.gif
Del enzymu ir cerebrum gavau tokia pacia nuomone, didzioji dalis neurologu turi toki poziuri - neirodyta mediciniais tyrimais, kad padeda, reiskia neverta leisti pinigu. Enzymais PureZyme man asmeniskai netiko skrandziui, kitiems tinka. Cerebrum manau tikrai isbandysiu, kai tik galesiu. Jei padeda zmogui, kodel gi nepabandyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 13 spalio 2011 - 21:07
QUOTE(Gretuteka @ 2011 10 13, 22:05)
Del vitamino D ta pati galiu pasakyt, neurologe sake pagerti tikrai verta  mirksiukas.gif  Linu semenu sviezia alieju  ir kitos mergaites geria, jauciasi geriau drinks_cheers.gif  Rytoj gal daugiau pasisakys wink.gif
Del enzymu ir cerebrum gavau tokia pacia nuomone, didzioji dalis neurologu turi toki poziuri - neirodyta mediciniais tyrimais, kad padeda, reiskia neverta leisti pinigu. Enzymais PureZyme man asmeniskai netiko skrandziui, kitiems tinka. Cerebrum manau tikrai isbandysiu, kai tik galesiu. Jei padeda zmogui, kodel gi nepabandyti.

Netiko tevui ankstesni enzimai, bet vel israse Mucosa compositum, placenta compositum ir galinum hell.... Paskaiciau, kad tuo mucosa rusai gydo cukraus diabeta...viso 60 ampuliu per 2 men.
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 10 13, 15:05)
Sveiki. Pries 2 men man diagnozavo IS. Tikiuosiu priimsit ir mane i foruma. Bandau susitaikyti su liga, taciau tai yra gana sunku:(


Sveika oro_buckis.gif na as irgi cia naujoke, be to irgi apie 2,5 menesio kaip diagnozavo, tar tyrimu nebaigiau darytis, o jau viena ataka turejau (nors cia as nusprenciau kad tai ji) smile.gif daug nieko negaliu patarti, bet vitaminus tuos pacius geriu smile.gif dar geriu smegenu veiklai gerinti http://www.brain-effect.com/en. Super tik kainyte neisgeriausiu bet labai esu uz vokiska kokybe, tad galiu juos tik pagirti. tikrai jauciu ju poveiki ypac studijuojant thumbup.gif
P.S. temperatura man nekyla, daugiausia tik nutirpimais IS pasireiskia
Atsakyti
Man smegenu veikla pagerino omega 3. Dar neilgai geriu, bet poveikis jauciasi, atmintis bent jau pagerejo. O kitu vitaminu poveikio kolkas nejauciu, na nebent dar magnis daugiau jegu suteikia. jauciu is manes daug jegu atima nesusitaikymas su liga ir baime del ateities. Dar man sekasi pastoviai sutikti zmoniu,kurie nuolat primena kad liga nepagydoma arba kaip siandien is vienos med seseles isgirdau ar zinai kad invalido vezimeli busi niekam nereikalinga sad.gifsad.gifsad.gif
Atsakyti