Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

gal kas gydotės ar esat ką girdėję apie antrinę ligos formą (ko niekam aišku nelinkiu 4u.gif ) , kai dėl vienokių ar kitokių priežasčių interferonai netinka? turiu omeny tokius vaistukus kaip tysabri, kažkoks fampyra dar yra...
Atsakyti
QUOTE(voriukai @ 2011 10 06, 14:56)
Del palzmofereziu. Isties jas skiria kai nebezino ka bedaryt. Leidziuosi Rebif bet sugebu per metus net 4 kartus atkrist. Ziauru verysad.gif  Tai isbandziau plazmofereze. Isties ta pati laseline tik storesne adata, bet nuvare krauja , kad papildus gert reikia. 2 savaites kaip zombis po to vaiksciojau. Visi tik sake ,kad pagrazejau- nu matyt brudus isvale, bet kazkokio stebuklo tai tikrai nera.  Daugiau gydytojai sake , kad nebedarys- neveikia.
Bet kai kuriems padeda- kaip feniksai pakyla. Cia kaip kokiam organizmui.

O kas begirdet apie geriamus vaistukus GYLENYA berods- kaip manot ar sulauksim ju Lietuvoje? Normaliam pasauly jau gydoma tabletemis, bet mes dar turime badytis.

Man tai adatos- kosmaras doh.gif


man plazmoferezes skyre ne todel, kad nezino ka daryti, as taip manau g.gif
tiesiog jauciuosi beprotiskai pavargusi, vos kojas velku, o hormonu nenoriu, nesu ju niekad gavus, bet kazkaip jie man labai nepatinka doh.gif
taigi bandysim sia procedura, kazkodel labai tikiu, kad man ji pagelbes rolleyes.gif
o del geriamu, tai pas mus tyla, as irgi buciau nieko pries nulipt nuo adatos, jau neber kur durt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(voriukai @ 2011 10 06, 14:56)
Del palzmofereziu. Isties jas skiria kai nebezino ka bedaryt. Leidziuosi Rebif bet sugebu per metus net 4 kartus atkrist. Ziauru verysad.gif  Tai isbandziau plazmofereze. Isties ta pati laseline tik storesne adata, bet nuvare krauja , kad papildus gert reikia. 2 savaites kaip zombis po to vaiksciojau. Visi tik sake ,kad pagrazejau- nu matyt brudus isvale, bet kazkokio stebuklo tai tikrai nera.  Daugiau gydytojai sake , kad nebedarys- neveikia.
Bet kai kuriems padeda- kaip feniksai pakyla. Cia kaip kokiam organizmui.

O kas begirdet apie geriamus vaistukus GYLENYA berods- kaip manot ar sulauksim ju Lietuvoje? Normaliam pasauly jau gydoma tabletemis, bet mes dar turime badytis.

Man tai adatos- kosmaras doh.gif

Leisti vaistukus i raumenys yra geriau negu gerti tabletes. I raumenys geriau isisavina ir nekenkia zarnynui. Nezinau kaip vaistai kuriuos leidzia po oda... g.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2011 10 06, 21:32)
Leisti vaistukus i raumenys yra geriau negu gerti tabletes. I raumenys geriau isisavina ir nekenkia zarnynui. Nezinau kaip vaistai kuriuos leidzia po oda... g.gif


netiesa schmoll.gif leidziami vaistai lygiai taip pat kenkia skarndziui, kaip ir geremi (kartais net labiau)...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif , jau visai seniai pas jus cia buvau beuzsukusi ax.gif blush2.gif , tai sūnelis sirgo tai šiaip visokie reikaliukai tad laiko kazkaip nerasdavau. blush2.gif O laikausi as visaip tai geriau tai blogiau, kazkaip jauciasi kad rudenelis atejo tad ir liga lyg noretu atakuoti, bet stengiuosi daugiau pailseti, maziau vaikscioti, kad tik jokiu rimtu ataku nebutu. schmoll.gif . Man taip pat nebera laisvos vietos leidimuisi po oda ir dar kasdien. doh.gif , bet sukandusi dantis kenciu. Noretusi i ka nors pakeisti, bet truputi baisoka, jei pakeisiu ir pati sau pabloginsiu doh.gif . Kazkaip visai nuotaikos dingusios ir nei ka daryti nesinori doh.gif . Jauciuosi visa pazeidziama. g.gif
O kaip jus veikia ruduo?
Atsakyti
QUOTE(Eri-ka @ 2011 10 07, 09:44)
O kaip jus veikia ruduo?


Kažkaip pasijautė ir man, pavargus jaučiuosi.
Nuo Betaferon kur leidžiuos, palieka l. raudonos dėmės ilgam, anksčiau taip stipriai nebuvo ir beproto plaukai slenka- kuokštais. Kažkur esu skaičiusi, kad "nuo interferonų be plaukų likau" blink.gif . Kaip jums ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 07 spalio 2011 - 09:11
QUOTE(Eri-ka @ 2011 10 07, 06:44)
Sveikutes  4u.gif , jau visai seniai pas jus cia buvau beuzsukusi  ax.gif  blush2.gif , tai sūnelis sirgo tai šiaip visokie reikaliukai tad laiko kazkaip nerasdavau.  blush2.gif  O laikausi as visaip tai geriau tai blogiau, kazkaip jauciasi kad rudenelis atejo tad ir liga lyg noretu atakuoti, bet stengiuosi daugiau pailseti, maziau vaikscioti, kad tik jokiu rimtu ataku nebutu.  schmoll.gif . Man taip pat nebera laisvos vietos leidimuisi po oda ir dar kasdien.  doh.gif , bet sukandusi dantis kenciu. Noretusi i ka nors pakeisti, bet truputi baisoka, jei pakeisiu ir pati sau pabloginsiu  doh.gif . Kazkaip visai nuotaikos dingusios ir nei ka daryti nesinori  doh.gif . Jauciuosi visa pazeidziama.  g.gif
O kaip jus veikia ruduo?


na juk grazu smile.gif uz lango lapai krenta, saulute sviecia arba lietus. Manes neveikia ruduo, mano gimtadienis rudeni, tai labai laukiu, o jums linkiu daugiau optimizmo, nueikite i koki grozio salona, masaziuko tikrai turetu palengveti, ir stiprybes drinks_cheers.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 10 07, 10:13)
na juk grazu smile.gif uz lango lapai krenta, saulute sviecia arba lietus.  Manes neveikia ruduo, mano gimtadienis rudeni, tai labai laukiu, o jums linkiu daugiau optimizmo, nueikite i koki grozio salona, masaziuko tikrai turetu palengveti,  ir stiprybes  drinks_cheers.gif  thumb_yello.gif

Buenita 87, matosi kad dar nesenai su IS draugauji...Ruduo ir pavasaris yra kritinis metas, kai padaugeja ataku, atsiranda daugiau problemu nei iprastai.. verysad.gif Beje, kaip tavo sveikatele? Ar kiek pasitaise?
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 10 07, 11:42)
Buenita 87, matosi kad dar nesenai su IS draugauji...Ruduo ir pavasaris yra kritinis metas, kai padaugeja ataku, atsiranda daugiau problemu nei iprastai.. verysad.gif Beje, kaip tavo sveikatele? Ar kiek pasitaise?


siaip netik IS rudeni ir pavasari buna paumejimai...
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 10 07, 10:10)
Kažkaip pasijautė ir man, pavargus jaučiuosi.
Nuo Betaferon kur leidžiuos, palieka l. raudonos dėmės ilgam, anksčiau taip stipriai nebuvo ir beproto plaukai slenka- kuokštais. Kažkur esu skaičiusi, kad "nuo interferonų be plaukų likau"  blink.gif . Kaip jums ?  smile.gif


as ir betaferona vartoju, pries kokias tris savaites pradejo slinkti plaukai, bet galvoju gal ne nuo vaistu...o jums ilgai slenka, ir ka gydytoja sako?
Atsakyti
Labutis 4u.gif

man kai leidaus plaukai neslinko blush2.gif nors niekada neturejau tokios problemos. paprastai labai daug kam plaukai slenka rudeni ir pavasari.. keiciam kailiuka wink.gif mano soniukas vis dar laikos patirpes, bet siandien musu daktare sake, kad greiciausiai lelius spaudzia, nes jam vietos labai mazai.. tai siek tiek nusiraminau, nes nezinau ir ka daryti. neurorubina pasileisciau, bet.. jis labai sualergizuoti gali lelyte.. kaip nors, pagimdysim ir ziuresim kaip gydytis, kad visiems butu gerai.
del nuotaiku - tai paskutines dvi savaites labai sunku, daznai islenda liudesiukas unsure.gif labai tikiuos, kad tai laikina 4u.gif

laikykites 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 07 spalio 2011 - 12:31
QUOTE(juratema @ 2011 10 07, 08:42)
Buenita 87, matosi kad dar nesenai su IS draugauji...Ruduo ir pavasaris yra kritinis metas, kai padaugeja ataku, atsiranda daugiau problemu nei iprastai.. verysad.gif Beje, kaip tavo sveikatele? Ar kiek pasitaise?


Na taip nesenai, papasakosiu kaip ruduo mane paveike po 5metu smile.gif na as vis taip pat, laukiu susitikimo spalio 17diena su neurologu, dirbau, bet bosas liepe sedeti namie ir tik po susitykimo grysti su geromis ziniomis mirksiukas.gif tai dabar namie tinginiauju thumbup.gif
Atsakyti