Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(sviktute @ 2011 10 05, 11:02)
mano sesei darydavo tas plazmoferezes, kursas 10 kartų būdavo, tai va ligoninėj ir gulėdavom apie 2 savaites. Kad pagerėjimą kažkokį atnešė tos procedūros žinokit negalėčiau pasakyt, bet gal visiem skirtingai čia  g.gif
mums vieną kart gydytojas pasakė, kad nežino ką daugiau daryt, tai skiria tas plazmoferezes...įdomiai taip nuskambėjo 4u.gif
Papildyta:
p.s. tiesa, ji nei alpdavo nei blogai jausdavos, kažkaip gerai pernešdavo procedūras.
o kai kurių iš medicininio personalo "mandagumas" tai nesiliauja stebinti kiekvieną kartą  doh.gif


na kitiems tai tiek daug buna nes po maziau istraukia todel ilgiau ir uztrunka, na jo visiems skirtingai kai buvau sanatorijoje su manim buvo nemazai likimo draugu tai sake kitiem labai net padejo iskart pajuto, as ir taip maniau kad tai bus bet deje laukiau du menesius.. gal ir tiko, bet po jos daug nesklandumu su krauju buvo tai gelezies ryskus trukumas, iskart tai baltymu truko ir siaip visokiu nesamoniu ...
Atsakyti
aciu visiems uz info,
manes i ligonine neguldo, darys ambulatoriskai Santariskese, tikiuosi pati parvairuoti namo ir, matyt, teks imti biuleteni. mastau gal kokiu masazu tuo paciu pasidaryti, nes sanatorija kaip ir nuplauke verysad.gif (sako neber finansavimo), ka darysi, teks savom lesom stiprintis doh.gif
Atsakyti
Man jaučiu kažkas artinas unsure.gif, toks sunkus kūnas, o kairės kojos pėdą ir ranką kaip kutentų iš vidaus ir trūkčioja. Taip galiu ir eit gretai ir jėga yra, bet kai sėdžiu toks jausmas, kad uždėta kažkas. Žiūrėsiu smile.gif
Atsakyti
Man irgi kazkoks negerumas, dalis pilvuko patirpo, bet tikiuosi cia lelyte spaudzia ir greitai viskas susitvarkys 4u.gif

Laikykites visi, sveikateles dideles linkiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2011 10 05, 12:16)
aciu visiems uz info,
manes i ligonine neguldo, darys ambulatoriskai Santariskese, tikiuosi pati parvairuoti namo ir, matyt, teks imti biuleteni. mastau gal kokiu masazu tuo paciu pasidaryti, nes sanatorija kaip ir nuplauke  verysad.gif (sako neber finansavimo), ka darysi, teks savom lesom stiprintis doh.gif


na iskart gal ir neparvairuosi bet po valandikes tai tikrai... as gulejau ligonineje, bet po tu proceduru vaziuodavau iki juros biggrin.gif
Atsakyti
Lyg ir veidą patampyti nori, gal čia nervinis koks - ką geriat pastiprint nerviukus smile.gif ?
Labai nervuota esu palikus (pikta) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 05 spalio 2011 - 13:35
QUOTE(dalmatinas @ 2011 10 05, 09:32)
sveiki,

kam dare plazmofereze, kiek siu proceduru skyre ir nuo ko tas skaicius priklauso, kokia savijauta buna po proceduros? man kita savaite skirta, bet kazkaip nesugebejau issiaiskinti nei kiek proceduru (Santariskiu sesute kaip visada "labai" maloni), nei ka po to daryti...



Man asmeniškai darė 6 ir mano kolegei 6 plazmaferezes, bet ji tik 4 galėjo iškentėti, čia jau kaip medikai paskiria taip ir daro. Man kažkokių pablogėjimų nebuvo po procedūros, kolegei tai tikrai būdavo silpna. Visiems skirtingai. Visi mes skirtingi ir mūsų ligos eiga yra skirtinga.
Papildyta:
QUOTE(Apart @ 2011 10 05, 14:34)
Lyg ir veidą patampyti nori, gal čia nervinis koks - ką geriat pastiprint nerviukus smile.gif ?
Labai nervuota esu palikus (pikta) blush2.gif



Aš asmeniškai Neurorubiną leidžiuosi, galima ir Milgama (medikai visada išrašo Milgamą), bet man geriau 1 -masis variantas.

Atsakyti
QUOTE(Wirginija.b @ 2011 10 05, 15:10)
Man asmeniškai darė 6 ir mano kolegei 6 plazmaferezes, bet ji tik 4 galėjo iškentėti, čia jau kaip medikai paskiria taip ir daro. Man kažkokių pablogėjimų nebuvo po procedūros, kolegei tai tikrai būdavo silpna. Visiems skirtingai. Visi mes skirtingi ir mūsų ligos eiga yra skirtinga.
Papildyta:
Aš asmeniškai Neurorubiną leidžiuosi, galima ir Milgama (medikai visada išrašo Milgamą), bet man geriau 1 -masis variantas.

Sveikos,MB labai i orus reaguoja -labai jam kaulus gelia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 10 05, 09:45)
Tai va, tik kaip MB pasakyt,kad nevalgytu obuoliu ir kriausiu g.gif  g.gif  g.gif ?valgo ,o paskui-  cray.gif
Papildyta:

MB plazmoferezes kol kas nedare, bet,kiek girdejo is likimo draugu-vieni jautesi,kaip pervaziuoti,kiti gana lengvai pernese viska.. smile.gif cia turbut nuo organizmo priklauso g.gif o del skaiciaus- turbut gydytojai skiria individualiai g.gif

Turejom problemu su zarnynu, nesusijusiu su IS. Gastroenterologe rekomendavo atsisakyti visu vaisiu iskyrus kelis gabalelius luptu kriausiu..... Gal kitos problemos, bet vis tik labiau rekomenduojamas dietinis maistas ir mazinant vaisiu, astriu, keptu patiekalu, visokius agurkus mazinti ir lupti.
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 10 06, 10:10)
Sveikos,MB labai i orus reaguoja -labai jam kaulus gelia verysad.gif


Čia jau pas neurologą reikia kreiptis. Šaltasis metų laikas poveikį daugumai IS daro.
Atsakyti
QUOTE(kam_tai_rupi @ 2011 10 06, 12:37)
Turejom problemu su zarnynu, nesusijusiu su IS. Gastroenterologe rekomendavo atsisakyti visu vaisiu iskyrus kelis gabalelius luptu kriausiu..... Gal kitos problemos, bet vis tik labiau rekomenduojamas dietinis maistas ir mazinant vaisiu, astriu, keptu patiekalu, visokius agurkus mazinti ir lupti.

drinks_cheers.gif ir gastroenterologas ta pati sake,o vaistu tai jokiu virskinimui gerint neisrase.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariug: 06 spalio 2011 - 13:14
Del palzmofereziu. Isties jas skiria kai nebezino ka bedaryt. Leidziuosi Rebif bet sugebu per metus net 4 kartus atkrist. Ziauru verysad.gif Tai isbandziau plazmofereze. Isties ta pati laseline tik storesne adata, bet nuvare krauja , kad papildus gert reikia. 2 savaites kaip zombis po to vaiksciojau. Visi tik sake ,kad pagrazejau- nu matyt brudus isvale, bet kazkokio stebuklo tai tikrai nera. Daugiau gydytojai sake , kad nebedarys- neveikia.
Bet kai kuriems padeda- kaip feniksai pakyla. Cia kaip kokiam organizmui.

O kas begirdet apie geriamus vaistukus GYLENYA berods- kaip manot ar sulauksim ju Lietuvoje? Normaliam pasauly jau gydoma tabletemis, bet mes dar turime badytis.

Man tai adatos- kosmaras doh.gif
Atsakyti