Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Reikia tiesiog galvoti, kad viskas bus gerai wink.gif ir vaikiukai visu bus sveiki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2011 05 22, 19:12)
Sveikos,. jau sugrizau po visu sanatoriju ir ligoniniu, rankos dar uztirpusios rasyt n
egaliu, nesenai pradejau normaliai tik sakute laikyt  smile.gif  padare plazmafereze, ir paskyre naujus vaistus betaferona... norejau pasidometi, kaip yra jei leidziuosi nepilna doze pvz 0,25 ar galima leisti su injektorium ?

Kaip man sake kad kiekvienas vaistas turi savo injektoriu, tad ar tinkamas turimas injektorius reiktu paklausti gydytojos. g.gif O kodel pakeite vaistus? Itaria kad netinka? cool.gif O kokius leidaisi?
Atsakyti
QUOTE(Eri-ka @ 2011 05 23, 15:04)
Kaip man sake kad kiekvienas vaistas turi savo injektoriu, tad ar tinkamas turimas injektorius reiktu paklausti gydytojos.  g.gif  O kodel pakeite vaistus? Itaria kad netinka?  cool.gif  O kokius leidaisi?


sake per silpni atsirado zidinei kakle, leidausi copaxone
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2011 05 22, 20:12)
kaip yra jei leidziuosi nepilna doze pvz 0,25 ar galima leisti su injektorium ?


Man sake tik kai pilna doze bus, bet as ir 0.7 leidziu, labai geras injektorius smile.gif
Parasyk kaip jausies nuo jo, man spaudimas pakyla ta diena visada.
As ir pries tai copaxone naudojau.
Atsakyti
MB birzelio 1 d vel eis i magnetinio rezonanso tyrima- ziuresim ,ka parodys.kol kas jokiu vaistu nuo iS nebenaudoja,isskyrus D vitamina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 05 24, 08:28)
Man sake  tik kai pilna doze bus, bet as ir 0.7 leidziu, labai geras injektorius  smile.gif
Parasyk kaip jausies nuo jo, man spaudimas pakyla ta diena visada.
As ir pries tai copaxone naudojau.

na jauciuosi gan gerai, tik pirma diena lb raumenys skaudejo o dabar jau nieko nejauciu... nesuprantu sake kas savaite didint doze bet dabar susimaisiau kas kelinta injekcija skaitosi ta savaite doh.gif
Atsakyti
http://translate.goo.....6prmd=ivnslfd


radau straipsneli, bet isverstas pazodziui
Atsakyti
Pasidalinkit, prašau, savo patirtimi. Ką jūs darote kai prasideda tirpimas (ta prasme, kai nutirpinėja, kūno galūnės ar veidas)? Kažkur skaičiau, bet dabar nerandu... blush2.gif

Iš tiesų tie tirpimai labai neramina (bijau ligos paūmėjmo), bet tikiuosi, kad viskas bus gerai. 4u.gif Labai labai laukiu atsakymų 4u.gif
Atsakyti
Man atkritimas. Leidziuosi vaistukus rebif, bet be injektoriaus , nes pirma karta gavau brokuota, tad isivariau tokia paniska baime siam aparateliui. Sededavau ir bliaudavau , kad nesugebu nuspaust mygtuko, o cia buvo brokas. Tiesa baisus kleckai nuo vaistuku ir ziaurus patinimai leidimosi vietose. Vienu zodziu tik po pusmecio mano organizmas priieme rebif, bet paguodziancio , kad stabdo liga deja net ir is gydytojo veido supratau- laikykis. Beje per metus man jau 4 atkritimas. Viskas staiga ir progresuoja ziauriai.
As isties noreciau surast zmoniu , kuriems tai jau tikrai problema ir pasidalint info ka daryt ir kaip lengviau isgyvent si siauba.
Kyla abejone del vaistu efektyvumo. Gydytojai ne uz ka nutraukti, bet realybe rodo kad neveiksmingi ko tai. Gal reikia tam laiko? Net nebezinau ka bedaryt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre.M @ 2011 05 26, 19:14)
Pasidalinkit, prašau, savo patirtimi. Ką jūs darote kai prasideda tirpimas (ta prasme, kai nutirpinėja, kūno galūnės ar veidas)? Kažkur skaičiau, bet dabar nerandu... blush2.gif

Iš tiesų tie tirpimai labai neramina (bijau ligos paūmėjmo), bet tikiuosi, kad viskas bus gerai.  4u.gif Labai labai laukiu atsakymų 4u.gif

man tirpimai praeidavo sugerus visa kursa arba susileidus savaitele neurorubino 4u.gif pradzioj leisdavaus, bet paskui nusprendziau, kad jei nestipriai aptirpe sugerti 4u.gif visuomet padedavo, padedavo ir masazas koju, nugaros, labai gerai pas koki terapiauta pasilankyt savaitele. veido tirpimas praeidavo savaime. tik sau leisdavau daugiau pailseti.
Papildyta:
QUOTE(voriukai @ 2011 05 26, 19:58)
Man atkritimas. Leidziuosi vaistukus rebif, bet be injektoriaus , nes pirma karta gavau brokuota, tad isivariau tokia paniska baime siam aparateliui. Sededavau ir bliaudavau , kad nesugebu nuspaust mygtuko, o cia buvo brokas.  Tiesa baisus kleckai nuo vaistuku ir ziaurus patinimai leidimosi vietose. Vienu zodziu tik po pusmecio mano organizmas priieme rebif, bet paguodziancio , kad stabdo liga deja net ir is gydytojo veido supratau- laikykis.  Beje per metus man jau 4 atkritimas. Viskas staiga ir progresuoja ziauriai.
As isties noreciau surast zmoniu , kuriems tai jau tikrai problema ir pasidalint info ka  daryt ir kaip lengviau isgyvent si siauba.
Kyla abejone del vaistu efektyvumo. Gydytojai ne uz ka nutraukti, bet realybe rodo kad neveiksmingi ko tai.  Gal reikia tam laiko? Net nebezinau ka bedaryt? verysad.gif

svarbiausiai nenusiminkit ir galvokit, kad kasdien pradesit po truputeli geriau jaustis. labai svarbu teigiamos emocijos ir neleisti galvoti apie blogiausia.
rugpjuti bus 6 metai, kai man diagnozavo IS. Ligoninej gulejau tik ta vieninteli karta, kai diagnozavo liga. stipriu ataku neturejau, tik tirpimus, uztekdavo prednizolono ar neurorubino. apie pusantru metu leidaus copaxone, organizmui zalos nedare jokios, ta rode ir tyrimai. bet ir nepasakyciau, kad atakos visiskai isnyko. matot, vaistai stabdo, jie negydo, gal tiesiog reikia laiko. dabar jau bus tuoj metai, kai as be jokiu vaistuku, net sakyciau geriau jauciuos. aisku, nestumas irgi turi savo itakos 4u.gif laikykites, viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 26 gegužės 2011 - 20:18
Ačiū, merginos, už greitus atsakymus. Iš tiesų tai man irgi interferonus buvo paskyrę, bet atsisakiau.... tiesiog netikiu vaistais nuo visų ligų.... (juos juk ir prie kitų sunkių ligų skiria)... Aišku, kai bus visai blogai vartosiu. O B grupę gera mintis pasileisti, dar artėjnčios trys dienos... nusimato darbelio, neisšeis pailsėti, gal padės neatkristi.

O kaip jums (iš patirties) ar tirpimai tik pradžia paūmėjimo ar visas paūmėjimas? ax.gif

O gal dar dexometazon'o pasileisti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre.M: 26 gegužės 2011 - 20:21
QUOTE(Indre.M @ 2011 05 26, 20:20)
Ačiū, merginos, už greitus atsakymus. Iš tiesų tai man irgi interferonus buvo paskyrę, bet atsisakiau.... tiesiog netikiu vaistais nuo visų ligų.... (juos juk ir prie kitų sunkių ligų skiria)... Aišku, kai bus visai blogai vartosiu. O B grupę gera mintis pasileisti, dar artėjnčios trys dienos... nusimato darbelio, neisšeis pailsėti, gal padės neatkristi.

O kaip jums (iš patirties) ar tirpimai tik pradžia paūmėjimo ar visas paūmėjimas? ax.gif

bent jau man tik tirpimai ir tfu tfu tfu, po leidimosi viskas vel atsistodavo i savo vietas 4u.gif dar galit D vitamina pagerti, bent jau man neurologe sako, kad nepamaisys mirksiukas.gif
Atsakyti