Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(buenita87 @ 2011 09 29, 20:16)
Mano naguciai labai grazus  4u.gif  ilgi atrodo kaip priauginti, jokiu geltonumu nera  mirksiukas.gif
HMMM man dar neteko tiek daug bentrauti su neurologu, bet tik tiek kad jis pasiule geriamus vaistus ir nesibadyti, visi vaistai bei tyrimai UK kompensuojami, tad islaidu gali neskaiciuoti, todel imti reikia viska ka duoda. schmoll.gif

Manyciau naudokis proga, imk maksimaliai, o pati atsirinksi kas tau tinka ( o kas netinka irgi nebutina sakyt) lotuliukas.gif
Mano nagai visada buvo labai silpni, nesiojau priaugintus, o dabar jau pusmetis kaip nusiemiau, geriu vit D ir mano nagai idealus, niekad dar tokie grazus nebuvo thumbup.gif o pagelte tai manau arba nuo rukymo, arba nuo ryskaus lako, arba nuo grybelio..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratema: 29 rugsėjo 2011 - 19:36
QUOTE(Apart @ 2011 09 29, 08:41)
tai kaip suprantu darė ir nugaros magnetą- o man per eilę metų niekada nedaro stuburo smegenų g.gif , tik galvos.
Labai įdomu kaip jums visiems?  smile.gif

Tevui darydavo tik galvos. Nugaros dare del kitko, po skrandzio operacijos uztiko MTS nugaroje. Dabar jis pasidare pats mokamai ir nustate, kad ten yra 'meningioma diferencijuoti su neurinoma', 'Arklio uodega' ir t.t. Pasiskaiciau aprasymus apie ta segmenta, kuriame ji yra, tai gal dalis bedu yra ne del Is o del jos? g.gif Nes butent toje vietoje sukelia skausmus (saudancius), negali guleti ant nugaros, be to ir uz koju mobiluma tie nervai atsakingi.....
Tikrai daznai suverciama IS tai, kas yra visai is kitos parapijos.... Tevui nedare operacijos metus laiko del IS(antakalnyje, pagulde ir atsisake daryti laiku), turejo vaikscioti su vamdeliu. Kai susidare akmenys - isememe beveik po metu, slapimo pusle atsistate, nors manoma, kad gali atsistatyti iki 3 men...
Jusu forume radau geru atsiliepimu apie Laimuti Packauska, su juo tevas jau buvo susitikes pries 20 metu, be to ir maratonus begiojo abu.... Tik dar liko kelios savaites iki vizito, reikejo laukt pora men....
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 09 29, 17:34)
Manyciau naudokis proga, imk maksimaliai, o pati atsirinksi kas tau tinka ( o kas netinka irgi nebutina sakyt) lotuliukas.gif
Mano nagai visada buvo labai silpni, nesiojau priaugintus, o dabar jau pusmetis kaip nusiemiau, geriu vit D ir mano nagai idealus, niekad dar tokie grazus nebuvo thumbup.gif  o pagelte tai manau arba nuo rukymo, arba nuo ryskaus lako, arba nuo grybelio..


Hah man irgi pirma mintis sove geltoni nagai ir rukymas tongue.gif na kai jau duos tai imsiu viska biggrin.gif dar palaukti reikia pora menesiuku ir zinosiu 100% liga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 29, 20:43)
Hah man irgi pirma mintis sove geltoni nagai ir rukymas  tongue.gif  na kai jau duos tai imsiu viska biggrin.gif dar palaukti reikia pora menesiuku ir zinosiu 100% liga  bigsmile.gif

as tai palinkeciau, kad tai butu ne IS, o tik koks issekimas ar pan. 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 09 29, 14:31)

Dalmatinai, tai kad tie vaistai nesuderinami su vyno taure  blush2.gif  o mes vat sekmadieni-antradieni turim romantiska pasibuvima palangoje suplanuota is anksciau  blush2.gif


Aš metus laiko gėriau antidepresantą Seroxat, nes užeidavo kaip panikos atakos- sukildavo šiaip sau spaudimas iki 200 ir pulsas virš 100, ne vienus bandžiau jokios naudos, o seroxat kai pradėjau jau po savaitės viskas aprimo. Žodžiu- ir vyno išgerdavau ir alaus ir tikrai nieko, sakoma gali susilpnėti veikimas tik jų. Ir jei kokią dieną išvis neišgers (kada vyno bus daugiausia wink.gif), tai tikrai nieko neatsitiks. Gero pasibuvimo 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi,
jau visus metus seku si foruma, bet parasyti niekaip neprisiruosiu. Dabar pamaciau, kad kazkas domisi Pure-Zyme enzimais. Is savo patirties galiu pasakyti, kad man jie netiko -labai stipriai erzino skrandi, kele rugstinguma. Labai noretusi tiketi, kad p.Kulvis teisus ir imanoma tokiais metodais iveikti liga, taciau as pati, panasu, to ismeginti negaliu. (Beje, turiu ju nenaudotu, jei kas noretu isbandyti, rasykit az)
Beje, liga man diagnozuota pries metus, kol kas jokiu vaistu nenaudoju (aisku gavau pirma prednizolono komplekta), tiktai vitamina D, zuvu taukus, o B grupes vitaminai didelem dozem sukelia alergija verysad.gif
Tai tiek pirmai pazinciai, labai smagu, kad yra sis forumas, tikrai padeda kovoti su bloga nuotaika ir nezinia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zibuokle0418 @ 2011 09 30, 09:32)
Sveiki visi,
jau visus metus seku si foruma, bet parasyti niekaip neprisiruosiu. Dabar pamaciau, kad kazkas domisi Pure-Zyme enzimais. Is savo patirties galiu pasakyti, kad man jie netiko -labai stipriai erzino skrandi, kele rugstinguma. Labai noretusi tiketi, kad p.Kulvis teisus ir imanoma tokiais metodais iveikti liga, taciau as pati, panasu, to ismeginti negaliu. (Beje, turiu ju nenaudotu, jei kas noretu isbandyti, rasykit az)
Beje, liga man diagnozuota pries metus, kol kas jokiu vaistu nenaudoju (aisku gavau pirma prednizolono komplekta), tiktai vitamina D, zuvu taukus, o B grupes vitaminai didelem dozem sukelia alergija  verysad.gif
Tai tiek pirmai pazinciai, labai smagu, kad yra sis forumas, tikrai padeda kovoti su bloga nuotaika ir nezinia  4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kartu iveikti viska bus lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano vyras pradžioje, prisiskaitęs Česlovo svetainėje, bandė naudoti Phlogenzym, bet ir jam skrandis sustreikavo, žodžiu nepasiteisino visiškai schmoll.gif
Atsakyti
man persasi isvada, kad tikrai ne visiems jie tinka g.gif dabar turiu kitus - http://www.drugstore...-caps/qxp248135, kai isbandysiu butinai pasidalinsiu ispudziais apie juos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 29, 20:16)
Mano naguciai labai grazus  4u.gif  ilgi atrodo kaip priauginti, jokiu geltonumu nera  mirksiukas.gif
HMMM man dar neteko tiek daug bentrauti su neurologu, bet tik tiek kad jis pasiule geriamus vaistus ir nesibadyti, visi vaistai bei tyrimai UK kompensuojami, tad islaidu gali neskaiciuoti, todel imti reikia viska ka duoda. schmoll.gif



Vat, mano ir ilgi gražūs, atrodo, kad priauginti, bet pagelto. Turbūt nuo tamsių naudojamų lakų ax.gif


Papildyta:
QUOTE(juratema @ 2011 09 29, 20:34)
Manyciau naudokis proga, imk maksimaliai, o pati atsirinksi kas tau tinka ( o kas netinka irgi nebutina sakyt) lotuliukas.gif
Mano nagai visada buvo labai silpni, nesiojau priaugintus, o dabar jau pusmetis kaip nusiemiau, geriu vit D ir mano nagai idealus, niekad dar tokie grazus nebuvo thumbup.gif  o pagelte tai manau arba nuo rukymo, arba nuo ryskaus lako, arba nuo grybelio..



Negeriu, nerūkau ir grybeliu nesergu... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 09 30, 10:27)
man persasi isvada, kad tikrai ne visiems jie tinka  g.gif  dabar turiu kitus - http://www.drugstore...-caps/qxp248135, kai isbandysiu butinai pasidalinsiu ispudziais apie juos  4u.gif

Zinau, kad tikrai yra zmoniu, kurie sekmingai naudoja vienokius ar kitokius enzymus. Turbut tai priklauso nuo virskinimo sistemos g.gif Man jie tiesiog kaip alergine reakcija sukele, o kitokie gal ir tiktu...Manau, kad tikrai reikes dar isbandyti kokius nors. Labai lauksim atsiliepimu, tik kad laukti teks ilgokai (maitinant turbut neverta eksperimentuoti mirksiukas.gif )
Atsakyti
O maniskis, kaip tik turejo problemu del virskinimo... Pradejo vartoti phlogenzym, sake dabar jam geriau... Matyt, kaip kam g.gif Be to, su jais gana daug vandens reikia isgerti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 30 rugsėjo 2011 - 12:07