Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Sveiki visi.

Kreipiuosi į jus prašydama pagalbos. Gal kuri nors turi Cerebrum Compositum informacinį lapelį po ranka? Jei taip tuomet labai prašau parašykit kokiais atvejais jis naudojamas ir koks jo veikimo principas.

Pati jį vartojau prie išsėtinės sklerozės - labai juo džiaugiausi. Tačiau išmečiau informacinį lapelį. Gal kas turit?
Būsiu labai labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre.M @ 2011 09 29, 12:33)
Sveiki visi.

Kreipiuosi į jus prašydama pagalbos. Gal kuri nors turi Cerebrum Compositum informacinį lapelį po ranka? Jei taip tuomet labai prašau parašykit kokiais atvejais jis naudojamas ir koks jo veikimo principas.

Pati jį vartojau prie išsėtinės sklerozės - labai juo džiaugiausi. Tačiau išmečiau informacinį lapelį. Gal kas turit?
Būsiu labai labai dėkinga 4u.gif


pasieieskok internete, ten buna visu vaistu ir papildu anotacijos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(inga002 @ 2011 09 29, 12:14)
sveiki smile.gif laikykites, nepasiduokit blogai nuotaikai!  4u.gif

as kaip visada su klausimu. sugedo mano injektorius doh.gif  ir as nemoku be jo vaistus leistis  unsure.gif  gal zinot VU Santariskiu kliniku neurologijos skyriaus sesutes nr, kuri juos duoda, kaip su ja susisiekti? is kur ji gauti?


501 kab. tel. 2365155
Papildyta:
QUOTE(Rigedora @ 2011 09 29, 11:45)
magnetas kainuoja, uztat neskiria jo bet kada, kol nepasisiulai susimoketi wink.gif taupo tskant wink.gif

Kas vartojot antidepresantus, ar nieko jei nutraukti dienai dviem? nes vyra nusiunte pas psichiatra, pripazino kaip ir lengva depresija ir israse vaistus. Neurookulistai sake, kad padetis akyje gereja, nors realiai viskas stovi kaip ir vietoje, banguoja-tai geriau tai blogiau...  schmoll.gif Ir dar neurologe patare cerebrum compositum vartoti kas antra diena... nors poveikio jis kazkokio nedaro -bent jau nejaucia smile.gif nei energijos nei nuotaikos pokyciu nera smile.gif Bet neurologe kazkaip ji vertina ir teigiamai i ji ziuri smile.gif


nutraukti antidepresantu vartojima staigiai-nepatartina, kadangi jie veikia kaip nuotaiku lygintojai, o kodel juos norit nutraukt dienai ar dviem?
Atsakyti
Laba diena,

mano sesei (21 m) diagnozavo IS, buvo pirma ataka. Mama daug naršė po internetą ir užsikabino už rekomendacijų vartoti dideliais kiekiais enzimus, konkrečiai PureZyme, kur didžioji dalis yra augalinės kilmės enzymų - proteazės. Ar kas iš jūsų bandė tokią savigydą?
Gyd siūlė tik eksperimentinius vaistus, bet mama nesutiko, juolab kad jokios garantijos nėra. Visą info ėmė iš čia http://is.kulvis.com/
Atsakyti
QUOTE(Wirginija.b @ 2011 09 29, 09:45)
Dar norėjau paklausti - o pas jus nagučiai negeltonuoja?  g.gif
Žinau, kad nuo nepagydomų ligų jie geltonuoja.

bent jau man tikrai ne schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
pamparam, netingekit paskaityt visa tema wink.gif ir pries tai senesnes wink.gif rasit daug info ir atsiliepimu smile.gif Is viso ka radau internete (angliskai neskaitau)-tai sitas forumas ir jo nariai man suteike daugiausia naudingos info ir palaikymo smile.gif
o siaip vyras vartojo juos metus laiko-nei blogiau nei geriau... tik per kisene kerta, nors pradejus vartoti wobenzyma aprimo nugaros ir koju skausmas g.gif tai net nezinau... siuo metu nebevartoja...

Dalmatinai, tai kad tie vaistai nesuderinami su vyno taure blush2.gif o mes vat sekmadieni-antradieni turim romantiska pasibuvima palangoje suplanuota is anksciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamparam @ 2011 09 29, 13:10)
Laba diena,

mano sesei (21 m) diagnozavo IS, buvo pirma ataka. Mama daug naršė po internetą ir užsikabino už rekomendacijų vartoti dideliais kiekiais enzimus, konkrečiai PureZyme, kur didžioji dalis yra augalinės kilmės enzymų - proteazės. Ar kas iš jūsų bandė tokią savigydą?
Gyd siūlė tik eksperimentinius vaistus, bet mama nesutiko, juolab kad jokios garantijos nėra. Visą  info ėmė iš čia http://is.kulvis.com/

Medikai i PureZyme ziuri skeptiskai, nes nera moksliskai irodyta, kad padeda IS.
Pati esu bandziusi, geriau gal menesi, gal but per trumpas laiko tarpas, kad jausciau pokycius, bet ju atsisakiau, nes tiesiog man neprieme skrandis. Gal buvo toks laikotarpis, po nestumo - bent pusmeciui planuoju grizti prie enzymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 09 28, 19:49)
punkcija daro  mirksiukas.gif
man stiprus nutirpimas budavo, kai nutirpdavau taip, kad rubu prisilietimas kazkaip keistai erzindavo ir nejausdavau ar oda silta,  ar salta - laikydavau stipriu  4u.gif
pagal tyrimus man B netruko taip pat niekada, bet kai patirpdavau,mano neurologas pasiulydavo susileisti dezute, pailseti ir praeidavo mazdaug per savaite.
tikrai nepersu adatu, man jos irgi nemalonios.. wink.gif pirkdavau paskui geriama  4u.gif
bet kokiu atveju linkiu greiciau pasijusti geriau  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Man nutirpimas kai jauti kazkokius keistus jausmus-karsti, salti, dregme yra silpnas. Stiprus buvo kai nevaldziau visai vienos rankos, nejauciau puses nugaros ir sedmenu, arba kai nejauciau abieju plastaku, negalejau pati net pavalgyt, viskas krito is ranku verysad.gif Siaip jei silpnas, galima neurorubino, poilsio daugiau, bet jei stipriai tai geriau pas neuro apsilankyt.
As jau susileidau 20 cerebrum, praejo visi tirpimai, nes jau dalies rankos nejauciau, ir per nugara elektra nustojo eit thumbup.gif Likusias 40 ampuliu pasiliksiu ateiciai smile.gif Bet ziurau kazkaip neurologai pradejo jas rekomenduot labiau?
Pas mane daryta apie 8-9 galvos MRT, o stuburo nei karto.
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 09 29, 14:59)
As jau susileidau 20 cerebrum, praejo visi tirpimai, nes jau dalies rankos nejauciau, ir per nugara elektra nustojo eit  thumbup.gif  Likusias 40 ampuliu pasiliksiu ateiciai smile.gif  Bet ziurau kazkaip neurologai pradejo jas rekomenduot labiau?
Pas mane daryta apie 8-9 galvos MRT, o stuburo nei karto.

Kaip smagu girdet thumbup.gif Maniske neurologe tai sake neverta.. tai kaip supratau recepto is jos negauciau biggrin.gif visai noreciau po nestumo ir as pabandyt, o gal atsigauciau visiskai..nes vienas padukas siek tiek nejautrus.. blush2.gif Reikes turbut parsisiusti, tik idomu ar maitinant galima g.gif lelius nebus hyper aktyvus? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rigedora @ 2011 09 29, 13:31)

oi gaila nezinau tu reikalu su antidepresantais..
pakeisti aplinka jumi butu gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 09 29, 16:08)
Kaip smagu girdet  thumbup.gif Maniske neurologe tai sake neverta.. tai kaip supratau recepto is jos negauciau  biggrin.gif  visai noreciau po nestumo ir as pabandyt, o gal atsigauciau visiskai..nes vienas padukas siek tiek nejautrus..  blush2.gif  Reikes turbut parsisiusti, tik idomu ar maitinant galima  g.gif  lelius nebus hyper aktyvus?  g.gif

Man neuro sake, kad galiu jei neturiu kur pinigu det, seimos gyd israse receptuka, bet sake-homeopatiniai tai ne vaistas, niekam jie nepadeda, o man tiko, patiko, ir kai baigsiu-dar pirksiu thumbup.gif Maitinant tai manyciau gal isvis eksperimentuot nereikia, nors homeopatiniai tik vandenukas, bet vistiek..
Papildyta:
QUOTE(Pamparam @ 2011 09 29, 14:10)
Laba diena,

mano sesei (21 m) diagnozavo IS, buvo pirma ataka. Mama daug naršė po internetą ir užsikabino už rekomendacijų vartoti dideliais kiekiais enzimus, konkrečiai PureZyme, kur didžioji dalis yra augalinės kilmės enzymų - proteazės. Ar kas iš jūsų bandė tokią savigydą?
Gyd siūlė tik eksperimentinius vaistus, bet mama nesutiko, juolab kad jokios garantijos nėra. Visą  info ėmė iš čia http://is.kulvis.com/

Nemanau kad reikia eksperimentuot su savim, ypac ligos pradzioj. Tegul pageria B vit, zuvu tauku, semenu aliejaus-tai tikrai naudinga, o enzymai-niekas nezino ar jie tinka ar ne. Kiekvieno liga yra skirtingos eigos, ir jei koks diedukas paraso, kad jis toks visazinis ir dabar visi taip darykit-manau tai yra neteisinga..Eksperimentiniai vaistai reiskia tik tai, kad kol busi vaistu studijoj, tau darys daug MRT, bus pilna neurologine prieziura. O vaistus vistiek prastums ir bus jie tada jau neeksperimentiniai..Mano laquinimod nepasitvirtino, yra jau internete parasyta, ir parasyta, kad TEVA nepraranda vilties juos uzregistruot rytu europoj. Taip kad principe visi tie vaistai taip ir prastumiami, ir niekas nezino, veiksmingi ar ne... verysad.gif
Atsakyti
As du kartus dariau MRT galvos, svaru, bet akiu nervas vos pablyskes, del to ir esu iskaitoje. Rado nugaros juosmenineje dalyje stipria osteochondroze, tai visus mano pojucius nurase siam atradimui. O del galvos svaigimo ar akiu skausmo, tai sako,gal susiaureje kraujagysles galvoje..na bet as netikiu..gruodi vel vaziuosiu i klinikas, gal vel darysim MRT...jau daugiau nei 1.5 metu ieskau sau ligos..kuri vos vos nepripazinta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2011 09 29, 18:26)
As du kartus dariau MRT galvos, svaru, bet akiu nervas vos pablyskes, del to ir esu iskaitoje. Rado nugaros juosmenineje dalyje stipria osteochondroze, tai visus mano pojucius nurase siam atradimui. O del galvos svaigimo ar akiu skausmo, tai sako,gal susiaureje kraujagysles galvoje..na bet as netikiu..gruodi vel vaziuosiu i klinikas, gal vel darysim MRT...jau daugiau nei 1.5 metu ieskau sau ligos..kuri vos vos nepripazinta.  g.gif

Man su MRT su zidiniais, kitas MRT zidiniu daugiau, punkcija rode iS ir tikra diagnoze gavau tik po 6 metu nuo pirmos atakos, taip kad jei galit gyvent-kentekit, o jei ne-ykyrekit daktarams, pakisutes neskit-tada ir nustatys..
Atsakyti
Mano naguciai labai grazus 4u.gif ilgi atrodo kaip priauginti, jokiu geltonumu nera mirksiukas.gif
HMMM man dar neteko tiek daug bentrauti su neurologu, bet tik tiek kad jis pasiule geriamus vaistus ir nesibadyti, visi vaistai bei tyrimai UK kompensuojami, tad islaidu gali neskaiciuoti, todel imti reikia viska ka duoda. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buenita87: 29 rugsėjo 2011 - 19:17