Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(buenita87 @ 2011 09 28, 11:53)
Sveikos 4u.gif
Uch kokiu priemoniu imates greiciau atsikratyti nutirpimu? g.gif
Visa apatine dailis nutirpo nuo juosmens  doh.gif keistai einasi  unsure.gif  net begioti sunku  verysad.gif

Šiaip reikėtų pas neurologą eiti g.gif
, o tu ten lankaisi, kur tau magnetą darė?
Plečiančių būtų gerai, sermion ar trentalį, Bgrupės stiprių, laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 28, 10:53)
Sveikos 4u.gif
Uch kokiu priemoniu imates greiciau atsikratyti nutirpimu? g.gif
Visa apatine dailis nutirpo nuo juosmens  doh.gif keistai einasi  unsure.gif  net begioti sunku  verysad.gif

as neurorubina pasileisdavau ir praeidavo wink.gif
bet jei labai stiprus, gal pas neurologa nueik geriau.
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 09 28, 14:19)
as neurorubina pasileisdavau ir praeidavo wink.gif
bet jei labai stiprus, gal pas neurologa nueik geriau.


vaikscioti galiu, tai nezinau ar stiprus smile.gif tik vat tame esme, kad man tik spali darys ta tyrima kur is stuburo skysti ar kazka ten ima (pavadinimo lietuviskai nezinau) tad Neurologas dar negali pavirtinti kad IS man yra (sako 70%), turiu plecianciuju, o grupes B vitamino pas mane daugiau nei turetu(cia tyrimai taip rodo) buti, tad nzn kaip cia kas doh.gif na gal praeis po dienu rolleyes.gif
Papildyta:

, o tu ten lankaisi, kur tau magnetą darė?

nea nesilankau, nes ji dare Lietuvoje, siuo metu einu pas neurologa savo mieste (Anglijoje) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 28, 18:36)
vaikscioti galiu, tai nezinau ar stiprus  smile.gif  tik vat tame esme, kad man tik spali darys ta tyrima kur is stuburo skysti ar kazka ten ima (pavadinimo lietuviskai nezinau) tad Neurologas dar negali pavirtinti kad IS man yra (sako 70%), turiu plecianciuju, o grupes B vitamino pas mane daugiau nei turetu(cia tyrimai taip rodo) buti, tad nzn kaip cia kas  doh.gif  na gal praeis po dienu  rolleyes.gif
Papildyta:

, o tu ten lankaisi, kur tau magnetą darė?

nea nesilankau, nes ji dare Lietuvoje, siuo metu einu pas neurologa savo mieste (Anglijoje)  ax.gif

punkcija daro mirksiukas.gif
man stiprus nutirpimas budavo, kai nutirpdavau taip, kad rubu prisilietimas kazkaip keistai erzindavo ir nejausdavau ar oda silta, ar salta - laikydavau stipriu 4u.gif
pagal tyrimus man B netruko taip pat niekada, bet kai patirpdavau,mano neurologas pasiulydavo susileisti dezute, pailseti ir praeidavo mazdaug per savaite.
tikrai nepersu adatu, man jos irgi nemalonios.. wink.gif pirkdavau paskui geriama 4u.gif
bet kokiu atveju linkiu greiciau pasijusti geriau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 28 rugsėjo 2011 - 18:50
Man irgi kazkoks keistas kojos jausmas buvo pernai, toks nemalonus jausmas su rubais, lyg slapiu rubu jausmas, kyg degina.Koja labai nemego kojiniu, keistai pajautrintai jausdavau medziaga. Praejo savaime, geriu tik zuvies taukus.
Noriu jusu paklausti, kaip jums su akiduobes skausmu? man kokiai desimt minuciu uzeina, skauda, paskui praeina ir buna taip vos ne kasdien. Bet kai praeina, viskas buna gerai. Kitas klausimas del galvos svaigimo? Nueinu i darba, viskas gerai, po kazkurio laiko jauciu, kad galva nesava, lyg apsvaigus, isgerus, keista jausmas..pavalgau, isgeriu cavinton ir po kazkurio laiko praeina..ar jums taio buna? ar jei uzeina svaigimas ir tesiasi ilgai?
aciu...as dar kol kas IS itarimo fazeje pas neurologus, bet jauciu visus simtomus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 09 28, 16:49)
punkcija daro  mirksiukas.gif
man stiprus nutirpimas budavo, kai nutirpdavau taip, kad rubu prisilietimas kazkaip keistai erzindavo ir nejausdavau ar oda silta,  ar salta - laikydavau stipriu  4u.gif
pagal tyrimus man B netruko taip pat niekada, bet kai patirpdavau,mano neurologas pasiulydavo susileisti dezute, pailseti ir praeidavo mazdaug per savaite.
tikrai nepersu adatu, man jos irgi nemalonios.. wink.gif pirkdavau paskui geriama  4u.gif
bet kokiu atveju linkiu greiciau pasijusti geriau  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Na man jau buvo tik ne tiek smarkiai kiap siuo metu smile.gif dekui tikiuosi greitai paisijusiu geriau ax.gif na kad ir neturiu iskur tu adatu gauti smile.gif neurologas nenori tokiu dalyku man duoti kol neisitikins kad man yra rolleyes.gif sake galvos smegenys svarios, tik keleta zidinuku patyti stuburo smegenu sytyje (nors man tai nieko nesako) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 28, 20:12)
yra  rolleyes.gif  sake galvos smegenys svarios, tik keleta zidinuku patyti stuburo smegenu sytyje (nors man tai nieko nesako)  biggrin.gif


tai kaip suprantu darė ir nugaros magnetą- o man per eilę metų niekada nedaro stuburo smegenų g.gif , tik galvos.
Labai įdomu kaip jums visiems? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 29 rugsėjo 2011 - 07:42
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Elitute @ 2011 09 28, 19:12)
Noriu jusu paklausti, kaip jums su akiduobes skausmu? man kokiai desimt minuciu uzeina, skauda, paskui praeina ir buna taip vos ne kasdien. Bet kai praeina, viskas buna gerai.

akiduobes man paskauda, kai akys pavargsta. darbe taip gan daznokai budavo, dabar kai jau namuose kelintas menuo, tai sitos problemos neturiu.

QUOTE(buenita87 @ 2011 09 28, 19:12)
Na man jau buvo tik ne tiek smarkiai kiap siuo metu  smile.gif  dekui tikiuosi greitai paisijusiu geriau  ax.gif na kad ir neturiu iskur tu adatu gauti smile.gif neurologas nenori tokiu dalyku man duoti kol neisitikins kad man yra  rolleyes.gif  sake galvos smegenys svarios, tik keleta zidinuku patyti stuburo smegenu sytyje (nors man tai nieko nesako)  biggrin.gif

IS nustatant zidinukus ir randa, kaip supratau is gydytojo pasakojimu, galvos arba stuburo smegenyse.

QUOTE(Apart @ 2011 09 29, 07:41)
tai kaip suprantu darė ir nugaros magnetą- o man per eilę metų niekada nedaro stuburo smegenų g.gif , tik galvos.
Labai įdomu kaip jums visiems?  smile.gif

man nuo diagnozes nustatymo ir yra darytas isvis tik vienas magnetas 4u.gif
kai paklausdavau ar reikia daryti pakartotinai, man atsakydavo, kad mano ligos eiga mieganti, tik 1 balas ir daryti ji tiesiog nera reikalo 4u.gif stuburo taip pat nedare. galbut jo nedare del to, kad buvo daryta punkcija. sunku pasakyti kodel taip nusprendzia.
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 09 29, 05:41)
tai kaip suprantu darė ir nugaros magnetą- o man per eilę metų niekada nedaro stuburo smegenų g.gif , tik galvos.
Labai įdomu kaip jums visiems?  smile.gif


man tai dare viska vienu metu, ir galvos ir stuburo tongue.gif dabar laukiu tos punkcijos tyrimo, ir paskui jau zinosiu tikslia diagnoze ax.gif
Atsakyti
man nuo diagnozes nustatymo ir yra darytas isvis tik vienas magnetas 4u.gif
kai paklausdavau ar reikia daryti pakartotinai, man atsakydavo, kad mano ligos eiga mieganti, tik 1 balas ir daryti ji tiesiog nera reikalo 4u.gif stuburo taip pat nedare. galbut jo nedare del to, kad buvo daryta punkcija. sunku pasakyti kodel taip nusprendzia.

Man taip pat tik vieną magnetinį rezonansą galvos tedarė, kuomet ir nustatė IS, ir dar nugaros punkciją. O paklausus po 5 metų ar reikėtų pakartoti magnetinį rezonansą, medikai - nereikia (nieko ten naujo nepamatysime).


Dar norėjau paklausti - o pas jus nagučiai negeltonuoja? g.gif
Žinau, kad nuo nepagydomų ligų jie geltonuoja.
Atsakyti
magnetas kainuoja, uztat neskiria jo bet kada, kol nepasisiulai susimoketi wink.gif taupo tskant wink.gif

Kas vartojot antidepresantus, ar nieko jei nutraukti dienai dviem? nes vyra nusiunte pas psichiatra, pripazino kaip ir lengva depresija ir israse vaistus. Neurookulistai sake, kad padetis akyje gereja, nors realiai viskas stovi kaip ir vietoje, banguoja-tai geriau tai blogiau... schmoll.gif Ir dar neurologe patare cerebrum compositum vartoti kas antra diena... nors poveikio jis kazkokio nedaro -bent jau nejaucia smile.gif nei energijos nei nuotaikos pokyciu nera smile.gif Bet neurologe kazkaip ji vertina ir teigiamai i ji ziuri smile.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif laikykites, nepasiduokit blogai nuotaikai! 4u.gif

as kaip visada su klausimu. sugedo mano injektorius doh.gif ir as nemoku be jo vaistus leistis unsure.gif gal zinot VU Santariskiu kliniku neurologijos skyriaus sesutes nr, kuri juos duoda, kaip su ja susisiekti? is kur ji gauti?
Atsakyti