Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Simpatica, tu su savo naujienom, kaip ta sviesa tunelio gale wub.gif dziaugiuosi uz tave thumbup.gif suteiki ir mums vilti wink.gif
Atsakyti
As pati sokiruota!! Buvau 100% tikra kad tie zidinukai negali dingti, bet pasirodo kad gali thumbup.gif Gydytoja isaiskino truputi bet sunku susigaudyti- lyg tie zidinukai isliko tik labai mazyciai kad magnetas ju nerodo. Toje vietoje sveiki neuronai isstumia negyvus, kazkas tokio... g.gif Jokio recepto negaliu pasakyti, nieko ypatingo nedariau. Trejus metus tik leidziu Avonexa, vaikstau i sporto kluba, studijuoju, stengiuosi daug ilsetis ir nesinervuoti del smulkmenu. Valgau ir geriu ka noriu ir kiek noriu blush2.gif 4u.gif .Mama tai mano kad padejo linu semenu aliejus nes geriu po sauksteli kiekviena ryta, bet nezinau, man tai tiesiog stebuklas 4u.gif Draugas sako kad laikui begant ir visi zidinukai gali dingti, pradedu tiketi blush2.gif stiprybes jums visiems ir linkiu kad ir jums viena diena pranestu tokias puikias naujienas mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpatica: 23 rugsėjo 2011 - 11:58
Bet taip pakelei nuotaika thumbup.gif negaliu atsidziaugti thumbup.gif wub.gif dabar jau vis maziau abejoniu pasilieka ar grizt prie vaistuku po lelytes gimimo ir maitinimo ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Simpatica, kaip saunu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2011 09 23, 12:50)
As pati sokiruota!! Buvau 100% tikra kad tie zidinukai negali dingti, bet pasirodo kad gali  thumbup.gif  Gydytoja isaiskino truputi bet sunku susigaudyti- lyg tie zidinukai isliko tik labai mazyciai kad magnetas ju nerodo. Toje vietoje sveiki neuronai isstumia negyvus, kazkas tokio... g.gif  Jokio recepto negaliu pasakyti, nieko ypatingo nedariau. Trejus metus tik leidziu Avonexa, vaikstau i sporto kluba, studijuoju, stengiuosi daug ilsetis ir nesinervuoti del smulkmenu. Valgau ir geriu ka noriu ir kiek noriu  blush2.gif  4u.gif .Mama tai mano kad padejo linu semenu aliejus nes geriu po sauksteli kiekviena ryta, bet nezinau, man tai tiesiog stebuklas 4u.gif  Draugas sako kad laikui begant ir visi zidinukai gali dingti, pradedu tiketi  blush2.gif  stiprybes jums visiems ir linkiu kad ir jums viena diena pranestu tokias puikias naujienas mirksiukas.gif  thumbup.gif


As, taip pat buvau nustebintas rugpjucio pradzioje po tyrimu. MR Praktiskai nieko nebesimate. O palyginus su darytu pries 8 men. didelis skirtumas i geraja puse.
Na, skirtumas tik toks, kad as nieko nesileidziu ir vartoju tik Resveratroli, taip pat semenu/alyvuogiu alieju, neseniai dar pradejau vartoti Lecitina. Be to , daug sportuoju, sveikai maitinuosi (Kiek leidzia laikas ir galimybes), nepersidirbu ir stengiuosi laiku nueiti miegoti t.y. pailseti wink.gif Savijauta paskutinius du menesius nereali cool.gif tikiuosi, tokia isliks dar ilgai wink.gif
Atsakyti
Cia kiekvienam skirtinga ligos eiga ir individualus gydymas, vienam padeda o kitam ne. Jei gereja, reiskia viskas darom teisingai ir tai mums tinka 4u.gif Kas kategoriskai pries vaistus, o as tik uz thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKI, VIS DEL TO MB ISVAZIAVO I VOKIETIJA rolleyes.gif - PRADZIOJE MEDIKU APZIURAI, PASKUI JAU TEN JAM doctor.gif PASAKYS...
Atsakyti
sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 09 26, 11:43)
SVEIKI, VIS DEL TO MB ISVAZIAVO I VOKIETIJA rolleyes.gif - PRADZIOJE MEDIKU APZIURAI, PASKUI JAU TEN JAM  doctor.gif PASAKYS...

lauksim ziniu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 09 26, 12:43)
SVEIKI, VIS DEL TO MB ISVAZIAVO I VOKIETIJA rolleyes.gif - PRADZIOJE MEDIKU APZIURAI, PASKUI JAU TEN JAM  doctor.gif PASAKYS...


Na, labai idomu, ka ten uzsienio specialstai pasakys... Tikiuosi ras budu pagelbeti wink.gif Didziausios sekmes! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 09 26, 15:43)
Na, labai idomu, ka ten uzsienio specialstai pasakys... Tikiuosi ras budu pagelbeti wink.gif Didziausios sekmes!  mirksiukas.gif

Pasiule kraujagysliu angioplastika mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Uch kokiu priemoniu imates greiciau atsikratyti nutirpimu? g.gif
Visa apatine dailis nutirpo nuo juosmens doh.gif keistai einasi unsure.gif net begioti sunku verysad.gif
Atsakyti