Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

[quote=Wirginija.b,2011 09 22, 07:04]
Ech, kalbant apie darbą. Visur gerai, kur mūsų nėra.

Na mano darbo kolektyvui as neatrodau kazkokia kitokia schmoll.gif jei koks ir simptomas buna tai as ji jauciu o aplinkiniai net neitaria to. rolleyes.gif manau jei jaunas su Magistru ir dar IS liga, turetu buti pavidetina, kad nuo jaunystes zmogus stengiasi isitvirtiniti gyvenime ax.gif
P.S. tai tik mano garsiai isreiksta nuomone 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rigedora @ 2011 09 22, 08:36)
wirginija, skaitau vat jusu postus ir kazkaip is jusu sklinda labai daug negatyvo...  g.gif  man rodos, kad jus savyje sukaupusi labai daug pykcio... gal net kazkiek arogancijos.. pabandykit atsikratyti to ir pradekit myleti gyvenima ir aplinka wink.gif Nes su IS mokejimas myleti save, aplinka ir gyvenima, mokejimas dziaugtis regis, net nezymia smulkmena labai padeda wink.gif  smile.gif sakau, jums tai labai nuosirdziai ir be pykcio wink.gif
beje, labai geras budas atsikratyti pykcio yra pabandymas suvokti kodel tai kas tave pykdo vyksta. Kodel elgiasi vienas ar kitas zmogus taip, o ne kitaip... kodel jis masto taip, o ne kitaip.. wink.gif ir kai tai supranti-tada pyktis praeina, nes tu supranti priezastis smile.gif Man tai labai padeda. Kai praeina pirma pykcio ar susierzinimo minute-imu mastyt o kodel??? na, o jei nepavyksta atrasti priezasties-tada vadovaujuos, KAD NEVERTA PYKTI DEL TO, KO NEGALI SUPRASTI wink.gif smile.gif


SUPER! thumbup.gif Man labai patiko jusu teorija smile.gif stengsiuosi su tuo pykciu kovoti jusu patarimu 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 09 22, 11:36)
wirginija, skaitau vat jusu postus ir kazkaip is jusu sklinda labai daug negatyvo...  g.gif  man rodos, kad jus savyje sukaupusi labai daug pykcio... gal net kazkiek arogancijos.. pabandykit atsikratyti to ir pradekit myleti gyvenima ir aplinka wink.gif Nes su IS mokejimas myleti save, aplinka ir gyvenima, mokejimas dziaugtis regis, net nezymia smulkmena labai padeda wink.gif  smile.gif sakau, jums tai labai nuosirdziai ir be pykcio wink.gif
beje, labai geras budas atsikratyti pykcio yra pabandymas suvokti kodel tai kas tave pykdo vyksta. Kodel elgiasi vienas ar kitas zmogus taip, o ne kitaip... kodel jis masto taip, o ne kitaip.. wink.gif ir kai tai supranti-tada pyktis praeina, nes tu supranti priezastis smile.gif Man tai labai padeda. Kai praeina pirma pykcio ar susierzinimo minute-imu mastyt o kodel??? na, o jei nepavyksta atrasti priezasties-tada vadovaujuos, KAD NEVERTA PYKTI DEL TO, KO NEGALI SUPRASTI wink.gif smile.gif


Jūs tikrai teisi, mėginsiu pasinaudoti Jūsų patarimu ax.gif
Ačiū už patarimą.
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 22, 18:45)
SUPER! thumbup.gif  Man labai patiko jusu teorija smile.gif stengsiuosi su tuo pykciu kovoti jusu patarimu  4u.gif  tongue.gif



Studijas pradėjau ir baigiau žinodama kuo sergu. Jei reiktų rinktis magistro laipsnį ar sveikatą, tikrai pasirinkčiau sveikatą. Čia buvo tik užsispyrimas, kad su IS galima pasiekti savo.


Tiesiog noriu pasakyti jaunimui su IS, kad ir su tokia liga galima bandyti kažko siekti gyvenime.


Atsakyti
QUOTE(Wirginija.b @ 2011 09 22, 18:14)
Jūs tikrai teisi, mėginsiu pasinaudoti Jūsų patarimu  ax.gif
Ačiū už patarimą.

jei tikrai visada meginsite suprasti zmones, kurie jus suerzino ar supykde, labai nustebsite kartais, kad jie visai to net nesieke wink.gif tiesiog ju kitoks mastymas ar vertybes... kad tai, kas jus pykina-jiems yra norma, o gal net geranoriskas nuosirdus veiksmas smile.gif bet tiesiog nesutampa jusu matymas-ir tada nebepyksite wink.gif o nuo to paciai bus lengviau, nes galesite tam zmogui nusisypsoti. Kazkada jaunystej ir as buvau tokia greit pykstanti, kaip ozka doh.gif Bet supratus ir emus toleruoti zmoniu skirtumus patapo kur kas sviesiau gyventi smile.gif Zmoniu stebejimas patapo hobiu smile.gif Vat ir savo kolektyve, kuris erzina, pamegink pastebeti tuos zmones ir suprasti, kodel jie domisi tuo ar kitu, kodel elgiasi vienaip ar kitaip... wink.gif Gal kazkas jauciasi nesaugus tau jaunai su diplomu atejus, gal kazka klimaksas kamuoja (tai turbut taip pat nekontroliuojama kaip ir pms wink.gif ) gal kazkam namie bedos, o jis bando nuslepti, nors taip noretu su kazkuo pasikalbeti, kad ir su tavim wink.gif Ir palaipsniui ismoksi valdyti pykti, suprasti ir jausti zmones, net ir forume smile.gif
Atsakyti
Wirginija.b Jus teisingai sakot, su IS zmogus gali daug ko pasiekti. Svarbiausia niekada nenuleisti ranku mirksiukas.gif as magistra pabaigiau irgi sirgdama IS. Darbe pasiekiau manau tikrai daugiau nei daugelis mano kolegu ir niekas net neitaria, kad pas mane yra kazkokia liga. Linkiu Jums daug daug stiprybes savajame! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Rigedora
thumbup.gif tokiu geru minciu perskaiciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wirginija.b @ 2011 09 22, 16:57)
Studijas pradėjau ir baigiau žinodama kuo sergu. Jei reiktų rinktis magistro laipsnį ar sveikatą, tikrai pasirinkčiau sveikatą. Čia buvo tik užsispyrimas, kad su IS galima pasiekti savo.
Tiesiog noriu pasakyti jaunimui su IS, kad ir su tokia liga galima bandyti kažko siekti gyvenime.


Na man tik 23metai zadu stoti antra karta, dirbu kylu karjeros laiptais blush2.gif sergu bet tai po kolkas man netrugdo nei klubintis, nei bendrauti su naujomis pazintimis smile.gif turbut tai priklauso nuo zmogaus budo biggrin.gif Na tiesiog kaip Gretuteka siule susidraugauti su savo liga, tad taip ir padariau smile.gif ir mums gerai sekasi 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 22, 22:22)
Na man tik 23metai zadu stoti antra karta, dirbu kylu karjeros laiptais  blush2.gif  sergu bet tai po kolkas man netrugdo nei klubintis, nei bendrauti su naujomis pazintimis smile.gif turbut tai priklauso nuo zmogaus budo  biggrin.gif  Na tiesiog kaip Gretuteka siule susidraugauti su savo liga, tad taip ir padariau smile.gif ir mums gerai sekasi  4u.gif  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif reikia nustot saves gaileti ir laikyti ligoniu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 09 22, 20:09)
jei tikrai visada meginsite suprasti zmones, kurie jus suerzino ar supykde, labai nustebsite kartais, kad jie visai to net nesieke wink.gif tiesiog ju kitoks mastymas ar vertybes... kad tai, kas jus pykina-jiems yra norma, o gal net geranoriskas nuosirdus veiksmas smile.gif bet tiesiog nesutampa jusu matymas-ir tada nebepyksite wink.gif o nuo to paciai bus lengviau, nes galesite tam zmogui nusisypsoti. Kazkada jaunystej ir as buvau tokia greit pykstanti, kaip ozka  doh.gif Bet supratus ir emus toleruoti zmoniu skirtumus patapo kur kas sviesiau gyventi smile.gif Zmoniu stebejimas patapo hobiu smile.gif Vat ir savo kolektyve, kuris erzina, pamegink pastebeti tuos zmones ir suprasti, kodel jie domisi tuo ar kitu, kodel elgiasi vienaip ar kitaip... wink.gif Gal kazkas jauciasi nesaugus tau jaunai su diplomu atejus, gal kazka klimaksas kamuoja (tai turbut taip pat nekontroliuojama kaip ir pms wink.gif ) gal kazkam namie bedos, o jis bando nuslepti, nors taip noretu su kazkuo pasikalbeti, kad ir su tavim wink.gif Ir palaipsniui ismoksi valdyti pykti, suprasti ir jausti zmones, net ir forume smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif o Vokietija kol kas atidejom,kazkaip gal kas panasaus Lietuvoje yra, g.gif .o siaip- zarnyno bedos MB tebekamuoja. wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariug: 23 rugsėjo 2011 - 09:01
Labas rytas smile.gif Dvi savaites gulejau ligonineje, tik vakar grizau ir nusprendziau pasidalinti savo dziaugsmu thumbup.gif ligonineje tik ilsejausi, lasino trentali ir dare tyrimus, tikrino akiu dugna, echoskopija ir padare magnetini rezonansa- verkiau kai suzinojau atsakyma!!!Bet is laimes thumbup.gif pries tris metus mano galvoje buvo daugybiniai demielizacijos zidiniai (aprasyti astuoni ivairaiusiu dydziu).O dabar yra tik 2 (vienas 20mm o kitas 6mm)!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir tie po triju metu susitrauke drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2011 09 23, 10:37)
Labas rytas smile.gif Dvi savaites gulejau ligonineje, tik vakar grizau ir nusprendziau pasidalinti savo dziaugsmu  thumbup.gif  ligonineje tik ilsejausi, lasino trentali ir dare tyrimus, tikrino akiu dugna, echoskopija ir padare magnetini rezonansa- verkiau kai suzinojau atsakyma!!!Bet is laimes  thumbup.gif  pries tris metus mano galvoje buvo daugybiniai demielizacijos zidiniai (aprasyti astuoni ivairaiusiu dydziu).O dabar yra tik 2 (vienas 20mm o kitas 6mm)!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir tie po triju metu susitrauke drinks_cheers.gif  thumbup.gif



Pavydžiu baltu pavydu išgirdusi jūsų rezultatus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2011 09 23, 09:37)
Labas rytas smile.gif Dvi savaites gulejau ligonineje, tik vakar grizau ir nusprendziau pasidalinti savo dziaugsmu  thumbup.gif  ligonineje tik ilsejausi, lasino trentali ir dare tyrimus, tikrino akiu dugna, echoskopija ir padare magnetini rezonansa- verkiau kai suzinojau atsakyma!!!Bet is laimes  thumbup.gif  pries tris metus mano galvoje buvo daugybiniai demielizacijos zidiniai (aprasyti astuoni ivairaiusiu dydziu).O dabar yra tik 2 (vienas 20mm o kitas 6mm)!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir tie po triju metu susitrauke drinks_cheers.gif  thumbup.gif

thumbup.gif pacios geriausios naujienos!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2011 09 23, 10:37)
Labas rytas smile.gif Dvi savaites gulejau ligonineje, tik vakar grizau ir nusprendziau pasidalinti savo dziaugsmu  thumbup.gif  ligonineje tik ilsejausi, lasino trentali ir dare tyrimus, tikrino akiu dugna, echoskopija ir padare magnetini rezonansa- verkiau kai suzinojau atsakyma!!!Bet is laimes  thumbup.gif  pries tris metus mano galvoje buvo daugybiniai demielizacijos zidiniai (aprasyti astuoni ivairaiusiu dydziu).O dabar yra tik 2 (vienas 20mm o kitas 6mm)!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir tie po triju metu susitrauke drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Simpatica friends.gif , kaip džiaugiuos už tave thumbup.gif . Čia gera žinia ne tik tau, bet ir mums visiems, reiškia turim šansų vieną dieną tą patį išgirsti !
Nu dabar primink ką naudojai, papildus, vitaminus? Ar leidaisi vaistus, nebepamenu blush2.gif
Atsakyti