Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(krissti@ @ 2011 09 15, 13:56)
Sveikuciai, visiems  bigsmile.gif  bet  kaip as cia Jusu pasiilgau... 4u.gif  nebera kada net prisesti cia.. tai va, linkejimai visiems ir nuo mazojo piliecio jau... smile.gif mes jau visai dideli, du men siandien... augam ir jauciames neblogai, 6 kg sveriam, sunku jau ir bepanesti... biggrin.gif  kaip gyvenate mergaites ir berniukai, visgi rudenelis, kaip ir pavojingesnis mums metas prasidejo?  smile.gif
Papildyta:
O kaip nestukams  besisekineja?  bigsmile.gif  4u.gif

Labuka bigsmile.gif kokios grazios naujienos wub.gif
Sveikinu, sveikinu, sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mes po truputeli augam, nors sako, kad iki termino nesulauksim ir busim labai ilgom kojytem bei greiciausiai apie 4 kg blush2.gif
Atsakyti
[quote=Gretuteka,2011 09 15, 16:20]
Labuka bigsmile.gif kokios grazios naujienos wub.gif
Sveikinu, sveikinu, sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mes po truputeli augam, nors sako, kad iki termino nesulauksim ir busim labai ilgom kojytem bei greiciausiai apie 4 kg blush2.gif

aciukas, aciukas... 4u.gif mes tai gimem 3 755 kg smile.gif ir gimem netgi savaite veliau smile.gif
Atsakyti
sveikinimai mamytei smile.gif

o as norejau paklausti, kas turit invaliduma, kaip jis skaiciuojamas? susiradau sodros psl kazkokia painia schema ir nieko nesupratau... doh.gif uz koki laikotarpi pajamu vidurkis skaiciuojamas ar kaip? ir teisingai supratau, kad ten tik nuo kazkokio nedarbingumo proc mokama? unsure.gif nes kazkaip pradejom svarstyt apie tai su vyru ir nezinom kas kaip... nes alga keites kelis kartus, o ir dabar dar zada keistis.. tai vat idomu uz kuri laikotarpi imama... blush2.gif
Atsakyti
Kazkaip skaiciuoja 10 metu vidurki, jei neklsytu. Bet ta skaiciuopte ir man sudetinga pasirode, tad labai nesigilinau
Atsakyti
As irgi su darbo klausimu smile.gif
idomu koki darba pasirinkote turint liga? kaip minejau esu naujoke sioje srityje (apie 2men) ir galvoju ar nereiktu pakeisti i sedima darba? nes siuo metu dirbu bare tai per diena buna kad 10valandu isstoviu ax.gif ir daaaug judu, tad kokios jusu nuomones? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 16, 19:55)
As irgi su darbo klausimu smile.gif
idomu koki darba pasirinkote turint liga? kaip minejau esu naujoke sioje srityje (apie 2men) ir galvoju ar nereiktu pakeisti i sedima darba? nes siuo metu dirbu bare tai per diena buna kad 10valandu isstoviu  ax.gif  ir daaaug judu, tad kokios jusu nuomones? 4u.gif

manau, kad jei fiziskai jauties gerai, gali dirbti ir savo dabartini darba wink.gif fizinis kruvis, zinoma neperdidelis sveika.
liga mano darbo pobudzio nepakeite, tiek dirbant banke, tiek draudime jis buvo sedimas. taciau sedeti visa diena prie kompiuterio irgi nelabai, kartais akis tiek isiskaudavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 16, 20:55)
As irgi su darbo klausimu smile.gif
idomu koki darba pasirinkote turint liga? kaip minejau esu naujoke sioje srityje (apie 2men) ir galvoju ar nereiktu pakeisti i sedima darba? nes siuo metu dirbu bare tai per diena buna kad 10valandu isstoviu  ax.gif  ir daaaug judu, tad kokios jusu nuomones? 4u.gif


Jei jautiesi gerai ir manai ,kad situacijos darbas neblogina, manau nieko keisti nereiketu. As neikeiciau visai nieko. Dirbu taip pat, sportuoju kaip ir iki ligos sportavau. Tik dabar stengiuosi nepervargti, laiku nueiti i lova (iki 22.00 vakaro) ir kiekviena ryta mankstintis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 16, 20:55)
As irgi su darbo klausimu smile.gif
idomu koki darba pasirinkote turint liga? kaip minejau esu naujoke sioje srityje (apie 2men) ir galvoju ar nereiktu pakeisti i sedima darba? nes siuo metu dirbu bare tai per diena buna kad 10valandu isstoviu  ax.gif  ir daaaug judu, tad kokios jusu nuomones? 4u.gif


Aš dirbau pardavėja, bet vis norėjau į buhalteriją, bet ką tik baigusių nelabai kas trokšta. Visą dieną ant kojų, gavus prekes susitvarkyti, jaučiau, kad man per sunku darosi. Kad ir l.gera alga buvo išėjau į buhalteriją ir nesigailiu, visiškai nebepavargstu ir manau ieškoti darbo kai blogai jausies nebe laikas bus.
Kai tik rasi gerą pasiūlymą ir nelauk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 09 19, 10:10)
Aš dirbau pardavėja, bet vis norėjau į buhalteriją, bet ką tik baigusių nelabai kas trokšta. Visą dieną ant kojų, gavus prekes susitvarkyti, jaučiau, kad man per sunku darosi. Kad ir l.gera alga buvo išėjau į buhalteriją ir nesigailiu, visiškai nebepavargstu ir manau ieškoti darbo kai blogai jausies nebe laikas bus.
Kai tik rasi gerą pasiūlymą ir nelauk  mirksiukas.gif

MB dirba privaciai statybose,nes ,kai tik pasakydavo ,kad serga IS ,tai iskart darbdaviai- oficialiam darbui nepriimdavo.Na, statybose dirbti gali- trinkeles kloja, jau kaip ir meistras koks. bigsmile.gif grizes is Vokietijos gal jau savo privacia statybos imone steigs g.gif , nereiks paciam dirbt, bus ponas ant visu.taip ir jau galvoja. g.gif ,nes turinciam 2 neigalumo grupe vistiek kokios lengvatos bus.o siap tai dabar super nervuotas,piktas,nekalbadieniai uzeina. doh.gif
Atsakyti
mariug linkiu, kad nuotaikos pasikeistų ir tie visi nekalbadieniai pasitrauktų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 21 rugsėjo 2011 - 10:14
Ech, kalbant apie darbą. Visur gerai, kur mūsų nėra. Man asmeniškai darbe taip per nervus važinėja. Visada būna prikišta, kad esu per jauna valstybiniame darbe dirbti. Labai daug darbuotojų tik su profesiniais sėdi, o ir visos man į motinas tinka. Kai ateina jauna ir dar su magistro laipsniu, gero nelaukt. Svajote svajoju apie privatų sektorių. Kiekviena diena tik ir girdžiu: kas mirė, o kada laidos, o kur laidos arba kaip sovietiniais laikais buvo gerai. Tiesą sakant nekenčiu savo kolektyvo doh.gif
Su tokiu kolektyvu...
Gal žinote kur savaitėliai pailsėti galima? Kokią sanatoriją gerą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wirginija.b @ 2011 09 22, 09:04)
............................


wirginija, skaitau vat jusu postus ir kazkaip is jusu sklinda labai daug negatyvo... g.gif man rodos, kad jus savyje sukaupusi labai daug pykcio... gal net kazkiek arogancijos.. pabandykit atsikratyti to ir pradekit myleti gyvenima ir aplinka wink.gif Nes su IS mokejimas myleti save, aplinka ir gyvenima, mokejimas dziaugtis regis, net nezymia smulkmena labai padeda wink.gif smile.gif sakau, jums tai labai nuosirdziai ir be pykcio wink.gif
beje, labai geras budas atsikratyti pykcio yra pabandymas suvokti kodel tai kas tave pykdo vyksta. Kodel elgiasi vienas ar kitas zmogus taip, o ne kitaip... kodel jis masto taip, o ne kitaip.. wink.gif ir kai tai supranti-tada pyktis praeina, nes tu supranti priezastis smile.gif Man tai labai padeda. Kai praeina pirma pykcio ar susierzinimo minute-imu mastyt o kodel??? na, o jei nepavyksta atrasti priezasties-tada vadovaujuos, KAD NEVERTA PYKTI DEL TO, KO NEGALI SUPRASTI wink.gif smile.gif
Atsakyti