Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Man irgi buna, kad nakti pabundu, taip skauda ausies kremzle, bet vis galvoju kad nuspaudziau...
Mariuq, laikykites, laukiam naujienu 4u.gif
"Libe" sveikute, kaip maziukas auga?
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 09 13, 14:35)
Man irgi buna, kad nakti pabundu, taip skauda ausies kremzle, bet vis galvoju kad nuspaudziau...
Mariuq, laikykites, laukiam naujienu  4u.gif
"Libe" sveikute, kaip maziukas auga?


Auga,oi auga biggrin.gif tik nervacija pas mane,vaika i darzeli isleidau, nors ir po trumpai, vistiek graudu.
Atsakyti
QUOTE(S@gi @ 2011 09 13, 12:42)
Auga,oi auga biggrin.gif tik nervacija pas mane,vaika i darzeli isleidau, nors ir po trumpai, vistiek graudu.

jau i darbuka grizti planuoji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 09 13, 15:17)
jau i darbuka grizti planuoji?  smile.gif

[QUOTE]

Planuoju, bet dar nedabar, pratinu po truputi,nes baisu buvo ziureti i vaikucius kurie iskart paliekami visai dienai, sirdis plyso...tai nutarem palaipsniui ilginant diena pripratinti, kad kaip sueis du metukai,butu darzelio asas biggrin.gif
Sunku atsiskirti,net ir valandai, nes niekam jo dar nebuvau palikusi, ypac svetimam,labai jaudinuosi...sunki mamu dalia, liudna man be jo ir neturiu ka veikti, nors ir valandai, bet vis viena pasiilgau baisiai, o ir jis manes. ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif sakykit kur pirma kreiptis del sitos ligos istyrimo,pas savo seimos gydytoja siuntimo?o kur tada pas ka?pas koki neurologa?
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2011 09 14, 12:27)
Sveikos 4u.gif sakykit kur pirma kreiptis del sitos ligos istyrimo,pas savo seimos gydytoja siuntimo?o kur tada pas ka?pas koki neurologa?


Mano vyras ejo pas neurologa, o sis nukreipe pas II lygio neurologa
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2011 09 14, 11:27)
Sveikos 4u.gif sakykit kur pirma kreiptis del sitos ligos istyrimo,pas savo seimos gydytoja siuntimo?o kur tada pas ka?pas koki neurologa?

Paprastai siuntima neurologui israso seimos gydytojas 4u.gif Tai turbut pirmiausiai pas ji.
Nors manau galima registruotis ir tiesiogiai pas neurologa, tik priklausomai kokiame mieste, nes eiles nemazos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 14 rugsėjo 2011 - 12:01
QUOTE(Donma @ 2011 09 14, 12:27)
Sveikos 4u.gif sakykit kur pirma kreiptis del sitos ligos istyrimo,pas savo seimos gydytoja siuntimo?o kur tada pas ka?pas koki neurologa?

As tai ilgai ir nuobodziai vaiksciojau nuo vieno pas kita, kol nustate, ir tai kazin kiek metu stovejo diagnoze ytariama... O kas jums darosi, kad ytariat?
Atsakyti
sveikos smile.gif gal kuri vartojote spirulina?
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2011 09 14, 15:00)
sveikos smile.gif  gal kuri vartojote spirulina?

Vartojau vartojau lotuliukas.gif Ir tabletem, ir spirulina meduje.
O ka? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratema: 14 rugsėjo 2011 - 14:37
QUOTE(juratema @ 2011 09 14, 14:36)
Vartojau vartojau lotuliukas.gif  Ir tabletem, ir spirulina meduje.
O ka?  lotuliukas.gif

a cia kas do daiktas? g.gif
Atsakyti
Juratema, o koks simtomas pas jus buvo tiek metu, kad buvote itariama?
as irgi esu itariama, nes rado vos pablyskusias optinio nervo temporales, gruodi vel darysiu tyrimus. g.gif
Atsakyti