Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Mano vyrui su koordinacija irgi ne kas, dėl to ir kompleksuoja, nelabai nori į baseiną su manimi eiti, nes jam gėda, kad žmonės pagalvos, jog girtas diedas iš pat ryto vat atėjo pasimaudyti doh.gif Pykinti kol kas nepykina, ir ačiū Dievui unsure.gif
mariug, sėkmės Jums, laikysim kumščius, kad viskas pasisektų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2011 09 12, 09:48)
Mano vyras nuolat skundziasi, kad kaip isgeres... kartais net matosi, kad "uzmeta", o jis taip stengiasi tai nuslepti, kad net nuo to slepimo pavargsta... bet niekada nesake, kad nuo to pykina...


smile.gif Tas svaigimas, tai vienintelis dalykas, manau, kuri galima pakesti. Man taip pat tas jausmas, kaip po gero bokalo alaus, pazistamas. Beje, staigiai atsistojus is gulimos padeties arba ilgiau pasedejus prie kompiuterio, taip pat galva siek tiek sukasi. Bet po keletos sekundziu viskas stoja i vietas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 09 12, 10:48)
smile.gif Tas svaigimas, tai vienintelis dalykas, manau, kuri galima pakesti. Man taip pat tas jausmas, kaip po gero bokalo alaus, pazistamas. Beje, staigiai atsistojus is gulimos padeties arba ilgiau pasedejus prie kompiuterio, taip pat galva siek tiek sukasi. Bet po keletos sekundziu viskas stoja i vietas.  mirksiukas.gif


bet jis vairuotojas-ekspeditorius unsure.gif
Atsakyti
Ir jokie vaistai to svaigulio nenuima?
Man irgi buna kartais toks jausmas, kaip isgerus sad.gif tai suciulpu Cavinton, rodos lyg ir sumazeja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2011 09 12, 11:23)
Ir jokie vaistai to svaigulio nenuima?
Man irgi buna kartais toks jausmas, kaip isgerus sad.gif tai suciulpu Cavinton, rodos lyg ir sumazeja  g.gif


Visko is eiles juk nevartosi... Del svaigulio tai dar nieko nebande...
Atsakyti
Sveikos(-i), kaip ir matau neblogai visiems sekasi. Mariug,laikysiu uz tavo vyra kumscius... 4u.gif Kaip man svaigdavo galva ir pykindavo gerdavau vaistus nuo juros ligos ir nuo supavimo automobilije...turbut padejo smile.gif o man atsirado naujos nesamones-skauda ausis...n-e-r-v-i-n-a...bet praeis, niekur nedigs.

P.S. Cia mano naujas nikas,buvau <LIBE>. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2011 09 12, 11:58)
Visko is eiles juk nevartosi...  Del svaigulio tai dar nieko nebande...


man kai svaigo galva, israse plecianciuju... nezinau ar jie padejo ar suejus terminui savaime praejo, bet galva svaigo tai daugiau nei menesi
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 09 12, 10:13)
Sirdis man dreba pries MB  vaziavima i Vokietija verysad.gif  verysad.gif .bijau nerealiai  fear.gif o jei kas nepasiseks? kaltinsiu tik save,kad isleidau g.gif nors imt ir kartu vaziuot, betgi operacinen nieks neileis,.... verysad.gif

praneskit naujienas kaip sekesi blink.gif
didziules sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 09 12, 09:13)
Sirdis man dreba pries MB  vaziavima i Vokietija verysad.gif  verysad.gif .bijau nerealiai  fear.gif o jei kas nepasiseks? kaltinsiu tik save,kad isleidau g.gif nors imt ir kartu vaziuot, betgi operacinen nieks neileis,.... verysad.gif

Laikysim kumstukus, parasykit kaip laikotes, kai turesit laiko 4u.gif

QUOTE(S@gi @ 2011 09 12, 16:52)
Sveikos(-i), kaip ir matau neblogai visiems sekasi. Mariug,laikysiu uz tavo vyra kumscius... 4u.gif Kaip man svaigdavo galva ir pykindavo gerdavau vaistus nuo juros ligos ir nuo supavimo automobilije...turbut padejo smile.gif o man atsirado naujos nesamones-skauda ausis...n-e-r-v-i-n-a...bet praeis, niekur nedigs.

P.S. Cia mano naujas nikas,buvau <LIBE>. biggrin.gif

Labas brangioji bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tau ne ausies kremzlyte skauda? g.gif man kartais buna, kad nakti pabundu ir skauda visa kremzle, bet vis sakau sau, kad nuspaudziu gal blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 12 rugsėjo 2011 - 18:53
QUOTE(Gretuteka @ 2011 09 12, 20:53)
Laikysim kumstukus, parasykit kaip laikotes, kai turesit laiko  4u.gif
Labas brangioji  bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
tau ne ausies kremzlyte skauda?  g.gif  man kartais buna, kad nakti pabundu ir skauda visa kremzle, bet vis sakau sau, kad nuspaudziu gal  blush2.gif


zinok nekremzlyte, labai skauda ten viduj, buna,kad tenka ir vaistu nuo skausmo isgerti...buvau pas Lor, jokio ausu uzdegimo nemato,jis mano, kad ausies nervo uzdegimas, bet jis mane jau vargina...
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2011 09 12, 16:32)
praneskit naujienas kaip sekesi blink.gif
didziules sekmes 4u.gif


Laikom spygas, 4u.gif didziausios sekmes, manau tikrai viskas bus gerai bigsmile.gif mirksiukas.gif laukiam naujienu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(S@gi @ 2011 09 12, 20:31)
zinok nekremzlyte, labai skauda ten viduj, buna,kad tenka ir vaistu nuo skausmo isgerti...buvau pas Lor, jokio ausu uzdegimo nemato,jis mano, kad ausies nervo uzdegimas, bet jis mane jau vargina...


Sveikos, man ausis siais metais kokius 2-3 men skaudejo. Kaire labiau , desine maziau. Taip pat LOR nieko nerado. Jau keli menesiai neskauda. Nieko nevartojau - praejo savaime.
Atsakyti