Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(mariug @ 2011 05 19, 11:07)
dabar MB dar ir depresija paumejo...na,visokiu pergyvenymu,stresu yra( IS negalima nervintis verysad.gif )....vaistu jokiu negeraia nuo depresijos- tik jonazoliu arbata. ax.gif


nepamirskit, kad geriant jonazoliu arbata (ar siaip kokius papildus su jonazolemis), negalima buti sauleje.
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 05 19, 10:07)
dabar MB dar ir depresija paumejo...na,visokiu pergyvenymu,stresu yra( IS negalima nervintis verysad.gif )....vaistu jokiu negeraia nuo depresijos- tik jonazoliu arbata. ax.gif

as tai joms alergiska unsure.gif metu, melisu arbatytes irgi galit gert mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ČIČI @ 2011 05 19, 10:27)
nepamirskit, kad geriant jonazoliu arbata (ar siaip kokius papildus su jonazolemis), negalima buti sauleje.

net nezinojau tokios info 4u.gif
Atsakyti
Su IS kiek teko girdet,nelabai galima sauleje but...o MB deja-"saules zmogus" sunglasses2.gif o koja maziau jau tinsta,bet labai i lietingus orus reaguoja... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariug: 20 gegužės 2011 - 08:13
QUOTE(mariug @ 2011 05 20, 09:10)
Su IS kiek teko girdet,nelabai galima sauleje but...o MB deja-"saules zmogus"  sunglasses2.gif  o koja maziau jau tinsta,bet labai i lietingus orus reaguoja... rolleyes.gif


man atrodo, kad svarbu neperkaisti, o saule visiems yra gerai...
Atsakyti
kas del saules-tai saule pagrindinis vit. D saltinis, o jo stoka viena is manomu IS priezasciu wink.gif Ir tai paskutiniu metu itin akcentuojama... Tik be abejo, kaip ir visiems reikalingas saikas-nes ir sveikam saule gali buti priesu. Jei zmogui gerai-tai visai nesvarbu, kad jis turi IS. Manau, kad visi sergantys IS turetu kuo daugiau pabuti sauleje-visu pirma tai antidepresantas wink.gif ir vit. D saltinis wink.gif smile.gif Taip kad megaukimes saulyte protingai ir viskas tik i nauda bus wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 05 20, 10:50)
kas del saules-tai saule pagrindinis vit. D saltinis, o jo stoka viena is manomu IS priezasciu wink.gif Ir tai paskutiniu metu itin akcentuojama... Tik be abejo, kaip ir visiems reikalingas saikas-nes ir sveikam saule gali buti priesu. Jei zmogui gerai-tai visai nesvarbu, kad jis turi IS. Manau, kad visi sergantys IS turetu kuo daugiau pabuti sauleje-visu pirma tai antidepresantas wink.gif ir vit. D saltinis wink.gif smile.gif Taip kad megaukimes saulyte protingai ir viskas tik i nauda bus wink.gif

sutinku bigsmile.gif
saule - viskas o.k. mums tik kenksmingas perkaitimas, todel nepatartina pirtys, karstos vonios, zodziu, viskas saikingai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 05 13, 14:02)
As pakankamai cia naujas (nors liga diagnozuota pries 12 metu), bet laiko turedamas daug ka perskaiciau ir pastebejau, kad paskutiniu metu cia kokie 7 aktyvesni, tad ir man butu idomu kaip sekasi tikriems IS veteranams smile.gif



sveiki,

turbūt aš viena iš aktyviausių skaitytojų blush2.gif tik va neparašau doh.gif ir ne veteranas smile.gif labai gera paskaityti kad visi optimistiškai nusiteikę 4u.gif dideliausi dideliausi sveikinimai nestuke.gif pats geriausias dalykas koks tik galėjo nutikti thumbup.gif aš irgi laaaabai norėčiau..bet pažadėjau, kad nebus tokio stebuklėlio mano gyvenime verysad.gif
ar Jūsų neaplanko mintys, kad gal ne IS? aš nežinau ką ir galvoti, nustatyta, ant balto juodai parašyta, bet susitaikymo kaip nėra taip nėra..
Atsakyti
QUOTE(inga002 @ 2011 05 20, 20:42)
sveiki,

turbūt aš viena iš aktyviausių skaitytojų  blush2.gif tik va neparašau  doh.gif  ir ne veteranas  smile.gif  labai gera paskaityti kad visi optimistiškai nusiteikę  4u.gif  dideliausi dideliausi sveikinimai  nestuke.gif  pats geriausias dalykas koks tik galėjo nutikti  thumbup.gif  aš irgi laaaabai norėčiau..bet pažadėjau, kad nebus tokio stebuklėlio mano gyvenime  verysad.gif
ar Jūsų neaplanko mintys, kad gal ne IS?  aš nežinau ką ir galvoti, nustatyta, ant balto juodai parašyta, bet susitaikymo kaip nėra taip nėra..

oi buna, kartais net daznai... dabar isvis galvoju, kad jos nera, na bet dabar ir turiu taip galvoti del nestuke.gif kartais su tokiais dalykais susitaikyti tiesiog neimanoma..arba giliai viduje norime tiketi, kad IS neturime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Radmile @ 2011 05 13, 15:51)
Sveiki  4u.gif
Skaitau jau kelintą temą apie IS, o pati laukiu MR turimo, kuris bus 05,17. Nežinau kas man yra, bet labai panašu i IS  doh.gif  Kolkas esu labai pasimetusi, nervai nebelaiko  cry.gif  verysad.gif  man viskas prasidėjo tuo, kad gryžus iš kelionės po Egiptą buvo pakilusi temperatūra, (turėjau ūmų skrandžio apsinuodijimą), temperatūra po paros nukrito, o galva liko svaigti, ir svaigsta jau 3 savaitės  doh.gif  Tai nuolatinė būsena, ne šiaip kad pasvaigsta kažkiek, vaizdas lyg mirguliuoja. Rytais atrodo rankos ir kojos kaip nesavos  doh.gif  tas galvos svaigimas toks keistas, kartais stipriau, kartais siplniau-pastebėjau kad vairuojant to nejaučiu, o vat paūmėja užėjus į didelę parduotuvę  doh.gif  Man jau daug tyrimų daryta, akių dugną žiūrėjo-nieko, kraujagysles echoskopavo- nieko, kaklo MR dare, irgi nelabai ką ten mato, na iškrype slanksteliai kažkiek. Dabar darys galvos  unsure.gif  Bandau sau įkvėpti optimizmo, bet sekasi ne visada  doh.gif

atleiskit kad aš čia su tokiom ašaringom nuotaikom pas jus įsiveržiau...


O Jums kartais ne nerimo sutrikimas su agorafobija? Jokiu budu nenoriu izeisti, bet ar lanketes pas psichatra?
Rasau todel, kad pati sergu sia liga ir jutimai atitinka 1:1, ligu ieskota ivairiausiu doh.gif , tyrimu atlika begale, rezultatas - jau mineta auksiau diagnoze. Gydymas -antidepresantai, trankviliantai,psichoterapija.
Atsakyti
Sveikos,. jau sugrizau po visu sanatoriju ir ligoniniu, rankos dar uztirpusios rasyt n
egaliu, nesenai pradejau normaliai tik sakute laikyt smile.gif padare plazmafereze, ir paskyre naujus vaistus betaferona... norejau pasidometi, kaip yra jei leidziuosi nepilna doze pvz 0,25 ar galima leisti su injektorium ?
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(inga002 @ 2011 05 20, 21:42)
sveiki,

turbūt aš viena iš aktyviausių skaitytojų  blush2.gif tik va neparašau  doh.gif  ir ne veteranas  smile.gif  labai gera paskaityti kad visi optimistiškai nusiteikę  4u.gif  dideliausi dideliausi sveikinimai  nestuke.gif  pats geriausias dalykas koks tik galėjo nutikti  thumbup.gif  aš irgi laaaabai norėčiau..bet pažadėjau, kad nebus tokio stebuklėlio mano gyvenime  verysad.gif
ar Jūsų neaplanko mintys, kad gal ne IS?  aš nežinau ką ir galvoti, nustatyta, ant balto juodai parašyta, bet susitaikymo kaip nėra taip nėra..


Na, mane daznai aplanko mintys, kad gal mane ne IS smile.gif Siandien turiu eiti pas gydytoja ir vel norisi paklausti "gal man kokia kita beda", o ne IS g.gif
Taciau paskutini karta man atsake, kad kolkas mes to paneigti negalime sad.gif, tad tenka susitaikyti ir draugauti.
O kodel tu save taip baudi, vaikutis , mano galva, tik suteiktu jegu ir stiprybes wink.gif, o gal net IS pabegtu po tokio pasikeitimo tavo gyvenime smile.gif
As turiu du, ir jie man tikrai suteikia stiprybes, bei jegu buti kantriam ir sveikam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 05 23, 10:55)
thumbup.gif


O kodel tu save taip baudi, vaikutis , mano galva, tik suteiktu jegu ir stiprybes wink.gif, o gal net IS pabegtu po tokio pasikeitimo tavo gyvenime smile.gif
As turiu du, ir jie man tikrai suteikia stiprybes, bei jegu buti kantriam ir sveikam  thumbup.gif


Pritariu, Silver79 100 proc. 4u.gif niekas tiek nesuteikia stiprybes ir jegu kaip seima, o ir nera turbut nieko grazesnio nei vaikucio sypsena... smile.gif nesakau, kad neturiu baimiu, kad ta liga nepersiduotu vaikams, bet jei visko bijoti siam gyvenime, tai koks tikslas ir gyventi... unsure.gif
Atsakyti